asyan.org
добавить свой файл
1
Товариство з обмеженою

відповідальністю «АКУЛА ТРЕВЕЛ»

м. Київ, вул Артема, 33-Б, тел. (044) 587-7503, 229-1308

тел/факс (044) 484-0014, www.akulatravel.com.ua akulatravel@ukr.net ,

р/р 2600 8500043512 в ПАТ „Креді Агріколь банк”, МФО 300 614 код за ЄДРПОУ 363 55 636
Конец формы

Вітер на скирпці Баха грає, місяця личко посмішкою сяє.
Б'ється серденько, неначе у сні - Це в Парижі два щасливих дні...
^

Маленька французька пригода ...


 Львів - Прага - Париж - Версаль - Нюрнберг - Львів

У вартості туру: Чарівна Прага, Париж, Нюрнберг і Старовинний Львів … 

Травень

17, 24, 31
Червень

7, 21, 28*
Липень

12*, 19*, 26*
Серпень

9**, 16**, 23**, 30
ресень

6*, 13, 20
Жовтень

4, 11, 18, 25
Листопад

1, 15
Грудень

6, 28НГ, 29НГ
День 1. 
ВІВТОРОК Львів. Зустріч кожного туриста представником компанії.
09.00 Виїзд зі Львова. Перетин кордонів. Розміщення в транзитному готелі на території Польши. Ночівля.

День 2. 
СЕРЕДА Сніданок. Прибуття в Прагу.
Екскурсія “Знайомство з Прагою”. В лабіринтах маленьких вуличок Ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, де кожну годину симпатичний скелетик дзвонить у свій дзвіночок та у віконці з’являється процесія із дванадцяти апостолів… Далі - єврейський квартал Йозефів, Клементинум, Карлова вулиця... і звичайно ж, Карлів міст! Для всіх бажаючих прогулянка на кораблику по Влтаві (20€). Аперетиви, шведський стіл і чудова музика у супрововді цікавих розповідей… Ось вони, незабутні миттєвості життя… Нічний переїзд в Париж.

День 3. 
ЧЕТВЕР Прибуття в Париж.
Екскурсія “Перше побачення з Парижем”. Прекрасне місто, готуючись до зустрічі, одягає своє найкраще вбрання: романтика, яка витає в повітрі, роблить зустріч ще більш бажаною. Нас очікують: площа Згоди, витончена Ейфелева вежа, Тріумфальна арка, Єлисейські поля … Гранд Опера - гордість Парижа…
Для бажаючих програма “Енциклопедія віків - Лувр” (30€/20€). Мандрівка в Світ Мистецтва - світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Тут можна годинами милуватись роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Рафаеля... Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська...
^ Легендарний Монмартр” (20€/діти до 12 років 10€). Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, відбитий на полотні.
Є можливість здійснити прогулянку по таємничій Сені (15€/12€). Або самостійно побувати на ^ Ейфелевій Вежі (вх. квиток від 10 євро). Поселення в готель.
Нічне життя Франції. Відоме кабаре "Мулен Руж” (Час 23:00-105€) - барвисті костюми, яскрав пір'я, розкішні танцівниці, французький канкан… Самостійне повернення в готель. Ночівля. 

^ День 4. 
П'ЯТНИЦЯ Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Парижі. 
Відвідування музею Фрагонар. Першою законодавицею моди в парфумах стала мадам де Помпадур. А трохи згодом в невеликому будиночку в центрі Парижа був створений музей парфумів - парфумерна фабрика Фрагонар.  
Бажаючих чекає ^ Королівська резиденція – Версаль. Екскурсія “Банти і діаманти” (35 € / діти до 12 років 25 €). Запрошуємо на свято розкоші, в царство балів, аудієнцій, бенкетів і театральних вистав. Версаль - символ влади короля Сонця і обличчя Франції. «... Світ з трепетом дивиться на Версаль, світ прихиляється перед його красою. І можливо все, що зробив Людовік, було не даремно, адже інакше б ми не побачили раю на землі .... ».
16:00 виїзд на ночівлю на території Німеччини. Ночівля.

