asyan.org
добавить свой файл
1
Ліва рука
Категорія 50кг

Місце Прізвище Ім'я Команда

--------------------------------------------------------------

1 Боярчук Антон Волинь

--------------------------------------------------------------

2 Ковальчук Павло Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

3 Гайдук Віталій Львівська область

--------------------------------------------------------------

4 Савелюк Назарій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

5 Дрозд Павло Львівська область

--------------------------------------------------------------

6 Селецький Юрій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

7 Палащук Юрій Львівська область

--------------------------------------------------------------

8 Попілевич Андрій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------
Категорія 55кг

Місце Прізвище Ім'я Команда

--------------------------------------------------------------

1 Микитюк Олексій Рівненська область

--------------------------------------------------------------

2 Бурцьо Ярослав Львівська область

--------------------------------------------------------------

3 Борщик Руслан Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

4 Очеретенюк Вадим Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

5 Боцюк Артем Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

6 Кондратюк Віктор Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

7 Скупейко Віталій Рівненська область

--------------------------------------------------------------

8 Шегера Андрій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------
Категорія 60кг

Місце Прізвище Ім'я Команда

--------------------------------------------------------------

1 Хитрий Андрій Львівська область

--------------------------------------------------------------

2 Тишковець Сергій Рівненська область

--------------------------------------------------------------

3 Точинський Сергій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

4 Якшук Віталій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

5 Яхницький Ігор Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

6 Шайковський Руслан Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

7 Пасемків Андрій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

8 Чабан Юрій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

9 Кравчук Владислав Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

10 Теодоринчик Владислав Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

11 Снітко Максим Рівненська область

--------------------------------------------------------------
Категорія 65кг

Місце Прізвище Ім'я Команда

--------------------------------------------------------------

1 Пашковський Олександр Рівненська область

--------------------------------------------------------------

2 Макар Андрій Івано-франківська область

--------------------------------------------------------------

3 Бідзіля Руслан Львівська область

--------------------------------------------------------------

4 Харкавий Юрій Львівська область

--------------------------------------------------------------

5 Гитик Роман Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

6 Женевський Богдан Рівненська область

--------------------------------------------------------------

7 Бартків Дмитро Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

8 Мельник Сергій Рівненська область

--------------------------------------------------------------

9 Веремєйчук Андрій Рівненська область

--------------------------------------------------------------

10 Карпюк Валентин Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

11 Журавський Ілля Рівненська область

--------------------------------------------------------------

12 Ващенко Артур Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

13 Середюк Володимир Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

14 Бобошко Владислав Рівненська область

--------------------------------------------------------------
Категорія 70кг

Місце Прізвище Ім'я Команда

--------------------------------------------------------------

1 Тутов Олександр Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

2 Обожда Гліб Львівська область

--------------------------------------------------------------

3 Самарик Андрій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

4 Сердюк Олександр Львівська область

--------------------------------------------------------------

5 Данильчук Борис Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

6 Сеньковський Андрій Рівненська область

--------------------------------------------------------------

7 Миколюк Орест Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

8 Лукіянчук Роман Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

9 Огороднік Леонід Рівненська область

--------------------------------------------------------------

10 Ткачук Юрій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

11 Мороз Валентин Волинь

--------------------------------------------------------------

12 Губарев Василь Рівненська область

--------------------------------------------------------------

13 Іванюк Едуард Тернопільська область

--------------------------------------------------------------
Категорія 75кг

Місце Прізвище Ім'я Команда

--------------------------------------------------------------

1 Іщук Дмитро Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

2 Шемчук Дмитро Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

3 Мороз Андрій Рівненська область

--------------------------------------------------------------

4 Трачук Григорій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

5 Коробка Віктор Рівненська область

--------------------------------------------------------------

6 Ткачук Юрій Рівненська область

--------------------------------------------------------------

7 Шевчук Сергiй Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

8 Петренко Олег Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

9 Сасько Василь Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

10 Нетецький Андрій Рівненська область

--------------------------------------------------------------

11 Міщук Станіслав Волинь

--------------------------------------------------------------
Категорія 80кг

Місце Прізвище Ім'я Команда

--------------------------------------------------------------

1 Малиш Антон Рівненська область

--------------------------------------------------------------

2 Панасюк Ілля Рівненська область

--------------------------------------------------------------

3 Казьмірук Юрій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

4 Щур Іван Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

5 Кунах Вадим Тернопільська область

--------------------------------------------------------------
Категорія +80кг

Місце Прізвище Ім'я Команда

--------------------------------------------------------------

1 Білінський Назарій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

2 Березовський Андрій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

3 Йович Олександр Рівненська область

--------------------------------------------------------------

4 Палагнюк Андрій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

5 Чижик Вiталiй Тернопільська область

--------------------------------------------------------------
Права рука
Категорія 50кг

