asyan.org
добавить свой файл
1
ІНФІЛЬТРОН

Гідроізоляційна суміш глибокого проникнення
ОПИС:

Готова до застосування дисперсна суха суміш проникаючої дії на основі спеціальних цементів, мінеральних і полімерних наповнювачів, добавок. Створює в капілярах й тілі бетону високоміцні кристали голчастої форми, що перешкоджають проникненню води.

Активні хімічні компоненти матеріалу "Інфільтрон", проникаючи всередину тіла бетону, розчиняючись у воді, вступають в реакцію з нестійкими частками кальцію, що містяться в бетоні. Створюють нерозчинні кристалогідрати – утворення у вигляді ігловідних, хаотично розташованих кристалів. Мережа цих кристалів, заповнює капіляри, мікротріщини та пори шириною до 200 мікрон. При цьому кристали складають основну частину бетонної структури. Ефективна глибина проникнення не менше 300 мм (створення суцільного гідроізоляційного фронту).

Застосовується, як гідроізоляційний захист резервуарів питної води, басейнів, фундаментів, як водозахисне покриття для тунелів, гребель, підземних переходів, захист поверхні бетону, що експлуатується в агресивних середовищах (морська вода, каналізаційні стоки та ін).

Гідроізоляційне покриття є паропроникливим. Знижує карбонізацію бетону,сповільнюючи проникнення хлоридів та інших руйнуючих солей.

Екологічно безпечний, може застосовуватися для гідроізоляції споруд, що контактують з питною водою. Не дає усадку, висока адгезія.
^ ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Очистити поверхню від пилу, бруду, нафтопродуктів, цементного молочка, висолів, фарби, масел і т.п. Максимально відкрити пори бетонної поверхні металевою щіткою або апаратом високого тиску.
^ ПРИГОТУВАННЯ СУМІШІ:

В суху частину суміші поступово додається водопровідна вода (в співвідношенні 200-240 мл. води на 1 кг. суміші), перемішування триває до досягнення гомогенної суміші.

Перемішування здійснюється вручну або міксером на малих обертах. Робочий час готової суміші не менше 30 хвилин.
НАНЕСЕННЯ:

Застосовується волоконна кисть ( макловиця, махова), шпатель. Перший шар наноситься втираючими рухами. Другий шар наносити через 3-5 годин після першого. Щоб уникнути появи тріщин на поверхні, її необхідно зволожувати протягом 24 годин.
^ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД:

Сірий порошок.
ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ:

Роботи проводити в гумових рукавичках і захисних окулярах. При попаданні на шкіру змити великою кількістю води. При попаданні в очі промити великою кількістю води і звернутися до лікаря. Матеріал пожежобезпечний.
УПАКОВКА І ЗБЕРІГАННЯ:

В багатошарових мішках з поліетиленовим вкладишем по 24 кг, та відра по 5, 10, 20 кг. Зберігати в сухих закритих складських приміщеннях в непошкодженій упаковці при температурі від +5С до +35С. Термін зберігання – 12 місяців з дати виробництва.

СТО 96657532-001-2007.