asyan.org
добавить свой файл
1
БЛАГОУСТРІЙ
У кожної людини є такі місця на землі, де вона почуває себе затишно і спокійно. Думаю, що не помилюся, коли скажу, що одним із таких місць для кожного працівника та учня Корсунь-Шевченківського професійного ліцею є його рідний навчальний заклад. Для наших працівників професійним кредо є слова великого педагога-гуманіста О.А.Захаренка: «У школі учень пови­нен себе почувати, як у батьківській хаті». Саме затишок батьківської хати і намагаються створити в ліцеї працівники, ентузіасти своєї справи.
^ ЗУСТРІНУТЬ У ЛІЦЕЇ ДИВО-КЛУМБИ

Ще задовго до Всесвітнього

Дня довкілля зароджувалися творчі плани та задумки. Живий струмінь творчості, кипучої енергії, оригінальності в благо­устрій території внесли та вносять наші працівники Наталія Володи­мирівна Костенко, Антоніна Вікторівна Мацюк, Галина Воло­димирівна Гладишенко, Галина Михайлівна Бут, Лариса Василів­на Похил, Олег Іванович Шаблій, Василь Іванович Немирський, Михайло Володимирович Кобко. Саме завдяки їх неабиякому умі­нню бачити прекрасне в звичай­них речах, перетворити звичайні природні матеріали у витвори ми­стецтва з'явилися на території на­вчального закладу «корзиночки-

клумби», «пеньочки-стільчики»,

виросли «грибочки». Закрасувався плетений з верболозу тин, за яким сором'язливо поховалися, мов кулі жовтого вогню, «соняхи». Ще тільки-но відцвіли проліски та ряст, як на наших клумбах заго­рілись, запалахкотіли червоним полум'ям тюльпани. А ще мине час, і майстерно виведені на клум­бах вправними руками майстрів груп кухарів та учнями цих же груп візерунки піднімуться та забуяють пишним цвітом, привертаючи до себе увагу та милуючи око.

А в ліцейному парку з'явило­ся невеличке озерце, оповите див­ними травами, каменями. Навіть зеленувата «жабка» підставила сонцю свою спинку. Звичайна

колонка для води перетворилася у кумедного чоловічка завдяки майстерності художника Михай­ла Володимировича Кобка. А ко­лодязь став стрункою берізкою.

Велику допомогу працівникам в благоустрої ліцею подали учні: Сергій Льовін, Сергій Савченко, Максим Бабій, Дмитро Міськов, Максим Руденко, Володимир Третяченко, Олег Темченко, Андрій Журба, Олександр Федо-ренко, Василь Вовк, Микола Са-мелюк та інші.

На мою думку, наші працівни­ки вміло формують в учнів есте­тичне ставлення до праці. Адже роблять це безпосередньо у тру­довій діяльності, створюючи кра­сиві, корисні речі. І коли ми ба­чимо живий вогник в очах учнів, коли розуміємо, що завдяки праці зуміли розбудити найтонші стру­ни дитячої душі, отримуємо ве­личезну радість.

Ніна КИЯНИЦЯ, заступник директора з НВЧ.