asyan.org
добавить свой файл
1Колоїдний розчин наночастинок сріблаРОЗЧИН КОЛОЇДНИЙ

НАНОЧАСТИНОК СРІБЛА
Срібло відоме людству вже понад 5 тисяч років як потужний натуральний протимікробний засіб. Усі відомі цивілізації використовували срібло для лікування та профілактики захворювань.

Сучасними вченими доведено, що срібло стимулює імунну систему, стабілізує обмін речовин в організмі і знешкоджує понад 1000 видів шкідливих бактерій, вірусів та грибків (для порівняння: спектр дії будь-якого хімічного антибіотика – лише 5-10 видів).

^ Еволюція срібла>

3 тис. років до н.е.

Чудодійні властивості срібла використовували жерці Шумерської цивілізації. Вони настоювали воду в посудинах, що містили дві складові – срібло та мідь. Ця вода вважалась «Еліксиром молодості» і подавалась до столу стародавніх Шумерських правителів. Про це свідчать стародавні клинописи, а також знайдена археологами ваза Шумерського правителя Ентенеми. Сьогодні ця знахідка зберігається у Луврі.
VI ст. до н.е.

Згадки про цілющі властивості срібла знайдені в роботах Гіппократа - «батька» сучасної медицини, який зазначив, що срібло сприяє швидкому загоєнню ран та допомагає організму боротися із захворюваннями.
^ XIV-XVI ст.

Парацельс, Ангелус Сала, Нострадамус та інші відомі лікарі свого часу активно використовували срібло як ефективний засіб у боротьбі із чумою, холерою, сифілісом та іншими інфекційними хворобами, які спустошували Європу в Середні віки.
^ XIX-XX ст.

«Срібна вода» стала незамінною під час Першої Світової війни як універсальний антибіотик та відновлюючий засіб.
На початку XX століття був винайдений і набув широкого використання метод отримання «срібної води» іонізацією. І хоча пізніше була доведена токсичність іонної форми срібла, на той час метод дозволив досить ефективно знезаражувати воду та використовувати розчин в профілактичних цілях.
У зв’язку із загальним післявоєнним занепадом у 50-ті роки, ростом цін на дорогоцінні метали та появою дешевих хімічних препаратів, срібло було витіснено із масової лікувальної практики. Але традиції дарувати немовляті срібну ложечку як оберіг та опускати срібну монету в молоко для більш тривалого збереження популярні й сьогодні.
^ Кінець ХХ – початок XXI ст.

Винайдена нова форма срібла у вигляді наночастинок, які містять срібло у нейтральному стані. Такі наночастинки є безпечнішими для організму людини і діють набагато ефективніше ніж усі їх історичні попередники.

^ Нанотехнології і срібло>

Із винайденням нанотехнологій вчені всього світу відкрито заговорили про повернення Срібної Ери до лікувальної практики та косметології.

Завдяки останнім науковим розробкам срібні процедури стали доступними не тільки заможним людям, як це було донедавна, а й кожному, хто дбає про своє здоров’я.

Нанотехнології

нанотехнології - це надсучасна науково-технічна течія, яка:

  • дозволяє оперувати матерією на рівні десятків і сотень молекул;

  • набагато глибше за попередні використовує потенційні властивості матеріалів;

  • генерує революційні пропозиції для більшості аспектів життєдіяльності людини.


^ Передові нанотехнологічні розробки нейтралізували бар’єр високої вартості срібла в нанорозмірному стані та зробили його доступним для широкого використання.

Срібло:

- згубно діє на клітини шкідливих бактерій, але водночас не завдає шкоди клітинам ссавців, у тому числі людини;

- є невід’ємною складовою тканин організму людини: велика його кількість знаходиться в головному мозку, ядрах нервових клітин, залозах ендокринної системи, райдужної оболонки очей та є складовою кісток.
Срібло:

НЕ створює токсичних сполук в організмі;

НЕ викликає патогенних змін;

НЕ призводить до звикання.
Нормальний вміст срібла в організмі людини зміцнює серце, покращує зір, допомагає при урологічних захворюваннях, підтримує та стимулює імунну та нервову системи.

Нестача срібла може привести до зниження захисних функцій організму, загальної хворобливості, розвитку онкологічних захворювань та передчасного старіння.
Наносрібло
Дезинфікуючі властивості срібла проявляються саме через його поверхню, що контактує із середовищем. Чим більшою є поверхня контакту – тим потужніший дезінфікуючий ефект.
Нашими вченими була розроблена передова технологія отримання наночастинок срібла які у десятки тисяч разів менші за товщину волосини людини. Водночас ефективна поверхня контакту таких наночастинок у десятки та сотні тисяч разів перевищує поверхню контакту моноліту срібла такої ж ваги.
Розчин колоїдний наночастинок срібла

це двокомпонентний колоїдний розчин, який складається з наночастинок срібла та води вищого ступеню очистки.

