asyan.org
добавить свой файл
1
Витяг із Порядку проведення

пробного зовнішнього незалежного оцінювання
1. Загальні положення

1.2. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі пробне тестування) це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає можливість їм ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

1.3. Фінансування витрат на проведення пробного тестування здійснюють фізичні та юридичні особи в порядку, що встановлений чинним законодавством України.

1.4. Терміни проведення пробного тестування:

 23 березня 2013 року об 11.00 - українська мова і література, біологія, фізика, російська мова, всесвітня історія, іноземна мова (англійська, німецька, французька або  іспанська мова за вибором).

 30 березня 2013 року об 11.00 – математика, історія України, хімія, географія, світова література.
2. Права та обов’язки учасників пробного тестування

2.1. Учасниками пробного тестування є особи, які виявили бажання взяти в ньому участь, зареєструвались у визначені Українським центром оцінювання якості освіти терміни та здійснили оплату.

2.2. Учасники пробного тестування мають право на:

 проходження пробного тестування з двох предметів (з одного – 23.03.2013, з другого – 30.03.2013);

 отримання повної інформації про місце та час проведення пробного тестування;

 виконання пробних тестів, які відповідають вимогам чинних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів;

 ввічливе та неупереджене ставлення до себе з боку осіб, відповідальних за організацію та проведення пробного тестування;

 ознайомлення з правильними відповідями на тестові завдання, наданими організаторами;

 отримання консультацій щодо процедури зовнішнього незалежного оцінювання.

2.3. Учасники пробного тестування повинні:

 прибути до пункту пробного тестування за 30 хвилин до його початку, маючи з собою документ, що посвідчує особу, та запрошення;

 виконувати всі вимоги фахівців, які організовують проведення пробного тестування у межах конкретного пункту пробного тестування, що стосуються процедури тестування;

 під час пробного тестування не заважати іншим учасникам;

 у разі неявки отримати тестові матеріали у пункті пробного тестування, вказаному у запрошенні, протягом трьох робочих днів. У разі невиконання зазначеного зобов’язання кошти, сплачені за участь у пробному тестуванні, залишаються у розпорядженні Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти для виконання його статутних завдань згідно з чинним законодавством України.

^ 3. Реєстрація учасників пробного тестування

3.1. Реєстрація осіб здійснюється на підставі письмової заяви, яку необхідно надіслати поштовим зв’язком до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (Додаток 1). Фактом реєстрації на пробне тестування вважається оплачена квитанція з кожного предмета та отримана заява.

3.2. Оформлення заяви та вибір місця проведення пробного тестування здійснюється особою самостійно після використання спеціальної комп’ютерної програми, розміщеної на веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

3.3. Після здійснення електронної реєстрації, особа:

 роздруковує заяву та квитанції для оплати кожного замовленого предмета окремо;

 оформляє заяву та надсилає поштою до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти;

 оплачує квитанції в будь-якому банку протягом 3 робочих днів із дня електронної реєстрації;

 перевіряє оплату та надходження заяви через 10 робочих днів із дня оплати квитанцій та відправки заяви.

3.4. Учасник пробного тестування може додати предмет пробного тестування протягом періоду реєстрації. У такому разі особа має надіслати заяву повторно.

3.5. Не пізніше ніж за два тижні до проведення пробного тестування учасник отримує доступ до інформації про місце та час проходження пробного тестування. Інформування здійснюється у формі запрошення на пункт пробного тестування.

3.6. Для кожної особи на веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти створюється інформаційна сторінка "Особистий кабінет", доступ до якої здійснюється за персональним кодом та РІN. На персональній сторінці розміщено:

згенеровану заяву;

 згенеровані квитанції для оплати кожного замовленого предмета окремо;

 інформацію щодо отримання заяви;

 інформацію щодо отримання оплати;

 запрошення;

 анкету учасника;

 діалогове спілкування;

 сервіс з визначення результатів пробного тестування.

^ 5. Проведення пробного тестування

5.1. Проведення пробного тестування здійснюється із дотриманням процедур і технології проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

^ 6. Результати пробного тестування

6.1. Результат учасника пробного тестування визначається ним самостійно після виконання всіх завдань. Для цього в пункті пробного тестування після завершення тестування кожен учасник отримує інформацію з правильними відповідями. Результат учасника за виконання тестових завдань визначається за сумою балів, отриманих за кожне правильно виконане тестове завдання.

6.2. Результат учасника пробного тестування за шкалою 100-200 балів може бути встановлений за умови використання учасником сервісу з визначення результатів пробного тестування.


1. На сайті ХРЦОЯО у розділі «Пробне ЗНО»:

  • ознайомитися з Порядком проведення;

  • заповнити всі поля та отримати персональний код (зберегти код!);

  • зайти на сторінку «Особистий кабінет».

2. Роздрукувати Заяву та квитанції для оплати кожного замовленого предмета окремо.

3. Оформити Заяву та надіслати поштою до ХРЦОЯО.

4. Оплатити квитанції протягом 3 робочих днів із дня електронної реєстрації.

Для якісного оформлення платіжних документів (квитанцій) рекомендуємо проводити оплату через відділення наступних банків

5. Перевірити оплату та надходження Заяви на сторінці «Особистий кабінет» через 10 робочих днів із дня оплати квитанцій та відправки Заяви.

6. Роздрукувати із сторінки «Особистий кабінет» Запрошення, в якому буде зазначено місце та час проведення (після 1 березня 2013 року).

СПЛАЧЕНІ КВИТАНЦІЇ НЕ ВІДПРАВЛЯЮТЬСЯ! 

Для запитань :  probne@zno-kharkiv.org.ua