День 5. 
СУБОТА Сніданок. Імперський Нюрнберг - імперське місто запрошує на прогулянку: найзнаменитіша ринкова площа країни із Фонтаном із сорока фігур, Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, храми-близнюки, п'ятикілометрова фортефікаційна стіна і замок Кайзербург з вісімдесятьма збереженими вежами і численними брамами, фахверкові будинки, надають колориту старовинним вуличкам. Нюрнберг відкриє безліч секретів - тут винайшли кишеньковий годиник і перший глобус, звідси рушив перший потяг, це світова столиця іграшок, батьківщина Лоскунчика та олов'яних солдатиків.
16.00 Виїзд на Україну.

День 6. 
НЕДІЛЯ Прибуття до Львова приблизно в 12:00.
09.00 Екскурсія “Тільки у Львові…”. Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час... По вузеньким вуличкам розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині... Костел Успіння, Домініканський Собор, гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе крізь віки свою історію... Вільний час.

^  Вартість туру при оплаті

Дорослі

Діти

 За 7 тижнів

 250 €

230 €

 За 6 тижнів

 260 €

240 €

 За 5 тижнів

 270 €

250 €

 Менше 5 тижнів

 290 €

270 €

Увага!! На всі тури з датою виїзду з 01.06.2011 зміна вартості туру!!

^  Вартість туру при оплаті

Дорослі

Діти

 За 7 тижнів

 260 €

240 €

 За 6 тижнів

 270 €

250 €

 За 5 тижнів

 280 €

260 €

 Менше 5 тижнів

 300 €

280 €

У вартість включено
• Зустріч представником компанії
• Страхування (групове)
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-керівника по всьому маршруту
• Проживання по маршруту готель 3*зі сніданками.
• Проживання в Парижі готель 2* зі сніданками.
• Екскурсії, вказані в програмі.
У вартість не включено 
• Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти.
• Факультативні екскурсії.
• Рекомендовані програми.
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
^ Консульський збір 35€. Крім категорій громадян, які звільнені від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. ^ ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ ВАЖЛИВО• Доплата за одномісне розміщення + 140 євро /тур. 
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах!!!
• Документи приймаються від 60 до 10 днів до виїзду
Під час туру ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ!!!
^ (БЕЗ ОСОБИСТОГО ПІДПИСУ ТУРИСТА У СПЕЦІАЛЬНІЙ АНКЕТІ, ЯКИЙ ОЗНАЙОМЛЕНИЙ І ЗГІДНИЙ З ДАНИМ ПУНКТОМ, ДОКУМЕНТИ В РОБОТУ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ)

• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, день та час екскурсій або ж замінювати їх на рівноцінні.
Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусах готуватись НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3 - 3,5 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях тощо.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування власності готелю та автобусу.
• Мінімальні кількість для виконання факультативних програм - 30 осіб
Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено

^ ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ,
А ТАКОЖ ЗА КОРКИ ТА РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ


 
^ Документи, які необхідно надати для подачі:

1. Закордонний паспорт.  
АКУРАТНИЙ закордонний паспорт (термін дії не менше 120 днів на момент повернення з туру) з наявністю вільного розвороту або двох сторінок для візи. 
^ Не приймаються в консульстві: паспорти, які порвані, залиті рідиною, з відклеєними фотографіями, з підклеєними фотографіями. 
Фото в паспорті повинно максимально співпадати з зовнішнім виглядом туриста зараз. Якщо людина кардинально змінила імідж (сильно похудала або поправилась, блондинка з довгим волосям стала брюнеткою з коротким волоссям, чоловік з вусами і бородою збрив бороду, чоловік з густим волосям постригся наголо) потрібно на сторінці Особливі відмітки вклеїти і завірити в ОВІРі нове фото. 
Паспорти з відмовами в роботу не приймаються. 
Якщо в туриста ДВА закордонних паспорта, потрібно передати ТІЛЬКИ ОДИН діючий, в який туристу потрібно вклеїти візу. Просимо не передавати вирізані сторінки зі старих паспортів з раніше від'їждженими візами. Достатьо передати нам копії даних документів.
^ Продовжені паспорти не приймаються консульськими організаціями! 
Паспорти з подвійним прізвищем приймаються в роботу.
Особа, яка змінила прізвище, повинна надати пакет документів на Нове прізвище. Якщо дівчина вийшла заміж і змінила прізвище, то закордонний паспорт на старе (дівоче) прізвище в роботу не приймаються. 
Паспорти туристів, які мають відмітки в паспорті, які свідчать про прийняття на облік в консульствах інших країн, в роботу не приймаються.   

