asyan.org
добавить свой файл
1
Оголошення!
1.Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 березня 2010 р. N 275 “Деякі питання здійснення державного контролю якості лікарських засобів” Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я України розпочинає прийом документів на видачу ліцензій (копій ліцензій), дублікатів з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами з 09.04.2010р.

Для зручності заявників збережено попередній графік прийому документів та видачі ліцензій.

Прийом документів на видачу ліцензій (копій ліцензій), дублікатів з виробництва лікарських засобів (в умовах аптеки), оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами здійснюється за адресою: м.Київ, пр-т Перемоги, 120, 1-й поверх, 4-й кабінет:
вівторок, середа, четвер – з 9.00 до 13.00 години;
видача ліцензій (копій ліцензій) з виробництва лікарських засобів (в умовах аптеки), оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами:
вівторок, середа, четвер – 14.00 до 17.00 години.

Прийом документів на видачу ліцензій (копій ліцензій), дублікатів з виробництва лікарських засобів та видача ліцензій здійснюється за адресою: м.Київ, пр-т Перемоги, 120 – щоденно.

2. Ліцензії на право здійснення господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, видані в установленому порядку Державною службою лікарських засобів і виробів медичного призначення, Державною інспекцією з контролю якості лікарських засобів діють протягом терміну, зазначеного у ліцензії.

3. Заяви про видачу ліцензій, копій ліцензій, які були подані до Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів, будуть розглянуті у визначені законодавством терміни Державною інспекцією з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я України.

4. Доопрацьовано (з урахуванням змін органу ліцензування) проект Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Доопрацьовану редакцію проекту дивись на сайті http://www.diklz.gov.ua/.

5. Продовжується доопрацювання проекту Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами (з урахуванням змін органу ліцензування).