asyan.org
добавить свой файл
1
Перелік

журналів ЦРБ та РБ для дітей

на 2012 рік


№ п/п

Найменування видання

Фото

Періодичність

Короткий опис

1

БарвінокРаз на місяць

Щомісячний літературно-художній журнал для дітей молодшого та середнього віку з різноманітними малюнками ілюстраціями, віршиками, казками та ін.

2

Бібліотечна планетаРаз у квартал
^

Науково-виробничий журнал. Проблематика: бібліотекознавство,бібліографознавство, документознавство, книгознавство, інформатика

3

Бібліотечний вісникРаз на два місяці

Науково-теоретичний та практичний журнал. Бібліотечно-інформаційні науки. Проблематика: бібліотекознавство, бібліографознавство, документознавство, книгознавство, інформаційна діяльність.

4

Буковинський журналОдин раз в квартал

Громадсько-політичний, літературно-мистецький
і науково-освітній часопис. Висвітлення історії та культури, традицій та літератури Буковини, ознайомлення з минулим та сучасним громадсько-політичним процесом краю.

5

Буковинський вісник державної службиОдин раз в квартал

Журнал для державних службовців про державну службу України.

6

БурдаРаз на місяць

Журнал Burda - це європейська мода високого класу. Видання з світовим ім'ям, добре відоме жінкам, які прагнуть бути зразком бездоганного смаку для оточуючих. На сторінках журналу Burda - самі останні тенденції світової моди, новини з європейських подіумів, поради по стилю і модні торгові марки. Кожен місяць - нова колекція одягу від провідних дизайнерів світу.

7

Відомості Верховної РадиРаз на тиждень

Офіційне видання Законів України, постанов ВРУ, алфавітно-предметний покажчик законодавчих актів, зміни в адміністративно-територіальному поділі України.

8

Веселі картинкиРаз на місяць

Це відомий всім дитячий гумористичний журнал. Веселі комікси з математикою, кросворди, розмальовки, завдання «для умілих ручок», англійська у картинках, конкурси з призами. Допоможе дітям краще навчатися у молодших класах.

9

GirlРаз на місяць

Журнал для стильних дівчат: зірки, мода, кохання.

10

ДивословоРаз на місяць

Видання Мон України: українська словесність та методика викладання на основі освітних технологій, розробки з позакласної роботи, офіційні матеріали.

11

Дім. Сад. Город.Раз на місяць

Поради по садівництву, городництву, домогосподарству

12

Добрые советыРаз на місяць

Найкращі поради на всі випадки життя.

13

ДивосвітРаз на три місяця

Всеукраїнський науково-популярний журнал.

14

JoyРаз на місяць

Сучасний журнал модних трендів для жінок.

15

ЕдинственнаяРаз на місяць

Періодичне видання про життя жінки. Успішної, розумної, енергійної, цікавої - саме такою бачать свою прихильницю творчі журналу. Всі аспекти її життя – материнство, заміжжя, кар’єра – являються головними темами видання.

16

ЖасминРаз на місяць

Захоплюючий журнал для дівчаток від 8 років допоможе опанувати різними техніками рукоділля. Квіти з паперу, ниток, тканини, вітальні листівки, вироби з бісеру, подарунки для рідних та друзів своїми руками. Майстер-класи, поради, конкурси, призи.

17

Женский журнал. ЗдоровьеРаз на місяць

Журнал здорового способу життя для всієї родини. Поради та рекомендації від провідних спеціалістів у галузі медицини, психології, дієтології та косметології, а також інформація про сучасні методи діагностики та лікування різних видів захворювань.

18

ЖінкаРаз на місяць

Журнал для всієї родини. Узори для вишивання, викрійки у натуральну величину.

19

ЗерняткоРаз на місяць

Пізнавальний журнал для юних християн. З нами – цікаво!

20

Идеи вашего домаРаз на місяць

Лідер серед журналів про будівництво, ремонт та архітектуру. Порадник з питань облаштування інтер’єру. Щономера добірка готових проектів з кошторисом.

21

Истории из жизниРаз на два тижні

Реальні історії з реального життя. Крім цього на сторінках журналу ви знайдете матеріали про здоровий спосіб життя, заняття спортом, в рубриках «Зелений світ» і «Езотерика», публікуються корисні поради, коментарі спеціалістів в різних областях життя, і звичайно гороскоп.

22

Календар знаменних датРаз на квартал

Святкові та ювілейні дати в Україні та в світі.