2. Анкета Туриста (

3. Розписка Туриста (

4. Анкета для підпису  ()
Просимо звернути увагу! Потрібно два підписи при заповненні анкети: 
Увага! Потрібно поставити особистий підпис туриста в 37 пункті, а також підпис потрібно поставити в правій частині останнього пункту анкети. Підпис повинен бути чітким, як в закордонному паспорті. Всі останні пункти заповнювати не потрібно!!! 

5. 2 (дві) Кольорові фотографії (), які строго відповідають вимогам Шенгенських Консульств до фотографії на візу: 

1. Розмір - 3,5 x 4,5 см, кольорові, без овалів і кутів, без печаток, чисті і не пом’яті, чисто білий фон,зображення голови в межах, зображених на малюнку, глянцеві. 
2. Зображення заявника повинно відповідати його теперішньому вигляду, без ретушування або іншого способу коректування. 
3. Чітко показане обличчя (очі, брови, вуха, ніс, підборіддя з обох боків), маківку голови, верхню частину плечей, при фотографуванні необхідно дивитись просто в об’єктив, вираз обличчя повинен бути нейтральним, рот закритий, волосся не повинно закривати частини обличчя. 
4. Відстань від маківки до підборіддя повинна бути (строго!) від 3 до 3,5 см (оптимально: 3,2-3,3 см), від голови (маківки) до верхнього краю фотографії - мінімально 2 мм так, щоб обличчя займало 70-80% знимки.
5. Зображення чітке, не надто темне чи світле, контраст середній. Фотографія повинна бути надрукована на фотопапері, якість друку висока. 
6. При носінні окулярів - додаткові вимоги: скла незатемнені і без бліків, оправа не повинна закривати жодної частини ока. 
7. При носінні релігійних головних уборів - додаткові умови: підборіддя, чоло і обидві щоки повинно бути добре видно, на обличчі не повинно бути тіней від головного убору. 
8. ^ Недопустимий знимок: 
    ○ в чорних окулярах, в головному уборі і т.п. 
    ○ з різнобарвним фоном 
    ○ із зображенням на задньому плані предметів, людей, пейзажу і т.п. 
ВАЖЛИВО!!! Фотографії дітей, яким виповнилось 5 років, повинні бути вклеєні в закордонні паспорти батьків або діти повинні мати власний проїздний документ. 

^ 6. Копія всіх сторінок внутрішнього паспорта 

7. Копія ідентифікаційного кода. 

8. Копія свідоцтва про народження (до моменту отримання українського паспорта).

9. Копія свідоцтва про народження. 

10. Документи про фінансування поїздки: 
^ ЯКЩО ТУРИСТ ПРАЦЮЄ: 
1. Оригінал довідки з роботи з розбивкою по місяцям за останні 6 місяців, із вказанням окладу, посади. Довідка обов’язково повинна містити реквізити (адреса, телефон, а також вихідний номер і дата видачі) підприємства! Довідка повинна бути завірена оригінальною печаткою. В довідці обов’язкова фраза про те, що на період поїздки (відпустки) робоче місце сберігається. У випадку якщо в тур їде директор чи головний бухгалтер, довідка повинна бути підписана замісником.
Довідка з роботи дійсна протягом місяця! 

^ 2. Копія всіх сторінок з відмітками, завірена "мокрою" печаткою підприємства трудової книжки або Трудової Угоди

Уточнення по фінансуванню: 
- Якщо зарабітня плата більше 3000 гривень, надається тільки довідка з роботи і копія всіх сторінок з відмітками, трудової книжки. 
- Якщо зарабітня плата менше 3000 гривень, надаються такі документи: 

Варіант 1 
а) довідка з роботи з невеликим місячним окладом (від 1200 гривень); 
б) копія трудової книжки (всіх сторінок з відмітками); 
б) довідка з банку на фірмовому бланку з підписом і печаткою про наявність поточного рахунку. 
Наявність грошей на рахунку на день надання довідки, повинно бути з розрахунку не менше 50 євро на добу на особу. ^ Депозитні рахунки не приймаються. 

