asyan.org
добавить свой файл
1
Всеукраїнська громадська організація "Україна танцювальна".

Каталог клубів:
АР Крим

Назва клубу Президент Місто, контакти

"Ювента" Ванішев Роман Володимирович м. Сімферополь,

8-067-7130939

Дніпропетровська область

"Серпантин" Шендзеляж Олександр м. Дніпропетровськ,

(0562) 289505

"Спектр" Дегтярьов Сергій м. Дніпропетровськ

Житомирська область

"Арс" Кулик Дем'ян Житомирська обл.,

с. Бердичів

"Галатея" Гавриліна Людмила м. Житомир

"Полісся" Голумбйовський Ігор м. Житомир

"Ритм" Мельник Тетяна Вікторівна м. Житомир,

8-067-699-77-61

Закарпатська область

"Глорія" Величко Мирослава м. Ужгород

Київ

"Фантазія" Біляєва Галина Семенівна м. Київ, 8-066-2399441

Луганська область

"Дамир" Мірошниченко Дмитро Анатолієвич м. Луганськ,

8-050-6249045

"Овація" Шарата Ольга Володимирівна м. Луганськ,

8-050-5668947

Львівська область

"МШ О.Савич" Савич Ігор м. Львів

"Вікторія Dance" Нікель Вікторія м. Львів

"Естет" Муж Лідія Григорівна м. Львів,

(0322) 622125

Одеська область

"Альянс" Чеботар Ріта Вікторівна, Георгій м. Одеса,

8-063-2457489

"Молодість" Нонік Валентин Володимирович м. Одеса,

(048) 7581858

"Діамант" Щерблюк Олексій Михайлович м. Одеса,

8-097-9066923

"Лілія" Федотова Лілія Вікторівна м. Одеса,

8-067-8127865

Херсонська область

"Адеона" Власова Сніжана Олександрівна м. Херсон,

8-097-2853700

"Силует" Диман Ірина Анатоліївна м. Херсон,

8-067-7370336

Чернівецька область

"Молодість" Ковальська Ірина Вікторівна м.Чернівці,

8-050-1492692

"Промінь" Хоміцький Олексій Володимирович м.Чернівці,

8(03722) 60989

Вінницька область

"Назва відсутня" Гавриш Валентина Юріївна м.Могилів-Подільський,

8-097-1361180

Волинська область

"Троянда" Кравчук Сергій Миколайович м. Луцьк,

8-050-5733972

"Модерн" Ткачук Ігор Дмитрович м. Турійськ,

8-097-6626252

Івано-Франківська область

"Сузір'я" Калинчук Ігор Васильович м. Івано-Франківськ

"Натхнення" Судол Оксана Михайлівна м. Долина,

8-095-5877234

Київська область

"Школа мистецтв" Пустосвіт Світлана Антонівна м. Миронівка,

8-097-6911854

Кіровоградська область

"Конвалія" Спінул Ігор Васильович м. Кіровоград,

8-097-9956461

"Арс" Кутузов Максим Юрійович м. Кіровоград,

270328

"Тріумф" Топчій Сергій Валентинович м. Мала Виска,

8-050-9756218

Миколаївська область

"Радуга" Руденко Ганнадій Іванович м. Миколаїв,

8-067-7157762

Рівненська область

"Престиж" Шингер Віталій Вікторович м. Рівне,

8-067-3944970

Черкаська область

"Альтаїр" Тайбишлак Ігор Борисович м. Черкаси,

8-067-7446452

"Вересень" Гончарова Тетяна Георгіївна м. Сміла,

8-050-2828384

"Жемчуг" Добрянський Ігор Павлович м. Черкаси,

8-097-5381777

"Алегро" Неверовський Анатолій Миколайович м. Черкаси,

8-067-7770819

"Спарта" Чміль Олена Анатоліївна м. Канів,

8-096-8071910

"Спортмайстер" Майстер Леонід Євгенович м. Канів,

8-097-9319034

"Лілея" Фролова Віра Сидорівна м. Черкаси,

8-050-5967965

"Еліт-Данс" Подмарков Юрій Володимирович м. Сміла,

8-050-2866702

"Діамант" Бондар Олександр Дем'янович м. Сміла,

8-097-9356150
"Колорит" Букіна Людмила Валентинівна м. Сміла,

8-067-4537925

"Максимум" Хіврич Юрій Володимирович м.Черкаси,

8-097-7063423

Федерація Спортивного Танцю "Динамо-Україна".

