asyan.org
добавить свой файл
1



Результативність участі учнів у обласних, районних
конкурсах, змаганнях , конкурсах-захистах МАН, олімпіадах


2012-2013 н.р.






Прізвище учня

Клас

Вид занять

Місце

Керівник


1

Даниленко Іван

8

II (районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики


II

Рекало К.В.

2

Даниленко Іван

8

II (районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії


III

Оліфіренко Є.Д.

3

Ахметова Людмила

8

II (районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії


II

Кравченко В.В.

4

Кущ Микола

10

II (районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з

біології


IIІ

Харченко Ю.В.

5

Ігнатенко Аліна

10

II (районний) етап XII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика


II

Ігнатенко О.І.

6

Хореографічний колектив «Мрія»

5-6

Районний огляд-конкурс дитячої творчості «Перлини Миронівщини»


II

Малюк Н.І.

7

Агітбригада «Стильні штучки»

8-11

Районний конкурс серед учнівських команд «Обери майбутнє»


І

Мироненко Л.П.

8

Охріменко Владислав

4

Районний етап Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України»


За участь

Охріменко О.М.

9

Охріменко Владислав

4

Обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина-Україна» у номінації «Кухлик меду»


II

Охріменко О.М.

10

Команда учнів

7-10

Районні змагання з пішохідного туризму. Конкурс туристичної пісні.


ІІ

Мироненко Л.П.

11

Пошуковий загін «Берегиня»

11

Районний етап Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна»


І

Кравченко В.В.

12

Желізна Анастасія

11

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Етнологія»


І

Кравченко В.В.

13

Желізна Анастасія

11

II (районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії


ІІІ

Кравченко В.В.

14

Ільченко Олександра

10

Районний конкурс фотоаматорів «Неосяжна моя, Україно!»


І

Мироненко Л.П.

15

Пархоменко Наталія

2

Районний поетичний конкурс «Зерна доброти»

ІІІ

Кієнко К.М.

16

Руденко Ірина

5

Районний огляд-конкурс дитячої творчості «Перлини Миронівщини»


ІІ

Мироненко Л.П.

17

Малуша Лілія

11

Районний огляд-конкурс дитячої творчості «Перлини Миронівщини»


ІІ

Мироненко Л.П.

18

Желізна Яна

3

Районний конкурс «Поезія – це завжди неповторність»



ІІ

Заболотня М.Я.

19

Ломака Антон

4

Районний конкурс «Поезія – це завжди неповторність»


ІІІ

Колісник Р.В.

20

Омельченко Богдан

4

Районний етап Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України»


ІІ

Колісник Р.В.

21

Команда «Джерельце»

9-10

Районний етап конкурсу учнівських екологічних колективів


За участь

Харченко Ю.В.

22

Учнівська рада «Прометей»

5-11

Районний етап Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування


І

Мироненко Л.П.

23

Команда учнів

6

Районні змагання з шахів


ІІІ

Гуленко С.І.

24

Тулупніков Владислав

7

Районна дитячо-юнацька спортивно-туристична гра «Джура».Фігурне водіння велосипеда.


ІІІ

Гуленко С.І.

25

Команда учнів

7-9

Районна дитячо-юнацька спортивно-туристична гра «Джура». Пісенний конкурс.


ІІІ

Мироненко Л.П.

26

Команда учнів

8-11

Районна дитячо-юнацька спортивно-туристична гра «Джура». Переправа.


ІІІ

Харченко Ю.В.

27

Команда учнів

8-11

Районна дитячо-юнацька спортивно-туристична гра «Джура». Лаштування намету.


ІІ

Харченко Ю.В.
































































^ Прізвище учня

Кл.

Вид занять

Місце

Керівник


1

^ Кошелюк Владислав

7

II (районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з світової літератури

ІІІ

Загородня Л. В.

2

^ Шульган Анастасія

8

II (районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з світової літератури

ІІІ

Загородня Л. В.

3

^ Даниленко Іван

9

II (районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

І

^ Гуленко С.І.

4

Чернявська Віта

9

II (районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з обслуговуючої праці

І

^ Мироненко Л.П.

5

Ігнатенко Аліна

11

II (районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з обслуговуючої праці

ІІ

^ Мироненко Л.П.

