asyan.org
добавить свой файл
1
Анкетування учнів

1. Анкета на визначення змін, які відбулися в мотиваційно-емоційній, когнітивній та діяльнісній сфері учня після читання курсу художньої культури. Переглянути...

Мистецькі сайти:
- Галерея мистецтв. Галерея образотворчого мистецтва художників Волині. http://www.art.lutsk.ua
http://uart.ucoz.ru/ - Мистецька толока. На сайті можна переглянути альбоми художників, почитати тематичні статті, знайти адреси музеїв та галерей Києва, ознайомитися з каталогом музеїв по регіонам України та знайти іншу цікаву інформацію.

http://www.artofukraine.com/ - сайт "Art Of Ukraine". На сайті можна знайти інформацію про сучасних українських художників: їх біографічні дані, творчі доробки.
http://www.ukraine-art.kiev.ua/ - "Українське мистецтво - традиції та сучасність"

^ Сайти, присвячені архітектурним пам'яткам

http://sobory.ru/ - Народний каталог православної архітектури. На сайті можна знайти опис і фотографії православних храмів, монастирів і соборів.
^ Театральне мистецтво
http://www.teatral.org.ua/ - Форум "Театрал" - все про театр.

Сайти з інформацією про музеї

http://www.kontorakuka.ru/museums/main.htm - Контора Кука. На сайті можна знайти інформацію про музеї, а також посилання на інтернет-портали кращих музеїв Європи.
http://lavra.kiev.ua/ - сайт Києво-Печерської Лаври. На сторінках ресурсу можна знайти репродукції ікон та картин, відомості про їх авторів, а також ноти, публіцистику, листівки, путівники.
http://www.museum.ru/ - Музеї Росії. На сайті можна знайти інформацію про музеї світу, музеї Росії. Знайти корисні посилання на інші сайти, наприклад, на сайт Музею неофіційного мистецтва 1950-1970 рр. "Інше мистецтво" (http://other-art.rsuh.ru/).
http://www.hermitagemuseum.org/html_Ru/index.html - "Государственный Эрмитаж". Сайт музею, де можна знайти історію Ермітажу, інформацію про шедеври, виставки.

Сайти, присвячені музичному мистецтву

http://spiv.org.ua/ - Хоровий спів в Україні. Як свідчить назва сайту, тут можна знайти інформацію про хоровий спів в Україні, про видатних українських композиторів, хормейстерів, диригентів, хори. Познайомитися з останніми новинами та подіями у хоровому житті.

http://www.classic-music.ru/ - Класична музика.ru. На сайті є розділи "Композитори" (розміщена біографія, творчі портрети), "Виконавці" (скрипалі, піаністи, диригенти, співаки та ін.), Оперний словник, корисні посилання на сайти класичної музики.

http://kobzari.org.ua/ - сайт Національної Спілки Кобзарів України. Тут можна знайти музичні записи, інформацію про кобзарство і навіть ноти, а також лінки на кобзарські та інші музичні сайти (http://kobzari.org.ua/?page=links).
http://www.buttia.kiev.ua/ - Сайт гурту автентичної української музики "Буття". На сайті можна знайти дискографію, репертуар, інформацію про групу та інші дані.
Он-лайн журнали, присвячені мистецтву
http://bottega-magazine.com/ - on-line журнал про мистецтво
Рекомедації щодо аналізу художніх творів:
Про аналіз візуального художнього твору
Длятого, щоб здійснити аналіз візуального художнього твору, доцільно з’ясувати:
^ 1. Назву твору.
2. Тему.
3. Жанр.
4. Вид.
5. Визначити стиль та епоху.
6. Визначити індивідуальний стиль автора, яку техніку виконання він використовував.
7. Художній образ (характер, образи, особливості композиції, плановість зображення, наявність композиційного центру, матеріал, ритм, колорит, взаємозв’язок компонентів).
8. Висловити власне бачення (думки, враження, емоції, відчуття).
9. Зробити порівняння із іншими творами мистецтва.
10. З’ясувати, де знаходиться оригінал.

11. З’ясувати художню цінність візуального художнього твору (з естетичної точки зору, відзнаки на виставках, видатними людьми, у часовому проміжку, у грошовому еквіваленті).

12. Якщо твір можна віднести до синтетичного мистецтва – з’ясувати взаємодоповнення усіх творців художнього твору.