23

КолосокРаз на місяць

Щомісячний науково-популярний природничий журнал-путівник у світ науки для дітей та юнацтва. Поринувши у захоплююче читання матеріалів рубрик «Наука і техніка», «Жива природа», «Планета земля», «Логіка і кмітливість», «Про все на світі», ти довідаєшся більше про себе та навколишній світ, долучишся до інтелектуальних конкурсів, виготовлення моделей природних явищ, приладів, цікавих саморобок у кожному номері.

24

КолобочокРаз на місяць

Навчально-пізнавальний журнал для дітей від 3 до 7 років.

25

КоліжанкаРаз на квартал

Романтичні історії кохання. Новели. Вірші. Сканворди. Призові конкурси.

26

КуляРаз на місяць

Яскравий, веселий журнал для сучасних дітей. Цікаві завдання, уроки англійської. Синхронізований із програмою школи. Призи у кожному номері. Роботи ваших дітей на сторінках журналу. Навчайся розважаючись.

27

ЛизаРаз на тиждень

Найулюбленіший щотижневий журнал для сучасних жінок: мода, краса, здоров’я, сім’я, рецепти, подорожі, поради.

28

Лиза. Приятного аппетитаРаз на місяць

Кулінарні рецепти на кожен день і свята.

29

Люблю готовитьРаз на місяць

Найвідоміший кулінарний журнал! Створений за рецептами читачів.

30

МаляткоРаз на місяць

Щомісячний яскраво ілюстрований журнал, друкує казки, вірші, загадки, комікси, пізнавальні оповідки, саморобні іграшки, пісеньки. Проводить конкурси серед читачів, вітає їх з днем народження. Вміщує сторінку для батьків.

31

Мой прекрасный садРаз на місяць

Найпопулярніший журнал Європи з ландшафтного дизайну.

32

Моя історія2 рози на місяць

Журнал цікавих історій для жінок. Тільки реальні історії та події.

33

НаталиРаз на місяць

Найкращий глянцевий журнал для жінок України. Щомісяця – цікаві життєві історії, відвертості зірок, колекції одягу від провідних дизайнерів, прості й вишукані кулінарні рецепти, яскраві та екзотичні подорожі. З Наталі у світ кохання та краси!

34

ОтдохниРаз на місяць

Розважальний жіночий журнал: все про зірок, моду, красу, розваги.

35

Офіційний вісник Президента України3 рази на місяць

Друкуються укази президента України.

36

ПаростокРаз на 3 місяці

Науково-художній журнал для дітей та юнацтва.

37

Пожежна безпекаРаз на місяць

Інформація про роботу пожежно-рятувальної служби, видані й анульовані сертифікати, ліцензії, досвід організації протипожежного захисту об’єктів, коментарі до нормативних документів, методичні матеріали, рекомендації, плакати на протипожежну тематику.

38

Тайни звездРаз на тиждень

Журнал відкриє найпотаємнішу правду про ваших кумирів, про їх нелегкий шлях до успіху і не тільки.

40

УмійкоРаз на місяць

Саморобки, ігри, логічні завдання, конкурси, казки. Розвиток логічного та образного мислення, орієнтування. Тренування дрібної моторики рук і зорового сприйняття, формування у дитини навичок самостійної праці.

41

Шкільна бібліотека2 рази на місяць

Бібліотекар: методика, практика, досвід роботи. Крім цього різноманітні сценарії масових заходів до ювілейних та святкових дат.

42

Шкільний бібліотекарРаз на місяць

Практичний журнал для шкільних бібліотекарів. Нормативні документи, практичні поради, досвід колег, сценарії, розробки бібліотечних уроків.

43

Юная ледиРаз на місяць

Журнал для юних справжніх леді про моду, красу та перше кохання.

44

Юний натуралістРаз на місяць

Все про природу, рослинний і тваринний світ – школярам.

45

ЯблунькаРаз на два місяці

Улюблений розважально-пізнавальний журнал для малят і школярів, батьків та вчителів. Цікава та корисна інформація: захоплюючі мандрівки у таємничий світ природи, казки та легенди, конкурси та вікторини, дитяча пошта, адреси для листування, смачні рецепти з «Веселої кухні», узори для вишивання, іграшки-саморобки, ігрові завдання з вивченням англійської мови, кросворди, гумор. Щономера: 100 подарунків для дітей і батьків, спеціальні призи для дитячих бібліотек.