6

Ігнатенко Аліна

11

II (районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови

ІІІ

Ігнатенко О.І.

7

^ Шолудько Наталія

8

II (районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови

ІІІ

Ігнатенко О.І.

8

^ Шолудько Наталія

8

II (районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

ІІІ

Оліфіренко Є.Д.

9

^ Шолудько Наташа

8

II (районний) етап XIIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІІ

Ігнатенко О.І.

10

^ Колісник Наталія

7

Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка

ІІІ

Ігнатенко О.І.

11

^ Охріменко Владислав

5

II (районний) етап XIIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІІ

^ Руденко Н.І.

12

Пушняк Діана

5

Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка

ІІ

^ Руденко Н.І.

13

Шовкун Анжеліка

7

II (районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва

ІІІ

^ Постернак В.В.

14

Ахметова Людмила

9

ІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Етнологія»

ІІІ

^ Кравченко В.В.

15

Рябець Максим

3

Районний конкурс фотоаматорів «Неосяжна моя, Україно!»(номінація «Дива України очима дітей»)

ІІ

^ Кієнко К.М.

16

Інглізіян Дмитро

3

Районний конкурс фотоаматорів «Неосяжна моя, Україно!» (номінація «Наші мандри»)

І

^ Кієнко К.М.

17

Інглізіян Дмитро

3

Районний конкурс фотоаматорів «Неосяжна моя, Україно!» (номінація «Свята спадщина»)


І

^ Кієнко К.М.

18.

Бондар Тетяна

8

ІІ (обласний) етап конкурсу «Я – Київщини гордість і надія!» (номінація «Живопис»)

Лаур.

^ Постернак В.В.

19

Бондар Тетяна

8

Районний мистецько-патріотичний конкурс «Афганська війна очима дітей», номінація «Малюнок»

Лаур.

^ Постернак В.В.

20

Омельченко Богдан

5

І (районний) етап конкурсу «Я – Київщини гордість і надія!» (номінація «Живопис»)

І

^ Постернак В.В.

21

Желізна Яна

4

І (районний) етап конкурсу «Я – Київщини гордість і надія!» (номінація «Літературна творчість»)

Лаур.

^ Заболотня М.Я.

22

Желізна Яна

4

Переможець районного конкурсу читців «Поезія- це завжди неповторність» у номінації «Авторський вірш»




^ Заболотня М.Я.

23

Пархоменко Наталія

3

Районний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник»

І

^ Кієнко К.М.

24

Пархоменко Наталія

3

І етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник»

І

^ Кієнко К.М.

25

Руденко Ірина

6

І (районний) етап конкурсу «Я – Київщини гордість і надія!» (номінація «Літературна творчість»)

Лаур.

^ Руденко Н.І.

26

Руденко Ірина

6

Переможець районного конкурсу читців «Поезія- це завжди неповторність» у номінації «Авторський вірш»

І

^ Руденко Н.І.

27

Охріменко Владислав

5

І (районний) етап конкурсу «Я – Київщини гордість і надія!» (номінація «Літературна творчість»)

Лаур.

^ Охріменко О.М.

28

Охріменко Владислав

5

ІІ етап конкурсу «Історія міст і сіл»

І

^ Охріменко О.М

29

Охріменко Владислав

5

Районний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина-Україна»(напрям «Духовні джерела»)

ІІ

^ Охріменко О.М.

30

Яременко Валентин

1

І (районний) етап конкурсу «Я – Київщини гордість і надія!» (номінація «Живопис»)

Лаур.

^ Постернак В.В.

31

Інглізіян Дмитро

3

І (районний) етап конкурсу «Я – Київщини гордість і надія!» (номінація «Фотохудожник»)

Лаур.

^ Кієнко К.М.

32

Команда «Айстра»

11-7

Районний конкурс «Калейдоскоп квітів»

(номінація «Поетичність»)

І

^ Мироненко Л.П.

33

Команда учнів

9,7

Першість району з шахів

І

^ Гуленко С.І.

34

Ансамбль ложкарів

10-6

ІІІ Всеукраїнський фестиваль «Грай, гармонь»

І

^ Гусаченко О.П.

