asyan.org
добавить свой файл
1

Дитяча організація «ВИШЕНЬКА» ТЕРНІВСЬКА ЗОШ
Грудень, 2011




У НОМЕРІ

  • Операція «Турбота»  • Свято для хлопчиків  • Життя заради майбутнього  • Вітаємо переможців!




Операція «Турбота»

Милосердя… Доброта… Ще з часів давніх благодійність була невід'ємною рисою нашого народу. Цілком природним вважалось допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість, заступитися за беззахисного і скривдженого.

Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння підтримати у важку хвилину, розрадити в горі - це все притаманне учням нашої школи.

Кожного року в школі проходить акція «Допоможемо дітям». Учні та вчителі активно беруть в ній участь: приносять іграшки, взуття, одяг, овочі, фрукти тощо. У день Святого Миколая все це відносять дітям з малозабезпечених сімей, дітям-інвалідам.

Як приємно дивитися на радісні обличчя тих дітей, що відчуваєш себе просто чарівником. Тож приєднуйтесь до нас, подаруйте часточку свого тепла тому, хто цього чекає!

^ Свято для хлопчиків

6 грудня - День Збройних сил України. Саме з цим святом і привітали дівчатка 4 класу чоловічу половину та підготували для них свято.

Хлопці брали участь у різних конкурсах: стройових, спортивних та навіть смачних. Організатори свята не забули і про солодкі призи, які так полюбляють майбутні солдати.Люди на Землі народжуються для щастя, добра і любові. Вони шукають вічне кохання, мріють про взаємність, боляче переживають та шалено радіють, коли є причина. Це і є Життя. Життя заради майбутнього, яке є таким багатогранним, цікавим, і водночас – непередбачуваним і навіть трагічним.

Все частіше і частіше людство стикається з такою проблемою, як СНІД. Гадаєте, нас це не стосується? Даремно. Над цим треба замислитися вже зараз, бо через деякий час може бути пізно.

Тому учасники факультативного курсу «Рівний – рівному» запросили учнівську молодь на тренінг «Майбутнє без СНІДу». Під час заняття школярі повторили шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, як себе захистити від страшної «чуми» ХХ ст., також отримали пам’ятки «Що я знаю про ВІЛ/СНІД».

Хочу нагадати всім слова великого Гете, який свого часу сказав: «Хоча світ у цілому рухається вперед, молоді щоразу доводиться починати все спочатку». На жаль, досить часто цей початок пов’язується з такими явищами, як нікотин, алкоголь, наркотики, СНІД. Одних штовхає до цього цікавість, інших – бажання виглядати дорослішими, бажання не бути «білими воронами». Одні йдуть до цього самостійно, інші - під впливом знайомих, друзів. Уникайте їх, шукайте себе у цікавому світі художньої літератури, у веселих ритмах танцю, відвідуйте театри, музеї… і живіть, щоб бути здоровим, просто щасливо живіть на цій прекрасній Землі! Адже життя таке прекрасне!Увага! Увага!

Запрошуємо всіх на новорічний вечір «Школа-ТV представляє…»,

який відбудеться 30 грудня 2011 року у приміщенні Тернівської ЗОШ.

Початок вечора о 19.00.

Із собою мати веселий настрій та усмішку.

Дід Мороз і Снігуронька

_____________КРАЇНА ЗНАНЬ________________________________________________________

Головний редактор: Блошкун Альона Кореспонденти: Квірквелія Кристина, Воляник Катерина, Івахненко Анастасія, Тряпіцина Юлія