asyan.org
добавить свой файл
1

logoavk_ukrain
Повідомлення для ЗМІ

Прес-секретар компанії «АВК»

Олена Зубенко


presa@avk.ua

+38(044) 206 85 90, вн. 1229

+38(050) 474 95 37«Укрпошта» разом із «АВК» відкриває

Резиденцію Діда Мороза у Києві
Співробітники «Укрпошти» і компанії «АВК» знову допомагають Діду Морозу творити дива. 2013 року кожен, хто напише доброго листа Діду Морозу та зазначить свою зворотну адресу, отримає солодкий подарунок від «АВК».

Цьогоріч відправляти свої листи Діду Морозу можна не лише поштою. Ті, хто особисто хоче побачити доброго чарівника і якомога скоріше передати йому своє послання, зможуть прийти у гості до Діда Мороза. Казкова резиденція буде відкрита у Києві на території Мистецького Арсеналу (вул. Лаврська, 12) з 18 до 29 грудня, щоденно з 11:00 до 20:00.

«Для нас було величезною радістю допомогти Дідові Морозу побудувати і прикрасити своє житло. Ми пропонуємо ласунам лише високоякісну продукцію і тому Дід Мороз готовий був прийняти нашу допомогу, пригостити солодощами «АВК» маленьких мрійників», - відмічає директор з маркетингу компанії «АВК» Юрій Савицький. – Допомагаючи створювати інтер’єр Резиденції, ми потурбувалися не лише про позитивні емоції маленьких діток, але й про екологію. В оформленні використані натуральні матеріали вторинної переробки, наприклад, торгові палети. Щиро бажаю усім гостям Резиденції приємного відпочинку та невиправної віри у диво!»

Кожен, хто відвідає Резиденцію Діда Мороза, зануриться у казкову атмосферу добра і чар, зможе написати листа чи взяти участь у захоплюючих майстер-класах, побачити роботу казкових гномів, які читають листи дітей та обгортають подарунки. Час від часу і особисто Дід Мороз буде зазирати до Резиденції, аби поспілкуватися з дітьми.

Протягом грудня Дід Мороз зі своїми помічниками побуває й в інших крупних українських містах. За його пересуваннями можна буде прослідкувати на сайті «АВК» за посиланням https://avk.ua/rezidencia .

У пересувній резиденції для дітей влаштують свято, а шоколатьє кондитерської компанії «АВК» проведуть майстер-класи з виготовлення цукерок і малювання шоколадом.
***
Компанія «АВК» є найбільшим виробником шоколадних цукерок в Україні і була заснована 1991 року. Пріоритетним напрямом для «АВК» є шоколадні вироби. Компанія — лідер українського ринку в сегментах вагових шоколадних цукерок і фасованих желейно-жувальних солодощів.

«АВК» гарантує найвищу якість своєї продукції. Система управління виробничими процесами компанії сертифікована на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2008 та 22000:2005. Відповідність даним стандартам - це контроль та управління якістю та ризиками на всіх етапах виробництва: від виробництва сировини до реалізації готового продукту.

Кондитерські вироби компанії «АВК» відрізняються високою якістю та чудовими смаковими характеристиками, має оригінальний дизайн, нестандартну упаковку, власний стиль, який виділяється на фоні продуктів-конкурентів, що дозволяє «АВК» експортувати свою продукцію у понад 20 країн світу. Портфель продуктів компанії включає вироби для різних ситуацій споживання – у якості подарунку, до сімейного столу, для індивідуального споживання. Візитівками компанії «АВК» у категорії шоколадних виробів є такі торгові марки, як «Королівський Шедевр», «Domior», «Паріжель», «Хто сказав Му?», «Заморський птах», «Труфал’є», «Королівський Шарм», «Шоколадна ніч», «Трюфель оригінальний», «КреАмо», «Гулівер» тощо.
ПРаТ «АВК», 04080, Україна, м. Київ, вул. Межигірська, 82-А

Тел./факс: +38 (044) 206-85-90, www.avk.ua Інформаційно-довідкова служба 0 (800) 5000 12.