До відому:

100 мл. ^ Колоїдного розчину наночастинок срібла містить понад трильйон (1012) активних срібних нанокульок діаметром від 1 до 20 нанометрів (1 нанометр = 10-9 метра).

Срібні нанокульки співрозмірні із молекулами води і завдяки своїм фізико-хімічним властивостям знаходяться у зваженому стані, не випадають в осад, а сам розчин є прозорим.
Ефективна площа антибактеріальної дії лише одного граму срібла, розщепленого до нанорозміру, може сягати кількох сотень квадратних метрів та при певних умовах підтримувати «бактеріальну чистоту» своєї території протягом багатьох років.
Наночастинки у нановодній оболонці сприймаються клітинами людського організму як природний біосумісний компонент.

Вже сьогодні дезінфікуючі властивості ^ Колоїдних розчинів наночастинок срібла використовуються:

  • в медицині як природна альтернатива хімічним антибіотикам;

  • в косметології як лікувально-профілактична добавка до косметичних засобів;

  • в космічній індустрії для знезараження води та пророщування рослин на Міжнародній космічній станції;

  • в клінинговій галузі для антибактеріального очищення житлових будинків, офісів, автомобілів, басейнів, лазень тощо;

  • в екології для знезараження і очищення повітря та інших забруднень;

  • та в багатьох інших галузях.


^ Колоїдний розчин наночастинок срібла завойовує все більшу довіру розвинутих країн світу і активно використовується як екологічно-чистий, природний дезінфектант.

Саме він розглядається як єдина реальна альтернатива токсичним хімічним дезінфікуючим засобам, що в наш час набули найширшого використання.

^ Застосування та дози

косметологія

Срібні вмивання

надзвичайно ефективні у догляді за проблемною, сухою та чутливою шкірою. Колоїдний розчин наночастинок срібла має омолоджуючу, протизапальну та балансуючу дію на шкіру обличчя. Срібні вмивання особливо ефективні в боротьбі з вугрями та юнацькими прищами.

Для закріплення ефекту після ^ Срібного вмивання можна протерти обличчя шматочками льоду, приготовленого із Срібної води. Така процедура корисна для звуження судин, пор шкіри та підтримує тонус шкіри обличчя.

^ Концентрація та застосування:
На кожні 50мл води додайте 20мл Колоїдного розчину наночастинок срібла. Нанесіть розчин за допомогою ватного тампону. Повторюйте процедуру 1-2 рази на добу . В особливих випадках 4-5 разів на день.

^ Провідні косметологи рекомендують частіше вмиватись Срібною водою.

Срібні компреси

Надзвичайно ефективний у випадках, коли шкіра суха та стягнена після довгого перебування на повітрі або за холодної та морозної погоди. Також Срібні компреси ефективні у боротьбі з целюлітом.

Концентрація та застосування:
На кожні 50мл води температурою 40-45оС додайте 20мл ^ Колоїдного розчину наночастинок срібла. Змочіть у розчині компрес, маску або бавовняну тканину та прикладіть до проблемної ділянки тіла на 15-45 хв.

Срібна маска

Ефективність звичайних масок можна підвищити, замінивши звичайну воду на ^ Колоїдний розчин наночастинок срібла.

Концентрація та застосування:
До кожної порції маски додайте 10 мл Колоїдного розчину наночастинок срібла, добре перемішайте та нанесіть на обличчя. Коли маска висохне, її краще змивати Срібною водою.

Срібний манікюр та педикюр

Косметичні салони додають ^ Срібну воду у ванночки для нігтів з метою профілактики та лікування грибкових захворювань.

Концентрація та застосування:
На кожні 100мл розчину температурою 30-32оС додайте 20мл ^ Колоїдного розчину наночастинок срібла. Змочуйте пальці у розчині протягом 10-15 хв. Для того щоб закріпити дію Срібної води, після змочування нігті можна вкрити базовим лаком.

Срібний макіяж

Якщо користуватися спреєм із Cрібною водою впродовж дня, можна продовжити тримання декоративної косметики. Крім цього, шкіра отримає корисний заспокійливий мікромасаж, який прекрасно зволожить та тонізує її. Срібні спреї надзвичайно ефективні за літньої спеки та у приміщеннях із сухим повітрям (особливо у період зимового опалення).

^ Концентрація та застосування:
На кожні 50мл води додайте 10 мл Колоїдного розчину наночастинок срібла та залийте розчин до спрею. Використовуйте спрей 3-4 рази на добу.

Срібний засіб для зняття макіяжу

Для зняття макіяжу використовуйте ватні тампони змочені ^ Колоїдним розчином наночастинок срібла. Такий тонік гарно очистить та зволожить шкіру. Він також знезаразить і підсушить запалення, надавши сили навіть тонкій та чутливій шкірі.

^ Концентрація та застосування:
На кожні 50мл води додайте 10 мл Колоїдного розчину наночастинок срібла. Знімайте макіяж змоченим у Срібній воді ватним тампоном.

