asyan.org
добавить свой файл
1
План роботи методичного кабінету з педагогами загальноосвітніх навчальних закладів м. Мелітополя з 28.10.13 по 01.11.13

Дата

Заходи

Навчальний заклад

Час

Цільова група

28.10.13

Виступ-захист досвіду роботи учасників ІІ (очного) етапу міського туру конкурсу "Учитель року - 2014".

Номінація "Початкові класи"

Г № 19

9:00

^ Члени фахової комісії:

Баринова І.В. (ЗОШ№17), Галацан О.В. (ЗОШ№4), Брен І.А. (ЗОШ№8), (відповідальний: секретар фахової комісії, методист Новікова Л.О.);

Конкурсанти: Тюріна О.В. (ЗОШ№7), Рибченко О.О. (НВК№16), Китманова Н.В. (Г№19), Куц А.О. (ЗОШ№3), Бондарчук Т.І. (СШ№25).

Виступ-захист досвіду роботи учасників ІІ (очного) етапу міського туру конкурсу "Учитель року - 2014".

Номінація "Географія"

Г № 19

10:00

^ Члени фахової комісії:

Коржавіна О.В. (СШ№25), Клименко В.М. (Г№5), (відповідальний: секретар фахової комісії, методист Мринська Н.В.);

Конкурсант: Руденко Ю.В. (ЗОШ№4).

Виступ-захист досвіду роботи учасників ІІ (очного) етапу міського туру конкурсу "Учитель року - 2014".

Номінація "Світова література"

Г № 19

10:30

^ Члени фахової комісії:

Васіна О.В. (Г№5), Петренко Н.В. (СШ№23), Герасимова О.В. (ЗОШ№24), (відповідальний: секретар фахової комісії, методист Новікова Л.О.);

Конкурсант: Остапенко Л.Ю. (ЗОШ№22).

Виступ-захист досвіду роботи учасників ІІ (очного) етапу міського туру конкурсу "Учитель року - 2014".

Номінація "Трудове навчання"

Г № 19

11:00

^ Члени фахової комісії:

Колесник С.Г. (ЗОШ№8), Ярошенко Ю.І. (ЦТПтаПОМ), Супрун В.О. (Г№5), Крилова О.І. (ЗОШ№4), (відповідальний: секретар фахової комісії, методист Ніколенко І.М.);

Конкурсант: Богданової Л.А. (ЗОШ№14).

Робота журі міського конкурсу-огляду кабінетів хімії



ЗОШ№ 1, 6, 8, 11, 24,

Г№5, 10

8:00-15:00

Адміністрація, вчителі хімії

(відповідальний: Савченко І.М., методист управління освіти)




Робота журі міського конкурсу-огляду кабінетів суспільно-гуманітарних дисциплін

ЗОШ№15, ЗОШ№14, НВК№16, Г№19, СШ№23


9:00-12:00

Адміністрація, вчителі суспільно-гуманітарних дисциплін

(відповідальний: Романенко С.О., методист управління освіти)

Майстер – клас

«Викладання математики у 5 класах за новим Держстандартом»

ЗОШ №4

9:00

Для слухачів курсів підвищення кваліфікації ( вчителів математики)

Вчителі:

Ігошина І.В; Жукова О.Б.; Тихонова О.О.

29.10.13.


Майстер-клас учителів, що пройшли до ІІ етапу конкурсу Учитель року». Номінація "Початкові класи"


ЗОШ № 4

9:00

Члени фахової комісії:

Баринова І.В. (ЗОШ№17),

Галацан О.В. (ЗОШ№4),

Брен І.А. (ЗОШ№8); (відповідальний: секретар фахової комісії, методист Новікова Л.О.);

Конкурсанти:

Тюріна О.В. (ЗОШ№7), Рибченко О.О.(НВК№16),

Китманова Н.В. (Г№19), Куц А.О. (ЗОШ№3), Бондарчук Т.І. (СШ№25);

Запрошені педагоги:

1. Гончарова Ірина Анатоліївна, ЗОШ № 17

2. Аксьонова Ольга Петрівна, ЗОШ № 24

3. Литвинова Лідія Дмитрівна, ЗОШ № 13

4. Лосєва Олена Василівна, ЗОШ № 3

5. Асрян Олена Лазарівна, ЗОШ № 2

6. Лєгова Зінаїда Федорівна, НВК № 16

7. Гончарук Наталя Володимирівна, ЗОШ№15

8. Коновальчук Вікторія Юріївна, ЗОШ № 1

9. Коробко Ірина Миколаївна, ЗОШ № 4

10. Киченко Олена Валентинівна, ЗОШ № 6

11. Марущенко Вікторія Валеріївна, ЗОШ№11

12. Бессалова Ірина Сергіївна, ЗОШ № 14

13. Коровіна Олена Сергіївна, ЗОШ № 23

Майстер-клас учителів, що пройшли до ІІ етапу конкурсу Учитель року». Номінація "Світова література"

