asyan.org
добавить свой файл
1
KYODAI - Примітки до Реєстрації

MahJongg Пасьянс для Windows 95/98/2000/Me/XP

Найкраще виглядає в розділенні 1024x768+ і 65,536+ кольорів
Ця програма shareware. Ви можете розповсюджувати незареєстровану версію (Kyodai.exe и Kyodai-L.exe) вільно, на будь-якому носії (включаючи CD-ROM). Вам не дозволяється розповсюджувати її модифіковану версію без моєї авторизації. Ви можете вільно використовувати (випробовувати) програму на протязі одного місяця, після чого повинні будете зареєструватися, якщо хочете і надалі використовувати програму. Реєстрація видалить усі нагадування про її необхідність із гри.
Автори не дають ніякої гарантії на використання даної програми, і жоден з авторів Kyodai не може бути притягнутий до відповідальності за будь-які проблеми, з якими б ви могли зіткнутися під час її використання.
^ ЩО ДАЄ РЕЄСТРАЦІЯ


  • Відключення докучливих нагадувань про необхідність реєстрації.

  • Нескінченні БЕЗКОШТОВНІ поновлення (просто завантажте нові версії з мого веб-сайта). Це означає, що Вам не потрібно платити за наступні версії Kyodai. Я поновлюю гру з початку 1997, і дотепер захоплююся своєю грою, і я не бачу причин, чому я повинен припинити її розробляти. Досить подивитися розділ "Нове", щоб побачити, як багато я з тих пір випустив поновлень! Будь ласка, зверніть увагу: якщо Ви не маєте доступу до Internet, Ви можете отримати безкоштовне поновлення, пославши на адресу Гелен гнучкий диск (для останньої Полегшеної версії) і оплачений конверт зі зворотною адресою (або марки, якщо Ви знаходитеся у Франції).

  • Безкоштовна підтримка по електронній пошті. Але будь ласка, прочитайте документацію і зайдіть на мій веб-сайт, перш ніж посилати мені повідомлення про помилки або по іншому питанню!!

  • Ви будете задоволені, знаючи, що Ви внесли вклад у розвиток вашого улюбленого Kyodai, і що ваш вступний внесок дозволив його автору їсти чизбургери принаймні протягом ще одного тижня :))^

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯВартість реєстрації - US$20 (Двадцять АМЕРИКАНСЬКИХ доларів) готівкою, або US$22.95 в онлайновій системі реєстрації (додаткова оплата $$ - за послуги компанії реєстрації). У вас є три способи, щоб оплатити Kyodai:
Інтерактивно (Кредитна картка, Чек, Факс, Телефон) - Ціна: $ 22.95.

Найшвидший спосіб зареєструватися. У вас повинен бути доступ у Internet.
- Зайдіть на http://kyodai.com/kyoreg.html

- Далі виконуйте інструкції

- Після того, як Ви пройдете усі формальності, Ви негайно (і автоматично) отримаєте ваше Ім'я Користувача і пароль. Натисніть F9 у Kyodai, і введіть їх, щоб через секунду стати зареєстрованим користувачем ! Якщо трапиться так, що ви втратите ваш пароль (помилка на жорсткому диску, і т.д.), прочитайте у файлі допомоги Різне (Miscellaneous), як його відновити.
Для того, щоб бути в курсі останніх новин про Kyodai, відвідуйте регулярно мій веб-сайт. Офіційний URL : http://www.kyodai.com/ (або http://kyodai.com/).
Завантажуйте нову версію Kyodai Mahjongg зі сторінки :
http://kyodai.com/kyodown.html

^

ЯК МОДЕРНІЗУВАТИУсі поновлення безкоштовні для зареєстрованих користувачів. Просто отримайте нову версію й установіть її!

^

ЯК ВВЕСТИ ВАШУ ІНФОРМАЦІЮ РЕЄСТРАЦІЇЯк тільки Ви дістанете ваше Ім'я Користувача і пароль, запустіть Kyodai, виберіть пункт меню "Допомога", підпункт "Реєстрація". Введіть ваше Ім'я Користувача у віконці "Ім'я Користувача " (будь ласка, зверніть увагу, що великі і маленькі літери розрізняються), і ваш пароль в... віконці "Пароль". Упевніться, що написали всі правильно. Ви можете скопіювати і вставити інформацію з вашої програми електронної пошти (виділіть, приміром, пароль, натисніть Ctrl+C, зайдіть у Kyodai, і у віконці Пароля натисніть Ctrl+V). Після того, як Ви усе перевірили, натисніть на кнопку "Реєстрація". Тепер, Kyodai буде позбавлений від занудливих нагадувань!
Переклад українською: Сергій Малий [Serg Maly], Катерина Мала [Katy Mala].
Kyodai Mahjongg is © Copyright 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003-2006 by René-Gilles Deberdt.

All rights reserved.