asyan.org
добавить свой файл
1
c3e5f0e120d3eaf0e0e8edfb

ДОРУЧЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Щодо опрацювання питання можливого підйому на поверхню радянського підводного човна "Щ-216"

У зв'язку з виявленням співробітниками Кримської республіканської установи "Чорноморський центр підводних досліджень" радянського підводного човна "Щ-216" серії Х-біс, що загинув у роки Великої Вітчизняної війни у північно-західній частині Чорного моря:

М.АЗАРОВУ

С.ЛЬОВОЧКІНУ

1. Забезпечити:

1) опрацювання за участю Національної академії наук України та Національного інституту стратегічних досліджень питання щодо можливості підйому на поверхню радянського підводного човна "Щ-216" серії Х-біс, що загинув у роки Великої Вітчизняної війни у північно-західній частині Чорного моря і знайдений співробітниками Кримської республіканської установи "Чорноморський центр підводних досліджень", транспортування та музеєфікації цього підводного човна, а також поховання загиблих моряків, створення меморіалу загиблим морякам, для чого, зокрема, забезпечити виконання робіт із дослідження підводного човна, у тому числі проведення оцінки його впливу на здоров'я людей і стан навколишнього природного середовища;

^ Доповісти до 15 вересня 2013 року

2) вирішення з урахуванням результатів робіт, зазначених у підпункті 1 цього пункту, питань стосовно розроблення проектної документації щодо підйому на поверхню радянського підводного човна "Щ-216" серії Х-біс та створення на його базі музею, а також стосовно фінансування відповідних робіт та заходів;

^ Доповісти до 1 лютого 2014 року

3) проведення в рамках підготовки та відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років заходів щодо вшанування пам'яті загиблих моряків радянського підводного човна "Щ-216" серії Х-біс, зокрема, із залученням родичів загиблих, представників іноземних держав.

^ Термін - протягом 2013 - 2015 років

Л.КОЖАРІ

П.ЛЕБЕДЄВУ

А.МОГИЛЬОВУ

2. Вивчити питання щодо залучення іноземних держав до опрацювання та реалізації проектів, пов'язаних із підйомом на поверхню, транспортуванням радянського підводного човна "Щ-216" серії Х-біс, його музеєфікацією, а також створенням меморіалу загиблим морякам.

^ Термін — 15 вересня 2013 року

А.ЄРМОЛАЄВУ

3. Забезпечити наукове супроводження заходів щодо вивчення,паспортизації та можливості підйому об'єкта, розроблення проектів його музеєфікації.

Термін — постійно

О.КУРДІНОВИЧУ

4. Забезпечувати інформаційне висвітлення заходів щодо виконання робіт із дослідження радянського підводного човна "Щ-216" серії Х-біс, його підйому на поверхню, транспортування і музеєфікації та вшанування пам'яті загиблих моряків.

Термін - протягом 2013 - 2015років

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