asyan.org
добавить свой файл
1
СТРІМПЛАГ
Гідроізоляційна надшвидкотвердіюча суміш для зупинки активних протікань в бетоні і камені. "Водяна пробка".ОПИС:

Надшвидкотвердіюча герметизуюча дисперсна суха суміш на основі спеціальних цементів, поліфракціонного піску, активних хімічних добавок.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Миттєва зупинка активних протікань під тиском через тріщини, шви бетонних, кам´яних, металевих конструкцій. Терміновий ремонт по муруванню тріщин, вибоїн, стиків в з/б та кам’яних конструкцій.
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Порожнини течі очистити від нетривкого, відшарованого бетону, бруду, нафтопродуктів. Підготовлена порожнина , повинна бути більше, ніж отвір на поверхні, тобто у формі «хвоста ластівки». Сухі поверхні перед нанесенням суміші необхідно зволожити до насичення.
^ ПРИГОТУВАННЯ СУМІШІ:

Стрімплаг зачинити водопровідною водою з розрахунку 180 – 220 мл на 1 кг суміші, замішати невелику кількість порошку, яка буде використана за один раз. Ретельно перемішати вручну до пластичного стану. Робочий час готової суміші 1 хвилина.
НАНЕСЕННЯ:

Надавши замішеній суміші необхідну форму, зачекайте, доки суміш не почне схоплюватися (10 - 30 сек), але при цьому ще зберігати свою пластичність. Потім сильно притиснути суміш у підготовлений отвір, притримуючи його до повного отвердіння. Великі отвори зашпаровуються у декілька етапів. Після нанесення матеріалу необхідно його зволожувати протягом 3 – 5 хвилин.
^ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД:

Сірий порошок.
ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ:

Роботи проводити в гумових рукавичках і захисних окулярах. При попаданні на шкіру змити великою кількістю води. При попаданні в очі промити великою кількістю води і звернутися до лікаря. Матеріал пожежобезпечний.
УПАКОВКА І ЗБЕРІГАННЯ:

В багатошарових мішках з поліетиленовим вкладишем по 24 кг, та відра 5, 10, 20 кг. Зберігати в сухих закритих складських приміщеннях в непошкодженій упаковці при температурі від +5С до +35С. Термін зберігання – 12 місяців з дати виробництва.

СТО 96657532-001-2007.