asyan.org
добавить свой файл
1
ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ З ПРОФЕСІЇ «КУХАР, КОНДИТЕР»

Згідно з річним планом Торезького ВПУ ім. О.Г.Стаханова з 20 по 24 лютого 2012 року був проведений предметний тиждень з професії «Кухар, кондитер».

У рамках цього тижня проводились такі заходи, як конкурс професійної майстерності серед учнів, метою якого було виявлення знань та навичок найбільш підготовлених учнів з теоретичного та практичного навчання; конкурс плакатів, виставка стіннівок, конкурс методичних розробок.^ Проведення конкурсу професійної майстерності

Для проведення конкурсу згідно кваліфікаційної характеристики за даною професією були розроблені завдання теоретичного та практичного напрямку, спрямовані на логічне мислення учнів, а також виявлення умінь та навичок.
Підведення підсумків

Приготування напівфабрикатів
Старший майстер Л.В. Загарій
^ ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ З ПРОФЕСІЇ «ОПЕРАТОР КОМП’ЮТЕРНОГО НАБОРУ»

Згідно плану роботи Торезького вищого професійного училища
ім. О.Г. Стаханова на 2011-2012 рік з 27.02.2012 по 02.03.2012 р. в училищі був проведений тиждень з професії «Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

У рамках тижня були проведені заходи згідно плану, а саме: оформлено наочність, продемонстровано відеоролик «Місто моєї мрії», проведена презентація професії «Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», організовано конкурс малюнків та карикатур.Підведення підсумків конкурсу малюнків та карикатур
Голова методичної

комісії О.В. Абакумова
^ ХЛІБ ТА РУШНИК – ОБЕРЕГИ НАШОГО ЖИТТЯВесну у Торезькому вищому професійному училищі ім. О.Г. Стаханова 1 березня у групі № 6 з професії «Кухар, кондитер» був проведений позакласний захід «Хліб та рушник - обереги нашого життя».
^ Декламація учнів

Свято пройшло як єдина мить. Були і виставка вишиванок, створених власноруч класним керівником Александровою І.Г. та учнями групи; були раритетні вироби, які з нагоди свята дістали зі своїх шухляд бабусі та прабабусі. Хліб - усьому голова

Також учні демонстрували оригінальні вироби з тіста; була і електронна презентація «Історія створення хліба». Свято вдалося! А головне – це спільна праця у підготовці та проведенні свята, яка поєднала воєдино і учнів, і майстрів, і класного керівника.

Так тримати і надалі!
Методист В.М. Лавриненко