asyan.org
добавить свой файл
1

Практична робота

Тема: Упорядкування і пошук даних в електронній таблиці.
Задача. На базі таблиці про діяльність фірми в Україні створити нову таблицю — проект бізнес-плану на наступні два місяці: квітень і травень з розширенням географії діяльності фірми ще в трьох містах. Упорядкувати назви міст (філій) за спаданням сумарних обсягів продажу. Упорядкувати назви міст за алфавітом. Визначити назви філій, де обсяги продажу задовольняють деякий критерій.
Хід роботи

1.Відкрийте книжку із задачею про діяльність фірми.(Мои документы\10 кл\фирма.xis

Використовуючи попередню таблицю, побудуйте нову таблицю "Прогноз обсягів продажу на два місяці в гривнях". Для цього вставте в таблицю два стовпці перед полем Всього. Дані для квітня і травня придумайте і введіть довільні.

Доповніть таблицю трьома рядками з назвами нових міст після назви останнього міста в попередній таблиці.

Уведіть числові дані у нові рядки і скоригуйте всі формули, щоб врахувати внесені зміни. Який прогноз продажу в гривнях?

Упорядкуйте філії (рядки) за спаданням сумарного обсягу прадажу, тобто за полем Всього. Занотуйте у звіт, яка філія є на першому місці.

6. Упорядкуйте рядки таблиці за алфавітом назв міст.

7. Застосуйте до таблиці автофільтр, щоб вивести рядки з назвами філій, які в лютому мали обсяги продажу більші, ніж 500 000.

8. Відновіть таблицю.

9. Виведіть рядки з назвами філії", які в березні мали обсяги продажу більші, ніж 200 000, і менші, ніж 600 000.

10. Які філії мали обсяги продажу в січні більші, ніж 700 000, а в лютому — більші, ніж 800 000? Для відповіді на це запитання команду АвтофіЛЬТр застосуйте двічі. Сформулюйте власний критерій пошуку деяких даних і реалізуйте його.

12. Збережіть книжку на диску з назвою Прізвище