asyan.org
добавить свой файл
1 2 ... 18 19КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ


від 22 вересня 2011 року N 34/6250

Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва


Відповідно до статей 142, 143 Конституції України, статей 759 - 764 Цивільного кодексу України, статей 283 - 289, 291 Господарського кодексу України, пункту 31 частини першої статті 26 та частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 18 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про оренду державного та комунального майна" та з метою підвищення ефективності використання об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, що додається (далі - Положення).

2. Уповноважити виступати орендодавцями майна територіальної громади міста Києва:

2.1. Головне управління комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Головне управління) - щодо цілісних майнових комплексів комунальних підприємств, їх структурних підрозділів та нерухомого майна, а також майна, що не увійшло до статутних капіталів господарських товариств, створених у процесі приватизації (корпоратизації).

2.2. Районні в місті Києві державні адміністрації (далі райдержадміністрації) - щодо майна, яке передане їм в управління.

2.3. Комунальні підприємства, установи та організації - щодо нерухомого майна, загальна площа якого не перевищує 200 квадратних метрів на одне підприємство, установу, організацію, та іншого окремого індивідуально визначеного майна, яке закріплено за ними на праві господарського відання або оперативного управління.

3. Уповноважити Головне управління комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надавати методичні рекомендації та роз'яснення з питань застосування Положення.

4. Заяви щодо передачі майна територіальної громади міста Києва в оренду, рішення щодо яких не прийняті на момент набрання чинності цим рішенням, підлягають розгляду відповідно до Положення.

5. Рішення про передачу майна територіальної громади міста Києва, прийняті Київською міською радою, але не виконані на момент набрання чинності цим рішенням, підлягають виконанню відповідно до Положення.

6. Визнати такими, що втратили чинність:

6.1. Рішення Київської міської ради від 28.09.2006 N 34/91 "Про затвердження Порядку передачі майна територіальної громади міста Києва в оренду, Методики розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади міста Києва, Типового договору про оренду майна територіальної громади міста Києва".

6.2. Пункт 12 рішення Київської міської ради від 21.12.2006 N 526/583-1 "Про передачу майна територіальної громади міста Києва в оренду, продовження термінів дії договорів оренди, надання дозволів на встановлення пільгових орендних ставок".

6.3. Рішення Київської міської ради від 22.02.2007 N 170/831 "Про внесення змін до рішення Київради від 28.09.2006 N 34/91 "Про затвердження Порядку передачі майна територіальної громади міста Києва в оренду, Методики розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади міста Києва, Типового договору про оренду майна територіальної громади міста Києва".

7. Покласти персональну відповідальність за несвоєчасне перерахування частини орендної плати до бюджету міста Києва на керівників підприємств, установ, організацій, які є отримувачами орендної плати відповідно до рішень Київської міської ради про затвердження бюджету міста Києва на відповідний рік.

8. Це рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності.

 

^ Київський міський голова

Л. Черновецький


 


ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Київської міської ради
22.09.2011 N 34/6250


следующая страница >>