asyan.org
добавить свой файл
1
Пташиний конкурс краси
1 місце

Павич. Це одна-єдина птиця в нашому рейтингу, одомашнена людиною. Характерною, відмітною особливістю тільки самця павича є потужний розвиток верхніх покривають пір'я, помилково прийнятих за хвіст. Павичі з незапам'ятних часів шануються на Сході, але і рівним чином трепетно ​​до них відносяться на Заході.

2 місце

Райська Танагра. Водиться в східній Колумбії, Болівії, Бразилії, Французькій Гвіані і Гайані. Виглядає вельми своєрідно. Чорну голову покриває як би маска салатового кольору, блакитна грудка, нібито борідка, і фіолетовий підборіддя - все це нікого не зможе залишити байдужим із бувалих таке чарівність.

3 місце

Качка мандаринка. Водоплавна пташка сімейства качиних. Її політ швидкий і високоманеврений, вона з легкістю злітає, часом практично прямо вгору. На відміну від більшості качок, мандаринку нерідко можна побачити на гілках дерев, або на прибережних скелях. Полювання на мандаринку, на щастя, заборонено. Качка внесена до Червоної книги , як рідкісний вид водоплавних птахів. Качку-мандаринку розводять в парках, як декоративну птицю.

4 місце

Червоний ара - найвідоміший з папуг. З причини величавого і різнобарвного виду, у папуги ара була важка доля. На них спрадавна полювали індійці. М'ясо вони вживали в їжу, а пір'я - у виготовленні стріл і прикрас.

5 місце

Знаменита, без скромності сказати - прикольна, рибалочка. Досить широко поширена. Переміщається тільки лише за допомогою крил, так як лапки у неї короткі і природою не передбачені для довгого пересування. Квітчасте оперення рибалочки поблизу тьмяне, його насиченість спостерігається за рахунок заломлення сонячного світла пір'ям птиці. Рибалочки воліють самоти, запримітити їх - рідкість. Голос цієї пташки, як переривчастий писк: "тііп-тііп-тііп".

6 місце

Пташка, під назвою - червоний кардинал. Мешкає головним чином в східних штатах США, а також у південно-східній Канаді, та Мексиці. Забарвлення самця яскраво-малинове, з чорною як би "маскою" на голові. В забарвленні самки превалюють сірувато-коричневі відтінки, з червонуватими пір'ям на крилах, грудці і чубчиком, з менш проявленої "маскою", ніж у самця.

7 місце

Прекрасний вінценосний журавель. Мешкає в західній і східній Африці. Неймовірно романтичний птах. Залицяння самця за самкою може супроводжуватися взаємними танцями, які містять у собі: підстрибування, перебігання, грюкання крилами, підкидання пучків трави, і навіть похитування головою.


8 місце

Атлантичний тупик. Ці птахи гніздяться цілими групами, або великими колоніями на обривистих морських скелях північної Атлантики. Годуються невеликий рибою і морськими безхребетними мешканцями. Свою назву ця дивовижна птах отримала через довірливість до людей. Але люди своєю діяльністю ґрунтовно скоротили популяцію таких миловидних пташок.

9 місце

Американська боривітер - хижий птах. Мешкає по всьому західному півкулі: від Канади на півночі до Фолклендських островів на півдні. Одна з найбільш витончених, можна сказати - елегантних, малих хижих птахів.

10 місце

Лоріевих папуги. Це невеликі, яскраво забарвлені (у всіх кольорах веселки) папужки, які проживають в Австралії, Новій Гвінеї, Індонезії і на Філіппінах. Про ці найпрекрасніших пташок ходять дивні історії: нібито вони кожну весну починають падати з дерев, змушуючи австралійців відносити їх у ветеринарні клініки.