asyan.org
добавить свой файл
1
ПОРАДИ ПСИХОЛОГА

У кожного дня свій секрет!!!

У кожного дня свій секрет!!!

Планети здійснюють вплив як на нас, так і на дні тижня.

 Тому кожен з семи днів має свій характер

 

Понеділком керує Місяць. Тому в цей день нас захоплюють емоції. Все стає ненадійним, удачі чергуються з невдачами. На початку тижня щастить тим, у кого розвинена інтуїція, доводи розуму не спрацьовують. Астрологи говорять, що розум понеділку не властивий.

Вівторку сприяє Марс. Він обіцяє удачу енергійним людям. День дуже сприятливий для активних дій, тому скласти план, намітити шляхи вирішення проблем краще раніше. Вівторок підходить для фізичних навантажень, спортивних тренувань. Щоб Ваша затрачена енергія якнайшвидше відновилася, розумові вправи чергуйте з фізичними.

Середою керує Меркурій, вісник Богів. Вона сприятлива для будь-якої роботи. Легко даються розрахунки, робота з комп’ютером та інформацією. Середа сприятлива для спілкування і укладання договорів. В цей день можна багато чого встигнути зробити. Поспішайте, щоб другу половину неділі звільнити для себе.

Четвер знаходиться під егідою Юпітера. Загострюється інтуїція, яка дозволяє відділити друзів від ворогів. Це день успіху: все вийде, якщо вірити в себе. Якщо ж впевненості немає, то краще відкласти справу на потім. В четвер бувають успішні контакти з начальством, переговори. А в сердечних справах важливим помічником і підкажчиком буде Ваше серце.

П’ятниці сприяє таємнича і загадкова Венера. В цей день прекрасній половині людства краще не перенавантажувати себе роботою, не напружуватися. Краще підведіть підсумки тижня, що пройшов і підготуйтеся до наступного.

На суботу впливає Сатурн з його сильною енергією. Субота підходить для вирішення накопичених протиріч. Успішними будуть бізнес-плани, поставлені в цей день. Не відкладайте ділові зустрічі.  Не забороняється і навчання. Субота – день важливих переговорів.

 Неділя – день Сонця, який пронизаний його веселою енергією і добром. Цей день призначений для відпочинку і спілкування, ігор та задоволення. Можна займатися легкою роботою.

 

Живіть в гармонії з характером кожного дня – і все у Вас вийде

за матеріалами сайту http://www.nvk3.se-ua.net/page8?razdel=1&object=6