asyan.org
добавить свой файл
1
Сертифікація

Щоб отримати сертифікат про успішне навчання за курсом Microsoft «Учителі в онлайні», необхідно:

 1. Ознайомтеся з сайтом навчального курсу Microsoft «Учителі в онлайні» http://shkola.org.ua

 2. Зайдіть на http://explore.live.com — домашня сторінка служби Windows Live, у верхньому правому кутку натисніть на ВХІД, введіть логін і пароль. Натисніть мишкою на ПРОФІЛЬ.

 3. У своєму середовищі Windows Live розмістити у службі SkyDrive (сховище файлів) текстовий документ Word, який міститиме копії екранів (PrtScr), що підтвердять виконання слухачем таких дій у його середовищі Windows Live:

  • створення групи з кількома учнями (SkyDrive-Групи-Створити групу-km_...

і додаєте адреси друзів);

  • завантаження навчальних матеріалів (декілька типів) у середовище свореної ним групи (виділіть групу – Додати файли – вибираєте);

  • календар його групи разом із одним із робочих календарів, у яких є кілька подій (Hotmail - Календар);

  • спілкування у Messenger (спочатку добавте друзів, вказавши їхні адресу).

 1. Надати спільний доступ до цього документа (виділяєте його і Добавити ссилку) і надіслати посилання на документ на електронну адресу тренера zagira2011@hotmail.com , регіонального координатора ZubykVitaliy@shkola.org.ua і менеджера з організаційних питань курсу «Учителі в онлайні» Ніни Стрілець (nstrelez@shkola.org.ua ).

 2. Увійдіть у http://ua.partnersinlearningnetwork.com/ — освітня мережа Microsoft «Партнерство в навчанні» із своїм Windows Live ID.

 3. Виберіть Спільноти знайдіть Хмельниччина: учителі онлайн, приєднайтеся до групи.

 4. У своєму середовищі Windows Live розмістити у службі SkyDrive текстовий документ, який міститиме копії екранів, що підтвердять виконання слухачем таких дій у мережі:

  • заповнення свого профілю (Мій блокнот-Мій профіль) і профілю свого навчального закладу;

  • приєднання до декількох спільнот мережі (Спільноти - Приєднатися);

  • створення своєї спільноти і активність у спільноті — створені спільноти, викладення ресурсів, надання посилань, документів тощо.

 5. Надати спільний доступ до цього документа і надіслати посилання на документ на електронну адресу тренера zagira2011@hotmail.com , регіонального координатора ZubykVitaliy@shkola.org.ua і менеджера з організаційних питань курсу «Учителі в онлайні» Ніни Стрілець (nstrelez@shkola.org.ua ).

 6. Приєднатися до спільноти «Учителі в онлайні» у освітній мережі Microsoft «Партнерство в навчанні», де після перевірки звітів слухача його буде включено до списків на одержання сертифіката. Сертифікати надаватимуться обласними Інститутами післядипломної педагогічної освіти