АР Крим

"Глорія" Лісунов Володимир м.Сімферополь

"Гранд" Варданян Сергій м.Сімферополь

"Браво" Паша Наталія м.Феодосія

"Еврика" Левенко Ірина м. Керч

"Ліга-А" Висоцький Руслан м. Ялта

"Таврія" Паша Андрій м. Сімферополь

Дніпропетровська область

"Ритм" Лідовська Галина м. Дніпропетровськ

"Каскад" Шевченко Юрій м. Дніпропетровськ

"Астра" Красношлик Олександр м. Дніпропетровськ

"Гармонія" Петровський Олег м. Дніпропетровськ

"Лідер" Бузін Олександр м. Нікополь

"Престиж" Труханов Сергій м. Кривий Ріг

"Гранд" Ушаков Владислав м. Кривий Ріг

"Молодість" Підтоптаний Володимир м. Кривий Ріг

"Галатея" Канонірова Інна м. Дніпропетровськ, Донецька область

"Динамо-Донецьк" Дороговцев Сергій м. Донецьк

"А-Денс" Бігас Олександр м. Донецьк

"Донецьк" Завадська Тетяна м. Донецьк

"Степ" Бєлєнкова Анна м. Донецьк

"Фаворит-Міленіум" Шевченко Леонід м. Донецьк

"Райдуга-Престиж" Нагорська Юлія м. Донецьк

"Салса" Бєрєндяєва Олена м. Донецьк

"Альтаїр" Ставринова Наталія Донецька обл.

Старобешевський р-н, м. Комсомольське

"Галант" Крючков Сегій Донецька обл., м.Єнакієве

"Мрія" Соколов Валерій м. Донецьк

"Дека" Горбань Ольга м. Донецьк

"Едельвейс" Левін Олексій Донецька обл., м. Горлівка

"Наталі" Микула Дмитро м. Донецьк

"Пролісок-Донецьк" Громико Людмила м. Донецьк

"Вік-Степ" Колос Віктор Донецька обл., м. Горлівка

"МАГі К" Герасименко Марина м. Донецьк

"Сучасні Ритми" Швидченко Василь Донецька обл.,

м.Костянтинівка

"Фантазія" Кошман Анна Донецька обл.,

Ясинуватський р-н, с. Піски

"Тріумф" Панькін Дмитро м. Донецьк

"Імперія" Вітенко Володимир м. Донецьк

"Платинум" Осешнюк Геннадій Донецька обл., м. Маріуполь

"Школа Чемпіонів" Лященко Анна Донецька обл.,

м. Краматорськ

"Форстеп" Русаченко Наталія Донецька обл.,

Ясинуватський р-н, с. Піски

Житомирська область

"Естет" Висоцький Олександр м. Житомир

Закарпатська область

"Грація" Мишко Володимир м. Ужгород

"Глорія" Данканич Мирослава м. Ужгород

"Престиж" Левенець Кароліна м. Ужгород

Київ

"Ювента" Павлова Олена м. Київ

"Ассоданс" Головащенко Руслан м. Київ

"Славутич-Стар" Совєтченко Вадим та Наталія м. Київ

"Спорт-Данс" Лемішко Олена м. Київ

"Стандарт" Буланий Максим,

тренер Спаситель Катерина м. Київ

Луганська область

"Алан-Браво" Берьозіна Олена м. Луганськ

"Аллегро" Лазарєв Олексій м. Луганськ

Львівська область

"Фокстрот" Поливка Андрій м. Львів

Одеська область

"Ах,Одеса" Буртов Давід м. Одеса

"Радуга" Кравченко Валентина м. Одеса

Полтавська область

"Динамо-Полтава" Грузденко Андрій м. Полтава

"Престиж" Солодка Світлана Полтавська обл., м.Лубни

Харківська область

"Супутник" Река Денис м. Харків

"Гранд" Богданов Ігор м. Харків

Херсонська область

"Динамо-Люкс" Пономар Тетяна м. Херсон

Хмельницька область

"Крок" Чолан Мар'ян м. Хмельницький

Чернівецька область

"Гармонія" Богданова Тетяна м. Чернівці

"Басседанс" Сіра Ілона м. Чернівці

м. Севастополь

"Олімп" Босов Олександр м. Севастополь