asyan.org
добавить свой файл
1


ДОДАТКОВІ УМОВИ ЛІЦЕНЗІЇ НА ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ MICROSOFT

WINDOWS INTERNET EXPLORER 9 FOR MICROSOFT WINDOWS 7, WINDOWS VISTA, WINDOWS SERVER 2008, AND WINDOWS SERVER 2008 R2

Ліцензію на цей додатковий компонент вам надає корпорація Microsoft Corporation (далі «корпорація Майкрософт») або, залежно від того, де ви проживаєте, одна з її афілійованих осіб. Ви маєте право використовувати це доповнення, якщо у вас є ліцензія на використання програмного забезпечення, для якого призначено це доповнення, а саме: Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2008 або Windows Server 2008 R2 («програмне забезпечення»). Ви не маєте права користуватися додатковим компонентом, якщо у вас немає ліцензії на програмний продукт. Ви маєте право використовувати цей додатковий компонент із кожною ліцензійною копією програмного продукту.

В наведених нижче умовах ліцензії описано додаткові умови використання цього доповнення. Ці умови та умови ліцензії на програмний продукт поширюються на використання вами цього додаткового компонента. Якщо додаткові умови ліцензії суперечать умовам ліцензії на використання програмного продукту, застосовуються додаткові умови ліцензії.

^ Використовуючи цей додатковий компонент, ви тим самим приймаєте ці умови. Якщо ви не приймаєте умови, не використовуйте додатковий компонент.

У разі дотримання цих умов ліцензії ви маєте описані нижче права.
  1. ІНТЕРНЕТ-СЛУЖБИ. Разом із цим програмним продуктом Майкрософт надає доступ до інтернет-служб. Майкрософт може будь-коли змінити або припинити роботу цих служб.

    1. Згода на збір відомостей для інтернет-служб. Функції програмного забезпечення, описані нижче, а також в Декларації про конфіденційність Windows Internet Explorer 9, підключаються до комп’ютерних систем Майкрософт або інтернет-провайдера через Інтернет. Іноді таке підключення відбувається без відома користувача. Ці функції можна вимкнути або не користуватися ними. Додаткові відомості про ці функції наведено на веб-сайті go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=208757. Використовуючи ці засоби, ви погоджуєтесь на передачу цих відомостей. Корпорація Майкрософт не використовує отримані відомості для визначення особи користувача або зв’язку з ним.

Відомості про комп’ютер. За допомогою протоколів Інтернету зазначені нижче функції надсилають до відповідних систем такі відомості про комп’ютер, як ІР-адреса, тип операційної системи та браузера, назва і версія програмного продукту, який ви використовуєте, та мовний код пристрою, на якому інстальовано програмний продукт. Корпорація Майкрософт використовує зібрані відомості для надання вам доступу до інтернет-служб.


  • ^ Корисні можливості. Коли ви клацаєте корисну можливість або переміщуєте над нею вказівник миші у браузері Internet Explorer, до інтернет-провайдера можуть надсилатися такі відомості:

  • назва та повна веб-адреса або URL-адреса поточної веб-сторінки;

  • загальні відомості про комп’ютер;

  • будь-який вибраний вміст.

Якщо ви користуєтеся корисною можливістю, наданою корпорацією Майкрософт, використання надісланих відомостей регламентується декларацією корпорації Майкрософт про конфіденційність в Інтернеті. Ця декларація доступна за адресою go.microsoft.com/fwlink/?linkid=31493. Якщо ви користуєтеся корисною можливістю від стороннього виробника, відомості надсилатимуться згідно з політикою конфіденційності третьої сторони.

  • ^ Оновлення пошукової служби. Після інсталяції програмне забезпечення завантажить на ваш комп'ютер оновлені дані про пошукові служби. Це оновлення доповнить пошукові служби найновішими функціями на зразок піктограм і пошукових пропозицій. Це одноразове оновлення, та якщо програмному забезпеченню не вдасться успішно завантажити оновлення з першого разу, воно спробує виконати оновлення кілька разів. Докладніші відомості наведено на веб-сторінці go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=208757.

б. Використання інформації. Майкрософт може використовувати відомості про комп'ютер для покращення свого програмного забезпечення і служб. Корпорація Майкрософт може також передавати ці відомості третім сторонам, наприклад постачальникам обладнання та програмного забезпечення. Вони можуть використовувати ці відомості для покращення роботи своїх продуктів із програмним забезпеченням Майкрософт.

В. Використання інтернет-служб не за призначенням. Забороняється використовувати ці служби в будь-який спосіб, який може зашкодити їхній роботі або заважати іншим користувачам користуватися цими службами. Забороняється використовувати служби для отримання несанкціонованого доступу до будь-якої служби, даних, облікового запису або мережі.

  1. ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА ДОДАТКОВОГО КОМПОНЕНТА. Майкрософт надає технічну підтримку цього програмного забезпечення, як зазначено на веб-сайті www.support.microsoft.com/common/international.aspx.