35

Ансамбль «Мрія»

6-9

Обласний етап танцювального марафону

ІІ

^ Малюк Н.І.

36

Омельченко Богдан

5

Районний конкурс малюнків на правову тематику

ІІІ

^ Постернак В.В.

37

Омельченко Богдан

5

Призер районного етапу у конкурсі «Я Київщини гордість і надія» , номінація «Художник»




^ Постернак В.В.

38

Омельченко Богдан

5

Районний етап конкурсу «Новорічна композиція» (номінація «Вишивка»


ІІ

^ Мироненко Л.П.

39

Омельченко Богдан

5

Районний етап конкурсу «Об‘єднаймося ж, брати мої!» (номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»)


І

^ Мироненко Л.П.

40

Рябець Максим

3

Районний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина-Україна»(напрям «Живи земле»)

І

^ Кієнко К.М.

41

Гурток

«Юні натуралісти»

3

Районний етап Всеукраїнського фестивалю «В об‘єктиві натураліста» (номінація «Відеофільм»)


І

^ Кієнко К.М.

42

Ільченко Олександра

11

Районний етап Всеукраїнського фестивалю «В об‘єктиві натураліста» (номінація «Слайдфільм»)

І

^ Мироненко Л.П.

43

Тулупніков

Владислав

8

Районний етап Всеукраїнського фестивалю «В об‘єктиві натураліста» (номінація «Слайдфільм»)

І

^ Харченко Ю.В.

44

Козак Софія

11

Районний етап конкурсу «Новорічна композиція» (номінація «Ліплення»)

І

^ Мироненко Л.П.

45

Кісіленко Руслана

9

Районний мистецько-патріотичний конкурс «Афганська війна очима дітей», номінація «Літературний твір»

ІІІ

^ Охріменко О.М.

46

Шолудько Наталія

8

Районний етап конкурсу «Об‘єднаймося ж, брати мої!» (номінація «Історія»)

І

^ Кравченко В.В.

47

Чалий Дмитро

7

Районний етап конкурсу «Об‘єднаймося ж, брати мої!» (номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»)


ІІ

^ Мироненко Л.П.

48

Шевченко Анжеліка

6

Районний етап конкурсу «Об‘єднаймося ж, брати мої!» (номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»)

ІІ

^ Мироненко Л.П.

49

Хореографічний ансамбль «Мрія»

6-9

Районний огляд-конкурс «Перлини Миронівщини»

І

^ Малюк Н.І.

50

Руденко Ірина

6

Районний огляд-конкурс «Перлини Миронівщини»

ІІ

^ Ляховецька О.М.

51

Козак Софія

11

Районний огляд-конкурс «Перлини Миронівщини»

І

^ Ляховецька О.М.

52

Команда КВК «Революція»

9

Районний КВК «За здоровий спосіб життя»

І

^ Миронченко О.М.

53

Шолудько Наталія

8

Обласний етап ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, у номінації «Історія України і державотворення»

ІІ

^ Кравченко В.В.

54

Рябець Максим

3

І етап конкурсу «Я Київщини гордість і надія!»- Номінація «Фотохудожник»

І

^ Кієнко К.М.

55

Рудь Валентина Леонтіївна




Головне управління освіти обласної держадміністрації Грамота за багаторічну

творчу педагогічну діяльність







56

^ Масюк Катерина Єфремівна




Подяка від Миронівської РДА за багаторічну сумлінну працю







57

^ Чернявська Алла Миколаївна




Грамота за багаторічну

творчу педагогічну

діяльність від

Миронівської РДА.







58

^ Охріменко Олена Михайлівна




Подяка від Миронівської РДА за сумлінну працю







59

^ Кравченко Віра Володимирівна




Подяка від департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації за підготовку переможця ІІІ етапу конкурсу учнівської творчості







60

^ Кравченко Віра Володимирівна




Подяка від департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації за підготовку переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН







61

^ Постернак Вікторія Вікторівна




Подяка Київської облдержадміністрації за підготовку учасника конкурсу «Я – Київщини гордість і надія»







55

Ігнатенко Аліна

11

Диплом учасника обласного конкурсу до відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі «Світочі християнської віри» у номінації «Наукове дослідження»

Учасник

Кравченко В.В.