asyan.org
добавить свой файл
1
«ПОГОДЖЕНО» «ПОГОДЖЕНО» «ПОГОДЖЕНО» «ЗАТВЕРДЖЕНО»

Начальник управління Директор департаменту Начальник головного Президент Чернівецької

інфраструктури та економіки Чернівецької управління освіти федерації спортивного

туризму Чернівецької ОДА міської ради науки Чернівецької ОДА туризму
Павел Д.Д.___________ Хімійчук С.М._________ Бауер М.Й.________ Скрипник В.В.________

«___»___________ 2011р. «___»___________2011р. «___»___________2011р. «___»___________ 2011р.

Положення

Про відкриті обласні змагання зі спортивного туризму

«X Буковинські екстремальні ігри – 2011р.»


  1. Мета і завдання.

Буковинські екстремальні ігри проводяться з метою подальшого розвитку спортивного та екстремального туризму в області як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури, та спорту у всебічному та гармонійному розвитку особистості, сприяння формуванню здорового способу життя населення та на виконання рішення Координаційної ради з питань туризму Чернівецької ОДА та Програми розвитку туризму в Чернівецькій області.

Мета Буковинських екстремальних ігор – подальше втілення у повсякденне життя населення Буковини спортивного та екстремального туризму, яке має велике прикладне значення у справі формування активної життєвої позиції особистості як потужний фактор розвитку патріотичних, морально-вольових та фізичних якостей, особливо серед підростаючого покоління.

Завдання Буковинських екстремальних ігор – пропаганда, популяризація та подальший розвиток спортивного та екстремального туризму серед широких верств населення, виховання любові до свого краю, проводити пропаганду здорового способу життя, визначити і розвинути знання, вміння та навички виживання в складних природних умовах, сприяти охороні навколишнього середовища, обмін досвідом, перевірити та визначити рівень спортивної майстерності туристів, а також підвищити кваліфікацію суддів зі спортивного туризму.

  1. Термін та місце проведення змагань.

Буковинські екстремальні ігри проводяться з 4.11.2011р.(день заїзду) по 6.11.2011р.(закриття та роз’їзд). Місце проведення Буковинських екстремальних ігор - м.Чернівці, район міського пляжу «Гідропарк».

  1. Керівництво змагань.

Загальне керівництво по підготовці та проведенні Буковинських екстремальних ігор здійснює управління інфраструктури та туризму Чернівецької ОДА, Департамент економіки Чернівецької міської ради та Федерації спортивного туризму Чернівецької області (далі-Федерація).

Проведення Буковинських екстремальних ігор покладається на Головну суддівську колегію, яка формується Федерацією і затверджується Президією.

  1. ^ Учасники та умови допуску до змагань.

У Буковинських екстремальних іграх беруть участь команди підприємств, організацій, спортивних та туристичних клубів, військових частин, навчальних закладів, збірні команди районів Чернівецької та інших областей, тощо.

Вік учасників змагань не молодше 10 років.

Кількісний склад команди – 4 чоловіка
Дистанції 1-4 класу:

- пішохідного туризму

- гірського туризму

- велосипедного туризму

- спелеотуризму

Учасники повинні мати все необхідне спорядження для проходження дистанцій відповідного класу. Особисте (система, каска, страховка, карабіни, велосипеди).

^ 5. Програма Буковинських екстремальних ігор.

Спортивна програма – гонка з КЧ – 3 та 6 години.

Допускається участь команди на видовій дистанції у любому форматі.

4 листопада – день заїзду команд, реєстрація, робота мандатної комісії (до 19:00 год.),

5 листопада –до 8:00 год. завершення реєстрації , урочисте відкриття ( о 9:00 год.),подання технічних заявок, старт гонки (10:00 год.) 13:00 год. фініш 3-хгодинної програми.16:00 год. фініш 6-ти годинної програми,17:00 год. підведення підсумків.

6 листопада – урочисте закриття, нагородження переможців та призерів, роз’їзд команд.

^ 6. Визначення результатів та нагородження.

Командні результати визначаються по сумі балів набраних при проходженні дистанцій мінус штрафні бали. Команди які не дійшли до фінішу займають місця після команд які пройшли дистанції повністю.

^ 7. Нагородження переможців Буковинських екстремальних ігор

Команди-переможці і призери у загальному заліку змагань нагороджуються грамотами та пам’ятними призами, дипломами управління інфраструктури та туризму Чернівецької ОДА та Федерації спортивного туризму. Спонсори нагороджують заохочуючими призами.

8. Фінансування.

Витрати по забезпеченню дистанцій змагань суддівським спорядженням; добові суддів; транспортні витрати; по розробці суддівської документації – забезпечують організатори змагань та за рахунок спонсорських коштів.

Всі витрати пов’язані з відрядженням та участю команд у змаганнях (проїзд, перевезення вантажу, харчування, технічне укомплектування) несуть організації, що їх відряджають.

^ 9. Підготовка спортивних споруд.

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998р. № 2025 Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»: підготовка спортивних споруд покладається на їх власників. Контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснює робоча комісія, яка створена обласними та районними державними адміністраціями, власник спортивної споруди не менше, ніж за 4 години до початку змагань повинен подати до робочої комісії акт про її готовність про проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність.

10.Подача заявок

Попередні заявки до 04.11.2011р. за телефонами 0372574854, 0503381553

E-mail: kvk_irbis@mail.ru або форум www.sadnysta.com.ua

Дане положення є офіційним викликом на змагання.