ЗОШ № 4

12:00

^ Члени фахової комісії:

Васіна О.В. (Г№5), Петренко Н.В. (СШ№23), Герасимова О.В. (ЗОШ№24); (відповідальний: секретар фахової комісії, методист Новікова Л.О.)

Конкурсант:

Остапенко Л.Ю. (ЗОШ№22);

Запрошені педагоги:

  1. Чернишова Олена Олександрівна, СШ№25

  2. Поліщук Наталія Борисівна, СШ № 23

  3. Доля Ніна Іванівна, ЗОШ № 20

  4. Плаксіна Галина Василівна, Г № 19

  5. Голуб Тамара Станіславівна, НВК № 16

  6. Скрипка Жанна Володимирівна, ЗОШ№15

  7. Атрошенко Євдокія Павлівна, Г № 9

  8. Брен Ірина Анатоліївна, ЗОШ № 8

9. Пікалова Віталія Вікторівна, ЗОШ № 7

10. Хіль Ірина Анатоліївна, ЗОШ № 6

11. Кудря Нонна Валеріївна, ЗОШ № 4

12. Пасько Ніна Іванівна, ЗОШ № 14

Робота журі міського конкурсу-огляду кабінетів суспільно-гуманітарних дисциплін

^ СШ№25, ЗОШ№6, ЗОШ№8, ЗОШ№4, МВЗШ№1


9:00-12:00

Адміністрація, вчителі суспільно-гуманітарних дисциплін

(відповідальний: Романенко С.О., методист управління освіти)

Робота журі міського конкурсу-огляду кабінетів хімії

ЗОШ№ 13, 7, 22, Г№ 9, 19, СШ№23, ЗОШ№20

8:00-15:00

Адміністрація, вчителі хімії

(відповідальний: Савченко І.М., методист управління освіти)

Засідання школи педагогічної майстерності вчителів математики

ЗОШ №14

9:00

Захарова О.Д. Керівник школи - Петрухіна В.М, вчителі шкіл за списком:

  • Фандеєва Н.К –ЗОШ №1

  • Очаренко Л.В.-Г№5

  • Зубенко Л.Б – ЗОШ №8

  • Герей З.В. – ЗОШ №13

  • Петрухіна В.М.- ЗОШ №14

  • Голуб М.В. – Г№19

  • Маркова Л.П.-ЗОШ №24

  • Шелигіна Л.О – СШ №25

Засідання ШМУ вчителів фізичної культури

ЗОШ №13

10:00

Дюжаєва Т.К.

Крівник ШМУ Суворова Л.О. (ЗОШ №13)

Запрошені вчителі за списком:

  • Маковеєнко А.І. – ЗОШ №1;

  • Акінжели А.А.- ЗОШ №1;

  • Лазарева Н.М. – ЗОШ №3;

  • Гладкова К.С. – ЗОШ №4;

  • Сидоров О.В. – Г №5;

  • Богданов В.І. – ЗОШ №7;

  • Рощина О.В. – ЗОШ №7;

  • Сотін С.В. – ЗОШ №7;

  • Щебликіна А.В. – Г №9;

  • Ячменьов С.М. – Г №10;

  • Макаренко І.М.-ЗОШ №11;

  • Акімов А.К. – ЗОШ №11;

  • Свірщук О.С. – ЗОШ №13;

  • Легов Р.Ю. – НВК №16;

  • Коломоєць Ю.М. – ЗОШ №17;

  • Кирієнко О.Г. – Г №19;

  • Колодій В.В. – Г №19;

  • Міщенко М.В. – ЗОШ №20;

  • Радченко В.О. – СШ №23;

  • Богодист О.Г.- ЗОШ №24;

  • Іванов В.В. – ЗОШ №24

Змагання міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця»

НВК №16

10:00

Дюжаєва Т.К.

