asyan.org
добавить свой файл
1
Наказ Міністерства економіки України № 932 від 28.07.2010р.

Про визначення офіційного друкованого видання з питань державних закупівель, міжнародного інформаційного видання з питань державних закупівель та веб-порталу Уповноваженого органу з питань закупівель.

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ 28.07.2010 № 932


Про визначення офіційного друкованого видання з питань державних закупівель, міжнародного інформаційного видання з питань державних закупівель та веб-порталу Уповноваженого органу з питань закупівель
Відповідно до пункту 1 частини першої статті 8 та пункту 4 розділу ХI "Прикінцеві положення" Закону України "Про здійснення державних закупівель" (далi - Закон) 

НАКАЗУЮ: 

1. Визначити офіційним друкованим виданням з питань державних закупівель інформаційний бюлетень "Вісник державних закупівель". 

2. Державному госпрозрахунковому видавничо-полiграфiчному підприємству "Зовнiшторгвидав" здійснювати: 

 видання офіційного друкованого видання з питань державних закупiвель;

 видання міжнародного інформаційного видання з питань державних закупівель;

 наповнення веб-порталу Уповноваженого органу у сфері закупівель.

3. Визначити міжнародним інформаційним виданням з питань державних закупівель міжнародне друковане видання "Announcer of the public purchasing". 

4. Визначити веб-порталом Уповноваженого органу у сфері закупівель офіційний загальнодержавний веб-портал "Державні закупівлі" за адресою вмережi Internet: http://www.tendеr.me.gov.ua 

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінекономіки від 03.06.2009 № 535 "Про розміщення оголошень про державні закупівлі в міжнародному виданні". 

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Сухомлина О. А. 

Міністр економіки України В. П. Цушко