asyan.org
добавить свой файл
1
ЛІКУВАННЯ ЛЮДИНИ ПРОДУКТАМИ БДЖІЛЬНИЦТВА  1. ШЛУНКОВО-КИШКОВИЙ ТРАКТ. Прополіс охолоджують і подрібнюють на крупинки, заливають холодною водою для очистки від домішок, воду і домішки зливають, прополіс сушать. Складові: 10 мл. 10% спиртового розчину прополіса, 20 мл. сока каланхое, 70 мл. натурального мёда. Суміш перемішують, видержують на водяній бані при температурі 45-50 градусів на протязі 30 хвилин. Утвориться емульсія сливкоподібна із характерним запахом. Приймають по 1 ст.л. три рази на день за 1 год. до їди.

1.а. Свіжі м’ясисті листя алоє загортають в темний чистий папір і кладуть в холодильник на 7 днів. Потім мелють, вижимають сік, добавляють до прополісно-медово- каланхойної емульсії у відношенні від1 до 10, перемішують. Мазь використовують як сильний антимікробний препарат, що діє без побічних ефектів. Приймають внутрішньо, - дозування вказано п. №1.

1.б. Спиртові настойки ( 5 - 30 % ). Приймають по 50-60 крапель на 30 грамм води за 1,5 год. до їди, три рази на день – один місяць. Уже на 5-6 день зникає біль, печія, нудота, нормалізується сон, знижується кровяний тиск. Виразка шлунка заживає приблизно через 1 місяць.

1.в. Беруть 40 грамм подрібненого прополіса і 100 мл.70% спирта, добре перемішують і зливають в темну пляшку. Взболтують на протязі 30 хв. Настоюють три доби і знову взболтують 10 хв. Фільтрують через марлю в чотири прошарки. Зберігають при кімнатній температурі. Настій приймають по 15-20 капель з теплим молоком або чаєм три рази вдень за 1-1,5 год. до їди на протязі 20 днів. Лікують також виразку шлунка і кишківника,

2. Настойку 20 % прполіса приймають по 15-20 крапель на стакан молока або чая три рази на день перед їдою за 30 хв. на протязі 20 днів. Повторують через три місяці. Лікують вегето-судинну дистонію.

3. В стеклянній посудині готують 3 % розчин прополіса. Розчином сильно змочують ватній тампон і кожен день зранку вкладують у влагалище протягом 10 днів. Лікують запалення влагалища і шийки матки.
4. ^ АНГІНА, ЗАПАЛЕННЯ ЛЕГЕНІВ, ТУБЕРКУЛЬОЗ. Беруть 100 гр. сливочного масла, в емалірованій посудині нагрівають до 50-60 Co, видержують 8-10 хв. помішуючи, фільтрують через марлю. Приймають по 1 ч.л, 2-3 рази на день за 1 год. до їди з теплою водою на протязі 2 міс.
5. ЗУД ТІЛА. Скорлупу зеленого грецького оріха порізати, помістити в стекляну посуду, добавити 70 % горілки (10 гр. горіха на 100 мл. горілки), настояти 5-6 днів, профільтрувати. Добавити в розчин таку ж кількість 30 % настойки прополіса. Протирати хворі місця до зникнення зуда. Лікують також екзему слухових проходів.
6. ^ БДЖОЛИНА ЖИВИЦЯ. Харчова добавка на основі забруса і прополіса, Має високі бактерицидні , противозапальні і анестезуючі властивості. Згубно діє на патогенну мікрофлору. В 5 разів перевищує дію новокаїну. Лікують панкреатит, на хворе місце накладують живицю на ніч, прикривають поліетиленовою плівкою, запальні процеси зупиняються на протязі - 2 -3 днів.

7. ^ БДЖОЛИНИЙ ПІДМОР. Застосовують для стабілізації кровяного тиску , при сердечно-судинних хворобах, хворобах нирок, судин головного мозку. Спиртовий екстрат приймають по 15-20 крапель після їди на протязі 1 – 2 місяців. Приймати літнім людям кожен день протягом 6-12 місяців в дозі рівній одній каплі на рік життя ( 70 р. життя -70 капель екстракту.) Екстракт – столову ложку розмолотого в порошок підмора заливають 1 стаканом 40 градусної горілки і настоюють 2 тижні. Препарат застосовують і для лікування предстатевої залози і сексуальних порушень у чоловіків.
8. ^ ЛІМІНЕНТ БДЖОЛИНОГО ПІДМОРА. Використовують для лікування при болях в суставах і тромбофлебітах. Розтирають в порошок бджолиний підмор і змішують з горячим оливковим маслом: 1 столова ложка порошка на 200 мл. масла. Лімінент беруть теплим і натирають в болячі місця.
9. ^ БДЖОЛИНИЙ ХЛІБ ( ПЕРГА). Містить калію (40%), магнію (25%), заліза (17%), кальцію (17%), вітаміни - А, С, Р, Е, П. При лікуванні пергою лікувальний ефект наступає уже через декілька днів. Лікується анемія, серцева недостатність, порушення мозкового кровотоку, інфаркти, інсульти, гепатити, гастрити, виразка шлунка, алергія, грип, порушення потенції у чоловіків, чоловіче безпліддя, алкоголізм, черепно-мозгові травми, гінекологічні хвороби. Одноразова доза для дорослих 1-2 грамм, для дітей - 0,5 грамм два рази в день. Лікувальний ефект зразу замітно – судини стають еластичними, розсмоктуються бляшки, покращується мозковий кровоток. У препарата нема протипоказань. Препарат розсосують в роті під дією слюни. Засвоюється через слизисту порожнину рота і гортані.

10. ^ БДЖОЛИНИЙ ЯД. Дає дуже хороші результати при лікуванні таких хвороб, як гіпертонія, бронхіальна астма, невралгія, сухий плеврит, трофічна виразка, тромбофлебіт і інші запальні хвороби. Хворе місце протирають, беруть бджолу і кладуть на хворе місце, жало залишають на10 хв. Кожен день добавляють по одній бджолі для укуса протягом 10 днів. Потім роблять 5 днів перерив і все повторяють. Препарати з бджолиним ядом - ЕПІФОР, АПІРЕВЕН, АПІЗАРТРОН, ВІРАПІН.
11. ^ МАТОЧНЕ МОЛОЧКО. Містить 110 різних мінеральних сполук і амінокислот, які наш організм не виробляє. Маточне молочко розширяє коронарні судини, рекомендується для лікування гіпотонії, атеросклероза, стенокардії, гіпотрофії, бронхіальної астми, неврастенії, астенії, артрита, поліартрита. Приймають молочко після родів, після операцій і для загального оздоровлення організма. В народній медицині лікують - виразку. Маточне молочко і мед у відношенні 2 : 100 перемішати в стелянній посудині. Суміш приймати по 2 чайні ложки три рази в день до їди на протязі 25 днів. При хворобі печінки взяти 20 мл маточного молочка і змішати з 50 грамм мёда. Приймати по чайній ложці за 1 годину до їди зранку під язик. Препарати, які містять маточне молочко – апілак, вітадіон, поленовітал, вітас, колгель.

Настойки і мазі зберігають в темній скляній посудині.

Література : И.А.Филипова. Здоровье на крыльях пчелы, Ужгород, 2007.
Зібрав Ю.І.Стасьо 27.07.07

.