Варіант 2 
а) довідка з роботи з невеликим місячним окладом (від 1200 гривень); 
б) копія трудової книжки (всіх сторінок з відмітками); 
в) нотаріально завірене спонсорство; 
г) як підтвердження фінансування спонсорства, довідка з місця роботи спонсора з розбивкою по місяцям за останні 6 місяців, із вказанням посади і окладом не менше 3500 гривень в місяць. Довідка обов’язково повинна містити реквізити (адреса, телефон, а також вихідний номер і дата видачі) підприємства! Довідка повинна бути завірена оригінальною печаткою. Довідка з роботи дійсна протягом місяця! 
Копія всіх сторінок з відмітками, завірена "мокрою" печаткою підприємства трудової книжки або Трудової Угоди спонсора. 
Якщо зарабітня плата спонсора менше 3500 гривен, надається довідка з банку на спонсора на фірмовому бланку з підписом і печаткою про наявність поточного рахунку. Наявність грошей на рахунку на день надання довідки, повинно бути з розрахунку не менше 55 євро на добу на особу. Депозитні рахунки не приймаються.
д) документи, які підтверджують родинні з'язки. Свідоцтво про народження або про шлюб. 
з) ксерокопія українського паспорта особи, яка виступає спонсором. 


^ ДЛЯ ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ: 
1. завірена копія свідоцтва про реєстрацію ПП; 
2. ксерокопія свідоцтва платника єдиного податку; 
3. оригінальна довідка з банка про наявність поточного рахунку фізичної особи (туриста) і стан рахунку (залишок на рахунку мінімум 10 000 гривень); 
4. довідка з податкової про об’єм отриманих коштів (не звіт) за останній квартал;  

^ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ: 
1. копія пенсійного посвідчення; 
2. оригінал довідки з пенсійного фонду про нарахування пенсії за останні 6 місяців; 

Уточнення по фінансуванню: 
Якщо пенсія більше 3000 гривен, надається тільки довідка з пенсійного фонду. 
Якщо пенсія менше 3000 гривен, надаються такі документи: 

Варіант 1 
а) довідка з пенсійного фонду з невеликою пенсією; 
б) довідка з банку на фірмовому бланку з підписом і печаткою про наявність поточного рахунку. Наявність грошей на рахунку на день надання довідки, повинно бути з розрахунку не менше 55 євро на добу на особу. Депозитні рахунки не приймаються. 

Варіант 2 
а) довідка з пенсійного фонду з невеликою пенсією; 
б) довідка від нотаріуса про фінансування поїздки родичем. 
в) як підтвердження фінансування спонсорства, довідка з місця роботи спонсора з розбивкою по місяцям за останні 6 місяців, із вказанням посади і окладом не менше 3500 гривень в місяць. Довідка обов’язково повинна містити реквізити (адреса, телефон, а також вихідний номер і дата видачі) підприємства! Довідка повинна бути завірена оригінальною печаткою. Довідка з роботи дійсна протягом місяця! 
Копія всіх сторінок з відмітками, завірена "мокрою" печаткою підприємтсва трудової книжки або Трудової Угоди спонсора.
Якщо зарабітня плата спонсора менше 3000 гривень, надається довідка з банку на спонсора на фірмовому бланку з підписом і печаткою про наявність поточного рахунку. Наявність грошей на рахунку на день надання довідки, повинно бути з розрахунку не менше 55 євро на добу на особу. Депозитні рахунки не приймаються. 
г) документи, які підтверджують родинні зв'язки. Свідоцтво про народження або про шлюб. 
д) ксерокопія українського паспорта особи, яка виступає спонсором. 

^ Якщо пенсіонером передається довідка з місця роботи, як документ, який підтверджує фінансування поїздки, пенсіонер автоматично оплачує консульський збір. 

