asyan.org
добавить свой файл
1
Додаток 1

до рішення виконавчого комітету № 500 від 02.09.2011 року
СПИСОК

на нагородження на День міста Тростянець 03.09.2011 року

1. Список на нагородження Почесною грамотою


  1. Ігнатенко Василь Андрійович – директор Красно – Тростянецької лісової дослідної станції;

  2. Синявін Максим Володимирович – депутат Тростянецької міської ради.

  3. Злепко Володимир Анатолійович – депутат Тростянецької міської ради.

  4. Котко Олексій Вікторович – депутат Тростянецької міської ради.

  5. Нужненко Олександр Вікторович – депутат Тростянецької міської ради.

  6. Шевлякова Надія Андріївна – депутат Тростянецької міської ради.

  7. Черкашина Валентина Іванівна - завідуюча клубом цукрозаводського мікрорайону.

  8. Гайдукович Роман Віталійович – начальник ДП «Екосервіс».

  9. Пасікун Тетяна Миколаївна – начальник ДП «Зеленбуд».

  10. Бондаренко Вадім Вікторович – начальник КП «ТЖЕУ».

  11. Сергієнко Олександр Іванович – бригадир слюсарів аварійно – відновлювальних робіт КП «Тростянецькомунсервіс».

  12. Черепов Володимир Васильович – начальник ДП «Енергоремсервіс».

  13. Євдокимова Наталія Миколаївна – начальник КП «Міська ритуальна служба».

  14. Колодка Анатолій Васильович – начальник ДП «Комунжитло».


^ 2. Список на нагородження Подякою


  1. Правління ВАТ «АТП - 15946”.

  2. Голубничий Володимир Іванович – начальник ТОВ “Тростянецький агропромбуд”.

  3. Чугай Віталій Миколайович – засновник ТОВ «СПМК».

  4. Король Віталий Іванович - директор ТОВ «Люміна Груп».

  5. Дараган Юрій Вікторович - Генеральний директор ТРК «Відікон».

  6. Котенко Михайло Вікторович – директор Рекламного агенства «Апельсин» (м. Суми).

  7. Дульська Олена Миколаївна – приватний підприємець.

  8. Яковець Олександр Васильович - командир військової частини А0563.

  9. Рекламне агентство «Хорошие люди» (м. Суми).

  10. Шоколадна фабрика ПАТ «Крафт Фудз Україна».

  11. ТОВ «Тростянецький машинобудівний завод»

  12. Охтирська дільниця публічного акціонерного товариства «УМБ-23».

  13. Тростянецька районна громадська організація «Голос громади».

  14. Народний хор «Ветеран» КЗ Тростянецької міської ради «Міський клуб «Ветеран».

  15. Селегень Олександр Іванович – начальник КМ по РЗП.

  16. Мар’єнков Микола Дмитрович – начальник Тростянецького РЕМ.

  17. Зубко Володимир Іванович – начальник Смородинської дистанції колії.

  18. Зелінська Любов Миколаївна – член виконавчого комітету.

  19. Шило Людмила Миколаївна – приватний підприємець, член виконавчого комітету.

  20. Моторні Ніна Іванівна та Анатолій Васильович – приватні підприємеці.

  21. Лисенко Сергій Володимирович – приватний підприємець.

  22. Шаліна Людмила Євгенівна – приватний підприємець.

  23. Іншин Володимир Володимирович – приватний підприємець.