Керівники шкільних команд (вчителі предмета «Захист Вітчизни») - о 9.30 :

  • Сучок В.Х.- ЗОШ №1;

  • Борисенко А.Л.- ЗОШ №4;

  • Колесник С.Г.- ЗОШ №8;

  • Стрєлков А.Є. – ЗОШ №13;

  • Варлаков В.А. – НВК №16;ї

  • Кирієнко О.Г. – Г №19;

  • Мирошниченко К.І. – ЗОШ №20.

Суддівська колегія (за списком) – о 9.00

  • Радєв Ю.Д.-Г 35;

  • Муріч Г.В. – Г №9;

  • Ніколенко К.О. – Г №10;

  • Ткаченко П.Д.- ЗОШ №14;;

  • Кацило Г.В. – СШ №23;

  • Галан А.Ф.- СШ №25;

  • Іщенко І.О. – ЗОШ №15;

  • Голуб О.В. – ЗОШ №22;

  • Володін І.М. – ЗОШ №24

30.10.13.


Майстер-клас учителів, що пройшли до ІІ етапу конкурсу Учитель року». Номінація "Географія"

НВК№ 16

9:00

^ Члени фахової комісії:

Коржавіна О.В. (СШ№25),

Клименко В.М. (Г№5);

(відповідальний: секретар фахової комісії, методист Мринська Н.В.)

Конкурсант:

Руденко Ю.В. (ЗОШ №4);

Запрошені педагоги:

  1. Полонська М.С. (ЗОШ№4)

  2. Гриценко О.Г. (ЗОШ№8)

  3. Паршикова Г.Є. (ЗОШ№20)

  4. Щетиніна М.О. (ЗОШ№6)

  5. Федан Н.М. (Г№10)

  6. Орловська О.Г. (ЗОШ№15)

  7. Неровная Н.Г. (СШ№25)

  8. Апанасенко С.Ю. (ЗОШ№24)

  9. Кислиця Т.В. (СШ№23)

  10. Черняєва О.М. (Г№5)

  11. Борблик І.В. (Г№9)

  12. Голуб І.В. (Г№19)

  13. Мажура Ю.Ю. (НВК№16)




Майстер-клас учителів, що пройшли до ІІ етапу конкурсу Учитель року». Номінація "Трудове навчання"

НВК№ 16

10:00

^ Члени фахової комісії:

Колесник С.Г. (ЗОШ№8), Ярошенко Ю.І. (ЦТПтаПОМ), Супрун В.О. (Г№5), Крилова О.І. (ЗОШ№4); (відповідальний: секретар фахової комісії, методист Ніколенко І.М.).

Конкурсант:

Богданова Л.А. (ЗОШ№14);

Запрошені педагоги:

  1. Лепська Н.Г. (ЗОШ№3)

  2. Тома Н.О. (ЗОШ№7)

  3. Ашихміна М.М. (ЗОШ№8)

  4. Романцева Т.Д. (Г№9)

  5. Карлова Н.В. (ЗОШ№11)

  6. Приймак О.В. (ЗОШ№13)

  7. Подколзіна Н.А. (ЗОШ№15)

  8. Харченко О.О. (НВК№16)

  9. Романюта Т.С. (СШ№23)

  10. Щербакова Г.В. (ЗОШ№24)

  11. Єлєсіна С.В. (СШ№25)

Робота журі міського конкурсу-огляду кабінетів хімії

^ ЗОШ№ 4, 14, 15, НВК№16, МВЗШ№1

8:00-15:00

Адміністрація, вчителі хімії

(відповідальний: Савченко І.М., методист управління освіти)

Робота журі міського конкурсу-огляду кабінетів суспільно-гуманітарних дисциплін

ЗОШ№13, ЗОШ№7, Г№9, ЗОШ№22, ЗОШ№20


9:00-12:00

Адміністрація, вчителі суспільно-гуманітарних дисциплін

(відповідальний: Романенко С.О., методист управління освіти)

Засідання ШМУ вчителів інформатики

ЗОШ №4

10:00

Дюжаєва Т.К.

Керівник: Богданова Ю.О.

Запрошені вчителі за списком:

  • Бекаурі В.М. – Г №5;

  • Авотін І.О. – ЗОШ №11

  • Межевікін П.В. – Г №9;

  • Животовський А.Ю. – ЗОШ №13;

  • Хижняк Л.О. – ЗОШ №14;

  • Вуколова Н.О. – НВК №16;

  • Скобля О.О. – НВК №16;

  • Тонкіх Ю.І. – НВК №16;

  • Мисан А.Б. – СШ №25;

  • Мельник Ю.С. – МВЗОШ №1;

  • Іванюк О. О.- ЗОШ №24.