^ ДЛЯ ДІТЕЙ І ШКОЛЯРІВ: 
а) копія свідоцтва про народження (для осіб до 18 років); 
б) довідка з місця навчання із зазначенням точної адреси і телефону школи. У випадку подорожі, яка відбувається протягом навчального року у довідці повинно бути прописано, що адміністрація навчального закладу дає дозвіл на відсутність учня на заняттях і не заперечує проти виїзду дитини за кордон в дати поїздки, які попадають на навчальний час. 
в) фінансування поїздки можуть бути такі варіанти: 
- НОТАРІАЛЬНА заява найближчого родича про фінансування туристичної поїздки 
- як підтвердження фінансування спонсорства, довідка з місця роботи спонсора з розбивкою по місяцям за останні 6 місяців, із вказанням посади і окладом не менше 3500 гривень в місяць. Довідка обов’язково повинна містити реквізити (адреса, телефон, а також вихідний номер і дата видачі) підприємства! Довідка повинна бути завірена оригінальною печаткою. Довідка з роботи дійсна протягом місяця! 
- копія всіх сторінок з відмітками, завірена "мокрою" печаткою підприємтсва трудової книжки або Трудової Угоди спонсора.
- якщо зарабітня плата спонсора менше 3000 гривень, надається довідка з банку на спонсора на фірмовому бланку з підписом і печаткою про наявність поточного рахунку. Наявність грошей на рахунку на день надання довідки, повинно бути з розрахунку не менше 50 євро на добу на особу. Депозитні рахунки не приймаються. 
г) копія українського паспорта родича, який фінансує поїздку; 
д) копія документа, який підтверджує родинні зв'язки (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб); 
е) якщо дитина їде з одним з батьків потрібно надати копію українського паспорта іншого з батьків; 
ж) копія свідоцтва про шлюб, розлучення батьків; 
з) нотаріально завіреную копію дозволу для виїзду дитини за кордон. 
Подорож з одним з батьків: нотаріально завірену копію дозволу для виїзду дитини за кордон від другого з батьків (якщо дитині не виповнилось 18 років). 
Подорож з двома батьками: нотаріально завірену копію дозволу для виїзду дитини за кордон ^ НЕ потрібно.
Подорож в супроводі третьої особи (без батьків), необхідно надати: Нотаріально Завірені Копії дозволу від двох батьків на виїзд дитини, виписаних на третю особу; Копії українських паспортів обох батьків. 
Якщо на момент оформлення документів поїздки, дитині не виповнилось 18 років (неповнолітня дитина), то довіреність повинна бути виписана максимально на термін дії 30 днів  і мінімально із врахуванням дат поїздки з додаванням п'яти днів до і після завершення поїздки. Також у дозволі повинна бути вказана фраза: "Я, П.І.П. дозволяю(єм) виїзд П.І.П. в Республіку Польща та інші країни Шенгенської угоди".
^ Довіреність, оформлена на термін дії 360 днів, не має юридичної сили. Детальна інформація на сайті прикордонної служби України: 

Згідно правил оформлення віз в Республику Польща, діти тільки віком до 16 років можуть бути вписані в паспорт батьків. При досягненні дитиною 16 років, дитина повинна обов'язково мати власний проїздний документ. Проїздний документ повинен бути дійсним не менше 90 днів з моменту повернення дитини на Україну після звершення туру. 
^ Не приймаються продовжені дитячі проїздні документи. В дитячому проїздному документі може бути тільки одна вільна сторіночка для вклейки візи, але повинно бути вільне місце на сторінках для штампів. 
Зверніть увагу! Сторінка Особливі відмітки не використовується для вклейки візи.   

^ ОСОБЛИВІ СИТУАЦІЇ: 
1. Якщо батьки або один з батьків дитини перебуває за кордоном, довіреність повинна бути оформлена за вимогами Законодавства України в Консульстві України в країні, де перебувають батьки. 
2. Якщо один з батьків помер, для консульства потрібна копія свідоцтва про смерть. 
3. Якщо один з батьків позбавлений батьківських прав, для консульства потрібна Копія рішення суду про позбавлення батьківських прав. 
4. Якщо батько дитини записаний зі слів матері (матері-одиначка), для консульства потрібна копія довідки з РАГСА про те, що батько записаний зі слів матері (стаття 135 ЗУ.) 
Прохання!!! Не передавати Оригінали перерахованих вище документів, а також Оригінали свідоцтв про народження. 

^ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 
1. копія студентського квитка (ОБОВ'ЯЗКОВО); 
2. копія свідоцтва про народження; 
3. довідка з місця навчання із зазначенням точної адреси і телефона навчального закладу. У випадку подорожі, яка відбувається протягом навчального року в довідці повинно бути прописано, що адміністрація навчального закладу дає дозвіл на відсутність студента на заняттях. 
4. документи про фінансування поїздки: 
- НОТАРІАЛЬНА заява найближчого родича про фінансування туристичної поїздки 
- як підтвердження фінансування спонсорства, довідка з місця роботи спонсора з розбивкою по місяцям за останні 6 місяців, із вказанням посади і окладом не менше 3500 гривень в місяць. Довідка обов’язково повинна містити реквізити (адреса, телефон, а також вихідний номер і дата видачі) підприємства! Довідка повинна бути завірена оригінальною печаткою. Довідка з роботи дійсна протягом місяця! 
- копія всіх сторінок з відмітками, завірена "мокрою" печаткою підприємтсва трудової книжки або Трудової Угоди спонсора.
- якщо зарабітня плата спонсора менше 3000 гривень, надається довідка з банку на спонсора на фірмовому бланку з підписом і печаткою про наявність поточного рахунку. Наявність грошей на рахунку на день надання довідки, повинно бути з розрахунку не менше 50 євро на добу на особу. Депозитні рахунки не приймаються. 
г) копія українського паспорта родича, який фінансує поїздку; 
д) копія документа, який підтверджує родинні зв'язки (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб).

^ ДЛЯ ДОМОГОСПОДАРОК: 
1. довідка з банку на фірмовому бланку з підписом і печаткою про наявність поточного рахунку. Наявність грошей на рахунку на день надання довідки, повинно бути з розрахунку не менше 50 євро на добу на особу. Депозитні рахунки не приймаються.
2. довідка з місця роботи одного з членів сім'ї і НОТАРИАЛЬНА заява найближчого  родича про фінансування туристичної поїздки, а також копія укр. паспорта фінансуючого поїздку + копія документа, який підтверджує родинні зв'язки (копія свідоцтва про народження, копія свідоцтва про шлюб). Фінансувати поїздку може ТІЛЬКИ прямий родич (чоловік, дружина). Як підтвердження фінансування спонсорства, довідка з місця роботи спонсора з розбивкою по місяцам за останні 6 місяців, із вказанням посади і окладом не менше 3500 гривень в місяць. Довідка обов’язково повинна містити реквізити (адреса, телефон, а також вихідний номер і дата видачі) підприємства! Довідка повинна бути завірена оригінальною печаткою.Довідка з роботи дійсна протягом місяця! 
Копія всіх сторінок з відмітками, завірена "мокрою" печаткою підприємтсва трудової книжки або Трудової Угоди спонсора.
Якщо зарабітня плата спонсора менше 3000 гривень, надається довідка з банку на спонсора на фірмовому бланку з підписом і печаткою про наявність поточного рахунку. Наявність грошей на рахунку на день надання довідки, повинно бути з розрахунку не менше 50 євро на добу на особу. Депозитні рахунки не приймаються.

^ ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ: 
1. самотня жінка / чоловік тілько з наявністю рахунку в банку подаватись не можуть! 
2. не можуть подаватись дорослі особи, які закінчили навчання і не є працевлаштованими. Також вони не можуть подаватись під фінансування батьків, родичів! 

^ 11. Консульський збір  - 35€. 
Консульський збір оплачується при кожній подачі, при відмові в візі, консульський збір не повертається.Пільгові категорії (категорія громадян звільнених від оплати): 
- діти до 18 років; 
- студенти до 21 року при наявності оригіналу довідки з місця навчання денної форми навчання; 
- інваліди (при наявності певного посвідчення); 
- непрацюючі пенсіонери. Якщо пенсіонером надається довідка з місця роботи, як документ, що підтверджує фінансування поїздки, пенсіонер автоматично оплачується консульський збір.