asyan.org
добавить свой файл
1
Повторюємо розсилку матеріалів, розданих на колегії Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації.
До уваги відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу, інспекторів та методистів районних відділів освіти і культури, керівників шкільних музеїв. Семінар з музейної справи відбудеться 10.12.2009р. в актовій залі Чернівецького краєзнавчого музею. Реєстрація з 9.00. Початок семінару о 10.00. Запрошуються всі бажаючі. Наведений нижче список – перелік музеїв, де НЕОБХІДНА методична допомога з впорядкування їх діяльності.

За додатковими роз’ясненнями, довідками звертатись за телефонами:

41800 – Омельченко Ігор Анатолійович, обласний центр туризму

525062 – Гаврищук Євдокія Іванівна, зав.методвідділу ЧОКМ
^ Відділи та управління освіти:

Просимо обов’язково забезпечити явку зазначених директорів музеїв:
Вижницький р-н:

  1. м. Вашківці – Ніщук О.П., вчитель

  2. м. Вижниця – Варварюк С.П., вчитель

  3. с. Іспас – Малиш О.В., вчитель

Глибоцький р-н:

  1. с. Опришени – Боднарюк М.В., директор

  2. с. Валя Кузьмина – Котик Д.І., вчитель

Герцаївський р-н.

  1. с. Годинівка – Глибочану Т.М., вчитель

  2. м. Герца – Шкарампота Р.Г., бібліотекар

  3. с. Дяківці – Іоніцой С., вчитель

  4. с. Буківка – відповідальний за музей

  5. с.Хряцька – відповідальний за музей

6. с. Петрашівка – відповідальний за музей

Заставнівський р-н.

  1. с. Бабин – Носко В.П., вчитель

  2. с. Баламутівка – Дутка Д.П., вчитель

  3. с. Василів – Смук М.В., вчитель

  4. с. Васловівці – Годованюк М.І., вчитель

  5. с. Вікно – Бегій О.Д., вчитель

  6. с. Дорошівці – відповідальний за музей

  7. м. Заставна – Остапович С.М., вчитель

  8. с. Кадубівці – Крештанович В.Ф., вчитель

  9. с. Ржавинці – Бородач Н.В., вчитель

  10. с. Чуньків – Пилип’юк Г.А., вчитель

  11. с. Шубранець – Лобода М.В., вчитель

Кельменецький р-н


  1. с. Ленківці – Дедов І.Н., вчитель

  2. с. Нелипівці – Самошин В.М., вчитель

Кіцманський р-н


  1. с. Дубівці – Костюк М.Д., вчитель

  2. с. Оршівці – Мендришора Є.Ф., вчитель

  3. с. Реваківці – Межак О.І., вчитель

  4. м. Кіцмань – відповідальний за музей музшколи ім.В.Івасюка

  5. м. Кіцмань – відповідальний за музей школи

  6. с. Шипинці – відповідальний за музей

Новоселицький р-н


  1. с. Бояни – Фока О.К., директор

  2. с.Мамалига – Ністрян В.І., вчитель

  3. с. Несвоя – Парпауц А.В., вчитель

  4. с. Костичани – Раца С.А., вчитель

  5. с. Котилеве – відповідальний за музей

Сокирянський р-н.

  1. с. Гвіздівці – Сандуляк В.П., вчитель

  2. с. Олексіївка – Доготар В.В., вчитель

  3. с. Селище – Вівчар С.І., вчитель

  4. м. Новодністровськ – відповідальний за музей історії міста

Сторожинецький р-н


  1. с. Ропча - відповідальний за музей

Путильський р-н


  1. с. Дихтинець - відповідальний за музей

  2. с. Розтоки – Шпитько О.І., вчитель

  3. с. Підзахаричі – Холеван Л.М., вчитель

4. с. Сергії – відповідальний за музей

Хотинський р-н


  1. с. Білівці - відповідальний за музей

  2. с. Ставчани – Букорос С.І., вчитель

  3. м. Хотин – Гіджевська Л.В., викладач

Відділи культури:

Просимо обов’язково забезпечити явку зазначених директорів музеїв:
Вижницький р-н.

1. с. Банилів – Андрюк М.В., службовець.

Заставнівський р-н.

  1. с. Василів – Смук М.В., вчитель.

  2. с. Веренчанка – Фалібога Н.М., вчитель.

  3. с. Дорошівці – Павчук М.О., бібліотекар.

  4. м. Заставна – Остапович С.М., вчитель.

  5. с. Кадубівці – Крештанович В.Ф., вчитель.

  6. с. Шубранець – Лобода Н.В., вчитель.

Кельменецький р-н.

  1. с. Бабино – Єренчук В.М.. бібліотекар.


  2. с. Берново – Вакула В.М., пенсіонер.

  3. с. Ленківці – Дедов І.Н., вчитель.

  4. с. Лукачани – Марценюк Н.М., бібліотекар.

  5. с. Новоселиця Ворожбит Г.М., вчитель.

Кіцманський р-н.

  1. с. Брусниця – Боднарюк Ю.М., робітник.


  2. с. Валява – Лисак Д.К., вчитель.

  3. с Витилівка – Крикливець І.В., пенсіонер.

  4. с. Зеленів – Дудченко О.І., музейник.

Новоселицький р-н.


  1. с. Ванчиківці – Діліон З.Г., бібліотекар.

  2. с. Мамалига – Ністрян В.І., вчитель.

  3. с. Несвоя – Парпауц А.В., вчитель.

  4. с. Подвірна – Данилюк Т.С., бібліотекар.

Сокирянський р-н.
  1. с. Коболчин – Гончар І.І., музейник.


  2. с. Олексіївка – Доготар В.В., вчитель.

  3. с. Селище – Вівчар С.І., вчитель.

  4. с. Сербичани – Білоткач М.П., вчитель.

Сторожинецький р-н.


  1. с. Новобросківці – Тарновецький О.М., вчитель.

  2. с. Чудей – Паскар І.Г., директор.

Путильський р-н

  1. с. Сергії – Торак П.В., бібліотекар.


  2. Музей-садиба Л. Кобилиці.

Хотинський р-н


  1. с. Бочківці – Гончар А.О., вчитель.

  2. с. Долиняни – Берник Г.І., директор БК.

  3. с. Ставчани – Букорос С.І., вчитель.