  • Шевченко М.М. – СШ №23

Засідання школи молодого вчителя початкових класів


ЗОШ № 2

10:00

Новікова Л.О.

Керівник: Зінченко Н.О. (ЗОШ № 2)

Запрошені вчителі за списком:

Афанасьєва Ю.В., Куліш І.І., Ячменьова К.О., Толстошеєва Ю.М. (ЗОШ № 1); Монько О.В. (ЗОШ № 2); Усеінова Л.А., Радковець Р.В., Руденко Л.В. (ЗОШ № 7); Компанієць Т.О. (ЗОШ № 8); Пачева Н.О. (ЗОШ № 11); Ячменьова М.В. (ЗОШ № 14); Ганюкова О.Ю. (ЗОШ № 15); Верніковська Є.О. (НВК № 16); Квашенкова Ю.О. (ЗОШ № 20); Ярова С.М. (ЗОШ № 22); Лобач С.А. (СШ № 23); Заікіна К.С. (ЗОШ № 24)

Творчий звіт вчителів, які атестуються

ЗОШ №6

10:00

Захарова О.Д.

Вчителі що атестуються:

Ісаєва Т.О.; Стрєлкова І.А.;Бакланова Л.І.

Член атестаційної комісії - Щербак І.А. (ЗОШ№24)

Члени експертної групи: Лосєва О.В. (ЗОШ №3); Васіна О.В. (Г №5); Кеняєва В.М. (ЗОШ №1)

31.10.13


Методичне об'єднання вчителів початкових класів

ЗОШ № 4

11:00

Новікова Л.О.,

керівники методичних об'єднань вчителів 1-4 класів.


Методичне об'єднання вихователів ГПД

ЗОШ №15

9:00

Вихователі ГПД.

Робота журі міського конкурсу-огляду кабінетів суспільно-гуманітарних дисциплін

ЗОШ№24, Г№10, ЗОШ№1, ЗОШ№11, Г№5


9:00-12:00

Адміністрація, вчителі суспільно-гуманітарних дисциплін

(відповідальний: Романенко С.О., методист управління освіти)

Творчий звіт вчителя, який атестується

ЗОШ №24

9:00

Захарова О.Д

Вчитель, що атестується: Курса Л.Б.

Члени експертної групи: Полонська М.С. (ЗОШ №4), Клименко В.М. (Г№5).

Член атестаційної комісії – Коваль О.Я – методичний кабінет управління освіти, вчителі шкіл № 1,6,8,10


Нарада з питань проведення міського етапу олімпіад у 2013-2014 н.р.

ЗОШ

№ 14

9:00

Заступники директорів, які відповідають за роботу з обдарованими


Нарада з питань проведення міського етапу олімпіад у 2013-2014 н.р.

Актова зала УО

13:00

Керівники ММО (крім ММО вчителів початкових класів та предмета «Історія рідного краю»)


01.11.13

Науково-практична конференція "Сучасний урок в школі: теорія та практика"


МДПУ, 1 корпус, аудиторія 35

10:00-12:00

Кідалова Н.О., Захарова О.Д., Дюжаєва Т.К.,

вчителі інформатики та математики

(за окремим списком)

З 28.10 по 01.11.13

Тренінг «Сервіси Веб 2.0»

НВК №16

9:00

Дюжаєва Т.К.

Тренер Бабич В.К., вчитель інформатики НВК №16.

Вчителі за списком:

група №1 з 9.00

  • Буряк О. С.- НВК №16;

  • Вишневська В. А.- НВК №16;

  • Данілкіна Т. О.- НВК №16;

  • Філіппова О. Г.- НВК №16;

  • Чеберко О. А.- НВК№16;

  • Петрова Д. О.- НВК №16;

  • Перепелиця М. В.-НВК №16;

  • Скобля О. Л.- НВК №16;

  • Василенко Ю.Є – ЗОШ №11;

  • Полякова І. В.- НВК №16 Г №10.



група №2 з 13.00

- Тонких Ю. І.- НВК№16;

- Животовський А. Ю.- ЗОШ №13;

- Мисан А. Б.СШ №25;

- Хижняк Л. О.- ЗОШ №14;

- Балтухін С. В.ЗОШ №20;

- Іванюк О. О.- ЗОШ №24;

- Шевченко М. М.- СШ №23;

- Авотін І. О. - ЗОШ №1;

- Руденко Ю. В.- ЗОШ №4;

- Вуколова Н. О.- НВК №16.