asyan.org
добавить свой файл
1
Додаток до рішення виконкому Тростянецької міської ради

№ 472 від 17.08.2011 р.
ІНФОРМАЦІЯ

про стан підготовки дошкільних навчальних закладів

Тростянецької міської ради до роботи у 2011-2012

навчальному році та опалювальному сезоні.
В дошкільних навчальних закладах міста Тростянець триває оздоровчий період. На виконання рішення виконкому Тростянецької міської ради від 18.05.2011 р. № 304 «Про проведення оздоровлення вихованців та режим роботи дошкільних навчальних закладів міста Тростянець протягом літа 2011 року», з метою раціонального використання коштів, проведенням ремонтних робіт, підготовкою до нового навчального року з 01.07.11 до 25.08.11 р. оздоровлення дітей всього міста проводиться в ДНЗ «Ромашка» та ДНЗ «Казка» із створенням чергових груп. Робота всіх груп буде відновлена з 25.08.11 р. Проводиться набір дітей в групи.

В закладах у 2010-2011 навчальному році попередньо буде виховуватись 720 дітей, в тому числі безпосередньо відвідуватимуть садки 615, що дорівнює показнику минулого року.

В закладах закінчуються поточні ремонти. Проведено косметичні ремонти групових блоків, харчоблоків, підсобних приміщень, дитячих майданчиків у всіх закладах. Відремонтовано цоколь в ДНЗ «Казка», проведено поточний ремонт даху в ДНЗ «Калинка» та «Ромашка». Загалом на закупівлю матеріалів для проведення ремонтів в дитячих садках витрачено 20 250 грн. бюджетних коштів.

У дошкільному закладі «Білочка» виготовлено документацію, яка знаходиться на погодженні в обласному управлінні економіки щодо утеплення теплотраси. Одразу після отримання зазначеного документу почнеться безпосередньо виконання робіт.

Вже проведено повірку сигналізаторів загазованості в ДНЗ «Білочка», ДНЗ «Калинка», ДНЗ «Веселка», терезів в усіх ДНЗ міста, теплового лічильника в ДНЗ «Ромашка», перевірку обладнання на опір.

Замінено зношені вікна в дошкільних закладах на ПВХ в кількості 32 шт. на загальну суму 86,018 тис. грн., які є теплозберігаючими. Закуплено та замінено лампи розжарювання на енергозберігаючі на 18 397,14 грн. Це допоможе заощадити кошти, які зайво витрачалися на електроенергію.

Протягом серпня буде придбано 8 електроводонагрівачів для дошкільних закладів, що дасть змогу користуватися гарячою проточною водою протягом всього року та на 100% забезпечить дошкільні заклади гарячою проточною водою.

За літній період було відкачано 235 кг меду з власної пасіки, яка перебуває на балансі ДНЗ «Калинка». Цієї кількості меду вистачить на цілий рік для всіх вихованців ДНЗ міста.

Поступово розв’язуються питання стосовно заміни електрообладнання, що виходить з ладу. Так протягом вересня 2011 року буде придбано наступну техніку:

ДНЗ «Казка» – холодильник;

ДНЗ «Калинка» – електром’ясорубку;

ДНЗ «Веселка» – електроплита, холодильник.

16.08.11 р. комісією виконкому Тростянецької міської ради із залученням представників Тростянецької СЕС, СДПЧ №24 було проведено перевірку дошкільних навчальних закладів з метою визначення їх готовності до роботи в новому 2011-2012 навчальному році та в осінньо-зимовий період за результатами якої будуть складені акти.
Заступник міського голови Мусієнко О. Ю.


Підготувала Касьяненко С.І.