Срібна зачіска

Косметологи рекомендують використовувати засоби для волосся з додаванням ^ Колоїдного розчину наночастинок срібла. Такі маски і шампуні ефективно борються із лупою, тонізують та відновлюють волосся і шкіру голови.

Концентрація та застосування:
Додайте 20мл Колоїдного розчину наночастинок срібла на кожні 100мл бальзаму або шампуню та ретельно перемішайте.

Ванни з колоїдним сріблом

стимулюють активність клітин, балансують рівень гормонів, підвищують імунітет, покращують та відновлюють структуру шкіри і волосся, допомагають зберегти красу та здоров’я. Особливо корисні для людей із проблемною шкірою.

^ Концентрація та застосування:
Розчиніть у ванній 10-20мл Колоїдного розчину наночастинок срібла. За бажанням додайте аромомасло, мінеральні та ароматичні солі, трав’яні настої. Приймайте ванну не менше 20 хв.

у побуті та вдома

Срібне прибирання

Відомо, що на ручках дверей та на поверхні меблів накопичується велика кількість шкідливих мікроорганізмів. Регулярна обробка цих поверхонь колоїдним сріблом значно знижує ризик можливого зараження, особливо якщо в домі є маленькі діти або інфекційно-хворі. Турботливі матусі регулярно обробляють Срібною водою дитячі іграшки, підлогу та меблі в дитячих кімнатах. Господині елітних будинків використовують Срібну воду для миття та знезараження посуду.

Концентрація та застосування:
На кожен літр води додайте 50мл ^ Колоїдного розчину наночастинок срібла.

Срібне зволоження

Улюбленим середовищем шкідливих бактерій, таких як сальмонела (вірус пневмонії), є механізми зволожувачів повітря та кондиціонерів. Додавання Колоїдного розчину наночастинок срібла у домашній зволожувач повітря не тільки знешкоджує всі бактерії, а й створює атмосферу свіжості і чистоти.

^ Концентрація та застосування:
На кожен літр води у зволожувачі додайте 25мл Колоїдного розчину наночастинок срібла.

Зубна гігієна

Вже після першого чищення зубна щітка стає домівкою для більшості шкідливих бактерій ротової порожнини. Зберігання щітки у ^ Срібній воді подарує Вам бактерицидну чистоту щітки та безпечність кожного чищення.

Концентрація та застосування:
Розчиніть 25мл Колоїдного розчину наночастинок срібла у 50мл води. Зберігайте щітки у приготованому розчині.

Срібна садиба

Антибактеріальні властивості Срібної води знайшли своє застосування серед дачників, які використовують її для пророщування насіння, обробки клубнів, поливу розсади, зберігання зрізаних квітів.

^ Концентрація та застосування:
На кожні 100мл води додайте 10мл Колоїдного розчину наночастинок срібла.

в екстремальних ситуаціях

Срібна вода сприяє швидкому відновленню шкіри при опіках, синцях, забиттях, гематомах, відкритих ранах, гнійних захворюваннях шкіри, дерматозах, екземах і т.д.

^ Концентрація та застосування:
Змочить ватний тампон у Колоїдному розчині наночастинок срібла та протріть вражену поверхню шкіри. Для підвищення ефективності можна підігріти розчин до 35-40оС та закріпити тампон пов’язкою або пластиром. Робіть заміну Срібного тампону 3-4 рази на добу.

Повторне використання:

Залишки ^ Срібної води можна використовувати повторно. Зберігайте невикористану Срібну воду у прохолодному захищеному від сонячних променів місці в закритій посудині. Перед повторним використанням розчин слід збовтати.

Як перевірити, що розчин справді є колоїдним?

Візьміть звичайний лазер-указку та у затемненому місці пропустіть промінь через пляшку із ^ Колоїдним розчином наночастинок срібла. Ви маєте побачити виразний промінь у рідині. У випадку із звичайною водою або не колоїдним розчином, промінь буде не помітним.

Характеристики розчину:

Колоїдний розчин наночастинок срібла виготовлений за допомогою нанотехнологій фізичним шляхом і не містить токсичних хімічних домішок.

Склад:

Наночастинки срібла – 20 мг/дм3, вода дистильована.

Умови зберігання:

зберігати у темному місці, при температурі не вище 20оС

Термін зберігання:

12 міс від дати виготовлення

Призначення:
добавка до косметичних та санітарно-гігієнічних засобів.

Продукція та технології її виготовлення захищені патентами України.

ТУ У 24.6-35291116-001:2007

Виробник:

ТОВ «Наноматеріали і нанотехнології»

03022, Україна, Київ,

вул. Васильківська 27, корп. 1

т.: +38.044.257.42.90

т/ф: +38.044.524.33.88
info@nanosvit.com

www.nanosvit.com
Замовлення продукції:

www.nanosvit.ucoz.ru