asyan.org
добавить свой файл
1
ПРЕС-РЕЛІЗ

Хмельницька загальноосвітня школа І ступеня №4,

вул. Тернопільська, 14/2, тел.4-14-60

Проведення першого уроку, присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка

На виконання Указу Президента України від 28.12.2012 року № 756-2012 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості», розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.02.2013 року № 74-р «Про затвердження заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості», розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 року № 167 «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання», повідомляємо, що 2 вересня 2013 року в 1-4-х класах ЗОШ №4 проведено перший урок, присвячений 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка.

При підготовці до першого уроку для учнів початкової школи використано методичні матеріали щодо проведення першого уроку, присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка, розміщені на сайтах Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua), Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (www.iitzo.gov.ua) та Черкаської обласної державної адміністрації (www.oda.ck.ua).

Перший урок нового навчального року став поштовхом до подальшої роботи з вивчення минулого та сьогодення України, сприяв розширенню відомостей про життя Великого Кобзаря, значення його творчості.

Метою проведення першого уроку було пізнання учнями постаті Великого Кобзаря, актуальності його творчості; виховання любові до рідного краю; пробудження національної самосвідомості; патріотичне виховання і розвиток почуття гордості за свій народ, Батьківщину; узагальнення знань з історії та культури українського народу, його традицій, звичаїв і обрядів; формування готовності здобувати якісну освіту і добрими справами збагачувати Батьківщину.

Враховуючи вікові особливості учнів молодшого шкільного віку, учителі розробили творчі завдання для стимулювання активної пізнавальної діяльністі школярів.

Директор ЗОШ №4 Н.В.Клімчук