asyan.org
добавить свой файл
1
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

ЩОДЕННИК

Україна, 01054 м. Київ, вул. Дмитрівська, 44а, код ЄДРПОУ 36924038, тел.: (044) 377-76-86

р/р 26002222709 в АТ "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" м. Києва, МФО 380805


Вих. № 122

« 14 » серпня 2012 року
Начальнику Управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації

Цимбал І.І.


Шановна Ірино Іванівно!
«Щоденник.UА» безкоштовно відкриває для Вас нові можливості управління, інформування та комунікації з освітніми установами регіону в «єдиному вікні», а саме: єдину систему звітності (ЗНЗ-1; 83-РВК; 76-РВ та інші); модуль анкетування; автоматичну інформаційну розсилку;

  • систему вебінарів як для управлінь, так і для навчання педагогів; платформу для проведення олімпіад всеукраїнського рівня та будь-яких інших; модуль аналізу та діагностики освітнього процесу регіону;

обробка та зведення статистики по навчальним закладам; сайт освітніх установ регіону;

Важливо зазначити, що функціонал «Щоденник.UА» є безкоштовним і не спричинить додаткових фінансових та бюджетних навантажень.

Впровадження та інтеграція «Щоденник.UА» в області вирішує питання комп'ютеризації та підключення навчальних закладів до Інтернету. Підвищення кваліфікації педагогів на курсах «Щоденник.UА» підтверджується сертифікатами державного зразка. «Щоденник.UА» готовий сприяти підвищенню мотивації педагогів.

Діяльність «Щоденник.UА» здійснюється за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти. Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Для уточнення питань подальшої співпраці просимо визначити дату зустрічі.

З повагою,

генеральний директор О.А. Ходорковський