Місце Прізвище Ім'я Команда

--------------------------------------------------------------

1 Боярчук Антон Волинь

--------------------------------------------------------------

2 Ковальчук Павло Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

3 Гайдук Віталій Львівська область

--------------------------------------------------------------

4 Селецький Юрій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

5 Дрозд Павло Львівська область

--------------------------------------------------------------

6 Савелюк Назарій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

7 Попілевич Андрій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

8 Палащук Юрій Львівська область

--------------------------------------------------------------
Категорія 55кг

Місце Прізвище Ім'я Команда

--------------------------------------------------------------

1 Бурцьо Ярослав Львівська область

--------------------------------------------------------------

2 Микитюк Олексій Рівненська область

--------------------------------------------------------------

3 Очеретенюк Вадим Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

4 Борщик Руслан Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

5 Боцюк Артем Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

6 Шегера Андрій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

7 Скупейко Віталій Рівненська область

--------------------------------------------------------------

8 Кондратюк Віктор Тернопільська область

--------------------------------------------------------------
Категорія 60кг

Місце Прізвище Ім'я Команда

--------------------------------------------------------------

1 Якшук Віталій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

2 Хитрий Андрій Львівська область

--------------------------------------------------------------

3 Яхницький Ігор Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

4 Шайковський Руслан Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

5 Кравчук Владислав Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

6 Точинський Сергій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

7 Снітко Максим Рівненська область

--------------------------------------------------------------

8 Тишковець Сергій Рівненська область

--------------------------------------------------------------

9 Пасемків Андрій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

10 Теодоринчик Владислав Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

11 Чабан Юрій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------
Категорія 65кг

Місце Прізвище Ім'я Команда

--------------------------------------------------------------

1 Макар Андрій Івано-франківська область

--------------------------------------------------------------

2 Пашковський Олександр Рівненська область

--------------------------------------------------------------

3 Гитик Роман Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

4 Женевський Богдан Рівненська область

--------------------------------------------------------------

5 Карпюк Валентин Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

6 Бартків Дмитро Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

7 Бідзіля Руслан Львівська область

--------------------------------------------------------------

8 Ващенко Артур Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

9 Веремєйчук Андрій Рівненська область

--------------------------------------------------------------

10 Мельник Сергій Рівненська область

--------------------------------------------------------------

11 Журавський Ілля Рівненська область

--------------------------------------------------------------

12 Бобошко Владислав Рівненська область

--------------------------------------------------------------

13 Середюк Володимир Тернопільська область

--------------------------------------------------------------
Категорія 70кг

Місце Прізвище Ім'я Команда

--------------------------------------------------------------

1 Обожда Гліб Львівська область

--------------------------------------------------------------

2 Іванюк Едуард Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

3 Тутов Олександр Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

4 Самарик Андрій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

5 Сердюк Олександр Львівська область

--------------------------------------------------------------

6 Ніколаєв Анатолій Рівненська область

--------------------------------------------------------------

7 Сеньковський Андрій Рівненська область

--------------------------------------------------------------

8 Миколюк Орест Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

9 Данильчук Борис Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

10 Огороднік Леонід Рівненська область

--------------------------------------------------------------

11 Мороз Валентин Волинь

--------------------------------------------------------------

12 Лукіянчук Роман Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

13 Ткачук Юрій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

14 Губарев Василь Рівненська область

--------------------------------------------------------------
Категорія 75кг

Місце Прізвище Ім'я Команда

--------------------------------------------------------------

1 Іщук Дмитро Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

2 Мороз Андрій Рівненська область

--------------------------------------------------------------

3 Петренко Олег Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

4 Трачук Григорій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

5 Нетецький Андрій Рівненська область

--------------------------------------------------------------

6 Шевчук Сергiй Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

7 Сасько Василь Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

8 Коробка Віктор Рівненська область

--------------------------------------------------------------

9 Шемчук Дмитро Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

10 Міщук Станіслав Волинь

--------------------------------------------------------------

11 Ткачук Юрій Рівненська область

--------------------------------------------------------------
Категорія 80кг

Місце Прізвище Ім'я Команда

--------------------------------------------------------------

1 Малиш Антон Рівненська область

--------------------------------------------------------------

2 Щур Іван Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

3 Панасюк Ілля Рівненська область

--------------------------------------------------------------

4 Кунах Вадим Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

5 Казьмірук Юрій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------
Категорія +80кг

Місце Прізвище Ім'я Команда

--------------------------------------------------------------

1 Білінський Назарій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

2 Йович Олександр Рівненська область

--------------------------------------------------------------

3 Березовський Андрій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

4 Чижик Вiталiй Тернопільська область

--------------------------------------------------------------

5 Палагнюк Андрій Тернопільська область

--------------------------------------------------------------