asyan.org
добавить свой файл
1


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Софіївська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. №1

Софіївської районної ради Дніпропетровської області
НАКАЗ
11.02. 2013 р смт Софіївка № 24
Про заборону тютюнопаління в школі та

проведення антинікотинової профілактичної роботи

 

На виконання наказу МОН України від 08.11.2004 р. № 855 "Про заборону тютюнокуріння в навчальних закладах і установах і затвердження заходів щодо проведення антинікотинової інформаційно-освітньої та профілактичної роботи серед дітей, учнівської та студентської молоді ” та з метою формування навичок здорового способу життя і запобігання тютюнової залежності серед учнів школи, захисту здоров’я та прав людей жити у середовищі, вільного від тютюнового диму

Н А К А З У Ю:

1.    Заборонити працівникам школи та учням тютюнокуріння у приміщеннях та на території навчального закладу.

  1.  Заступнику директора школи з ВР, Литюзі Т. М., педагогу – організатору, Соляник В. М., учнівському самоврядуванню:

2.1. Активізувати роботу з пропаганди здорового способу життя серед учнів, батьків та працівників школи.

            2.2. Розробити конкретні заходи антинікотинової профілактичної роботи серед

учнів школи.

            2.3. Обновити в школі куточки і стенди з антитютюнової пропаганди.

2.4. Проводити зустрічі з учнями, батьками, працівниками школи лікарів, психологів тощо на тему: "Профілактика тютюнопаління ”, "За здоровий спосіб життя ”.

2.5. Особливу увагу по профілактиці тютюнопаління звернути на роботу серед дівчат – майбутніх матерів.

2.6. Силами адміністрації, учнівського самоврядування, батьківської громадськості проводити рейди-перевірки щодо тютюнопаління, заслуховувати злісних порушників на Раді профілактики, дисциплінарних лінійках, відображати в стіннівках, повідомляти батьків.

2.7. Залучати психологічні служби для проведення психолого-педагогічних, діагностичних досліджень, анкетування, індивідуальної роботи, проведення бесід з учнями на предмет виявлення тютюнозалежних учнів.

  1. Завідуючій шкільною бібліотекою Бугай А.С. організувати виставки і огляди спеціальної літератури, плакатів, методичних посібників, проводити бесіди та лекції з профілактики тютюнокуріння тощо.

  2. Класним керівникам, вчителям школи постійно проводити роботу з учнями та батьками про шкідливі звички та їх попередження, звертати увагу на стан дитини, її самопочуття та поведінку, попереджувати паління та вживання наркотичних засобів.

  3. Вчителям фізичного виховання, Бородаю О.І., Яценку В.Д., Горбулі А.Г., Бугай Л. М. пропагувати здоровий спосіб життя, залучати учнів, до спортивних занять, секцій, участі в спортивних змаганнях тощо.

  4. Сестрі медичній, Зубко В. М. проводити санітарно-просвітницьку роботу з учнями щодо здорового способу життя та попередження шкідливих звичок.

  5. Черговому адміністратору, черговим вчителям, черговим по школі постійно контролювати та попереджувати спроби учнів палити на території школи.

  6. Довести до відома учнів, батьків та працівників школи, що невиконання даного наказу є порушенням Статуту школи, Правил внутрішнього розпорядку, Єдиних вимог для учнів і веде до дисциплінарної відповідальності.

  7. Наказ довести до кожного учня школи (під підпис), до відома батьків та працівників школи (під підпис).

  8. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

   

Директор школи                                                        Р. О. Тиркба

 

З наказом ознайомленіПрізвище, ініціали

Підпис

Розшифровка підпису

1

Литюга Т.М.2

Соляник В.М.3

Бугай А.С.4

Бородай О.І.5

Яценко В.Д.6

Горбуля А.Г.7

Зубко В.М.