asyan.org
добавить свой файл
1
Інтерв'ю на Першій Авеню: КАРІНА ПЛАЙ.

1st avenue: Каріна Плай без іміджу, яка вона?

Цікаве запитання. Не хочу розвіювати міф, але... така сама, як і на сцені. Можливо, трошки менше блиску на одязі і в макіяжі. Я, взагалі, вважаю, що артисту штучно створювати імідж не треба, люди завжди відчувають гру. А потім, коли образ не співпадає зі справжньою живою картиною, бувають розчаровані. Це не приємно - все повинно бути справжнім і органічним. І в житті, і на сцені я завжди різна. Все залежить від настрою і ситуації. Можу бути щирою і відкритою, контактною, а можу стримано посміхатися. Хтось вважає мене скромною, деякі кажуть, що дивлюсь зверши. Не знаю. Єдине, що можу сказати точно - завжди жіночна, завжди на підборах і ніколи не буваю грубою.

^ 1st avenue: Ваша сім'я це...

Музиканти у трьох поколіннях. Бабця -Муза Смотрицька - відома співачка, заслужена артистка СРСР. Мама - чудова піаністка, композитор, вона навчає музиці дітей. Батько - саксофоніст, саме він відкрив мені основи джазу. Можна ще довго розповідати... Звичайно, у такій родині вирости без музики неможливо. Навіть мій брат, який не став професійним музикантом, захоплюється співом. Тому я з дитинства знала, чим буду займатися у майбутньому. Моя сім'я - це не тільки мої рідні люди, які для мене - святе, хоча, на жаль, ми бачимося не так часто, як би хотілося, адже майже вся моя родина залишилася у Львові. Моя сім'я - це й ще декілька людей, які мене створили як особистість, як музиканта, як людину. Вони завжди поруч, я відчуваю їх підтримку. Тому, можу сказати, що моя сім'я досить велика та різнобарвна.

^ 1st avenue: Щоб Ви б хотіли змінити у Вашому житті?

-напевно, зараз я б не шокувала батьків розмовами про абсолютну свободу і фінансову незалежність в 15 років, не поспішала би заміж, не витрачала би час на пошуки себе в інших професіях --педагога, модельєра... Щоб змінилося життя, треба змінити ставлення до нього і до себе, тобто змінити себе, а це, як виявляється, дуже не просто. Але, найменше, що я могла б зміни­ти - суто жіночу звичку запізнюватися.

^ 1st avenue: Коли Ви востаннє були у Львові?

Я народилася у Львові і, як і раніше, вважаю Львів перлиною нашої країни. Це не просто незрівнянне за своєю красою місто це - справжній острів культури, мистецтва, якоїсь особливої духовності. Львів'ян, або людей, які навчалися у Львові, моментально впізнають за їх витонченою манерою триматися. До речі, у Києві нас - львів'ян - дуже багато. Востаннє я їздила до Львова наприкінці Травня. Це був приватний візит без роботи та пов'язаної з нею метушні, без постійного невистачання часу. Я просто скучила за

коханими людьми, за вулицями, на яких росла, за повітрям рідного міста. Ми з моїм однокласником навіть були у нашій школі - перший раз після її закінчення. Це були дуже яскраві відчуття.

1st avenue: Що Вас лякає?

Я намагаюся не закривати очі навіть, коли дуже страшно. Саме тому я не уникаю складних ситуацій, бо найкраще, це - не зробити - зрозуміти, чому вони з'являються. А лякають мене великі магазини - це просто катастрофа! До останнього відкладаю той час, коли треба робити покупки! Я просто мрію про агентів або спеціальну службу, яка б усе приносила до дому, абсолютно все! Я завжди точно знаю, що конкретно, якого кольору, розміру, і т.д. я хочу купити, і починаються пошуки... Інколи лякає якась -::: - -єна, Вона виникає після вдалих записів пісень, деяких яскравих концертів. Прокидаюся вранці і е і- її і що усе це - прекрасний, але : : _:--.'й етап, і душа вже чекає чогось

^ 1st avenue : 3 ким Ви дружите?

В мене дуже багато знайомих і приятелів -і серед артистів, і серед художників, акторів, режисерів, і серед людей, не пов'язаних з мистецтвом, адже я живу у великому місті. Ми постійно зустрічаємось на різних презентаціях, паті, інтерв'ю, зйомках. Але друзів мало - я занадто люблю їх, щоби мати багато.

^ 1st avenue: Мрії, які не збулися, чи є вони?

В дитинстві я хотіла стати д'Артаньяном, бігала по вулицях із дерев'яною шпагою і співала: „Пора-пора-порадуемся на своем веку...". Це було дуже давно... Я й досі обожнюю Михайла Боярського, навіть познайомилася з ним, та мрія залишилася просто забавною дитячою мрією.

^ 1st avenue: Ваші плани на майбутнє?

На днях у продаж поступить мій новий альбом „Вишневий Вітер". Я досить довго і дуже прискіпливо працювала над ним. Прийшлося не лише добре пошукати партнерів і музикантів, але й створити власну студію звукозапису „GRЕЕN RЕСОRDS", що колись теж було мрією. Тепер залишається лише почути відгуки прихильників. Сподіваюся, зможу їх порадувати. А просто зараз пишу інший, україномовний альбом, який планую випустити наприкінці року.

1st avenue: Побажання нашим читачкам.

Весни у серці, вільного часу для себе, яскравих приємних емоцій, ніжного безболісного кохання, роботи, що приносить задоволення, мрій, які збуваються. А ще, нехай ваші бажання будуть у шоці від ваших можливостей!