asyan.org
добавить свой файл
1


ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ,

які подаються політичною партією, виборчим

блоком політичних партій до Центральної виборчої комісії

для реєстрації кандидатів у народні депутати України


 1.  Заява про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, підписана керівником партії (керівниками партій, що входять до блоку) та скріплена печаткою партії ( печатками партій, що входять до блоку).

 2. Копія свідоцтва про реєстрацію партії засвідчена Міністерством юстиції України після оголошення про початок виборчого процесу.

 3.  Копія статуту партії засвідчена Міністерством юстиції України після оголошення про початок виборчого процесу.

 4.  ^ Витяг з протоколу з‘їзду (зборів, конференції) партії
  (між партійного з‘їзду (зборів, конференції) партій, що входять до блоку) про розгляд питання про висунення кандидатів у депутати від партії (блоку), який повинен містити відомості, передбачені частиною сьомою статті 57 Закону України “Про вибори народних депутатів України”, та бути засвідченим підписом керівника партії (керівників партій, що входять до блоку) і скріплений печаткою партії (печатками партій, що входять до блоку). (Подається на паперових та електронних носіях).

 5. Виборчий список кандидатів у народні депутати України від партії (блоку) (за формою, затвердженою постановою Центральної виборчої комісії від 14 листопада
  2005 року № 142). (^ Подається на паперових та електронних носіях).

 6.  Заяви осіб, включених до виборчого списку партії (блоку), про згоду балотуватися кандидатом у депутати від цієї партії (блоку) із зобов‘язанням у разі обрання депутатом припинити діяльність чи скласти представницький мандат, які відповідно до Конституції України та законів України несумісні з мандатом народного депутата України, та згоду на оприлюднення біографічних відомостей у зв‘язку з участю у виборах, а також із зобов‘язанням у разі обрання депутатом протягом місяця після офіційного оприлюднення результатів виборів передати в управління іншій особі належні їм підприємства та корпоративні права у порядку, встановленому законом.

 7.  ^ Автобіографія осіб, включених до виборчого списку партії (блоку), обсягом до 2 тисяч друкованих знаків, що обов‘язково повинна містити: прізвище, ім‘я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах) , партійність, склад сім‘ї, місце проживання із зазначенням часу проживання в Україні, відомості про наявність чи відсутність судимості.

 8. ^ Передвиборна програма партії (блоку), викладена державною мовою обсягом до 7800 друкованих знаків. (Подається на паперових та електронних носіях).

 9.  Декларації про майно та доходи кожного кандидата у депутати.

 10.  Документ про внесення грошової застави.

 11.  Фотографії осіб, включених до виборчого списку партії (блоку) (за розмірами та у кількості згідно з постановою Центральної виборчої комісії від 14 листопада
  2005 року № 143).

 12.  Заява про реєстрацію представника партії (блоку) у Центральній виборчій комісії.

 13. Копія рішення центрального керівного органу партії (керівного органу блоку) про затвердження кандидатури представника партії (блоку) у Центральній виборчій комісії.

 14.  Письмова згода особи представляти інтереси партії (блоку) у Центральній виборчій комісії.

 15.  Облікова картка кандидата у народні депутати України.

51230.doc