asyan.org
добавить свой файл
1
Залікові комбінації вправ на гімнастичних

приладах для чоловіків

2 курс 4 семестр
Акробатика
З о. с. кроком однієї махом другої стійка на руках (тримати 1 сек.) – перекид вперед в упор присів – перекид вперед в сід ноги нарізно руки в сторони – два колових перекати – перекид назад через плече прогинаючись в упор лежачи на стегнах – поштовхом ніг упор присів – стійка на голові силою (тримати 3 сек.) – перекат вперед в упор присів – стрибком вгору з поворотом наліво широка стійка ноги нарізно, руки в сторони – переворот вправо – бокова рівновага на правій – переворот вліво – нахил прогинаючись і перекид вперед без опори рук в упор присів – перекид вперед стрибком – стрибок вгору прогинаючись з поворотом кругом – о.с.
Бруси
Розмахування в упорі на руках – махом вперед упор на руках згинаючись – підйом розгином в упор і махом назад стійка на плечах – опускання вперед в упор і мах вперед – перемах правою назад через праву жердину – мах вперед і перемах правою через ліву жердину з поворотом кругом – махом назад зіскок прогинаючись.
Перекладина
З розмахування згинанням рук у висі підйом махом назад – перемах правою – оберт назад правою – перемах лівою з перехватом лівою в хват знизу – поворот кругом – зіскок перемахом двома між рук.
Кінь
З упору стоячи хватом за ручки стрибком коло правою вліво – перемах лівою – схрещення вправо – перемах правою вліво назад – зіскок боком вправо.
Кільця
З вису глибоким хватом підйом силою – кут в упорі (тримати 3 сек.) – стійка на плечах силою (тримати 3 сек.) – опускання вниз в вис прогинаючись – зіскок переворотом назад.