asyan.org
добавить свой файл
1

«Український книжковий проект» – Видавцям україни


«Самміт-книга» - це численна реалізаційна система, яка дозволяє видавцеві використати всі можливі форми розповсюдження, а для спеціалізованих видань – сконцентрувати свою увагу на цільовій аудиторії. Забезпечення та контроль всіх компонентів процесу розповсюдження Ваших видань – це наша робота. Звертаючись до нас, Ви отримуєте комплекс послуг з наступних напрямків: перевезення тиражів, складське зберігання, доставка за адресою замовника, інформаційне забезпечення процесу розповсюдження, а також пакет заходів щодо промоції видань в мережі збуту.

^ ЩО МИ ПРОПОНУЮМО ВАМ, ЯК ВИДАВЦЕВІ

Експедиційно-транспортне та складське обслуговування:

Служба доставки та складський комплекс дистриб'юторської компанії «Самміт-книга» здійснює заходи щодо зберігання, обробки та доставки друкованої продукції, а саме:

•  обробка тиражів;

•  доставка тиражів;

•  складське зберігання;

•  логістика та маршрутизація книжкових поставок по всій території України;

•  додаткові та консультаційні послуги, які стосуються виконання вище перерахованих послуг.

^ Управління продажем та промоція книжкових видань:

На якість продажу на будь якому етапі виробничо - реалізаційного ланцюжка, незалежно від форми продажу ( гуртова, вроздріб) суттєво впливають три основних фактори: зацікавленість та компетентність продавця, презентація товару в місцях продажу, а також грамотне розподілення та управління складськими запасам, які забезпечують задоволення попиту покупців.

Ми пропонуємо Вам комплекс послуг, спрямованих на взаємодію з персоналом підрозділу, що

займається реалізацією, нашого підприємства та вплив на потенційних покупців/клієнтів

спрямований на досягнення загальної мети - збільшення обсягів продажів Вашого

видання:

•  проведення PR та помо-акцій серед персоналу збуту нашого підприємства, безпосередньо для покупців/клієнтів в місцях продажу літератури;

•  послуги щодо пріоритетної викладки Вашого видання, розташування рекламних матеріалів в точках продажу, розміщення рекламних матеріалів на спеціальних носіях (лайт-бокси, виносні кишені, рекламні щити та інше)

•  розміщення рекламної інформації про Ваше видання на шпальтах інформаційного вісника «Самміт-книги» та на власному інформаційному сайті компанії.

•  розповсюдження рекламних та інформаційних матеріалів, які анонсують вихід нового видання за базами даних як оптових, дрібнооптових так і кінцевих покупців;

•  управління продажем Вашого видання зі індивідуальною схемою;

•  підготовка аналітичної інформації будь-якої важкості, оцінка ефективності подій, які проходитимуть в нашій мережі.

Ваші продажі – це наш успіх! Ми зацікавлені в результатах нашої спільної роботи та здатні знайти найкращий спосіб вирішення поставленої перед нами задачі. Асортимент однієї торгівельної точки може бути більше ніж 5000 найменувань тільки по клієнтам, не враховуючи періодичні видання, канцелярію та супутні товари. Для ведення повноцінної роботи з такою кількістю постачальників, договірної діяльності, забезпечення процесу постачання, координації всіх параметрів взаємодії необхідними ресурсами, ми постійно вдосконалюємо свої технології. Все що ми робимо націлено на підвищення якості обслуговування клієнті в.
^

«Український книжковий проект» – Бібліотекам України


ДИРЕКТОРАМ БІБЛІОТЕК

Шановні колеги!

ДК "Самміт-Книга" є структурним підрозділом АТЗТ "Самміт" і займається реалізацією книжкової продукції, видавничою діяльністю та книжковою промоцією.

Компанія протягом багатьох років працює з бібліотеками і накопичила значний досвід у сфері комплектування їх фондів.

При книготорговельній компанії працює спеціальний відділ з комплектування бібліотек, що займається винятково цією роботою і є, по суті, дійсним бібліотечним колектором. Нині відділ комплектування бібліотек департаменту книжкової торгівлі ДК "Самміт-Книга" на постійній основі комплектує понад 60 бібліотек різних типів, пропонуючи їм початкове, поточне комплектування і доукомплектування. Кількість бібліотек з якими працює компанія, дуже швидко зростає. Індивідуальний підхід та врахування специфіки замовлень кожної бібліотеки, інтерес до її потреб і готовність шукати спільні шляхи усування проблем - це особливість роботи з партнерами.

Компанія завжди виходить з потреб своїх замовників і намагається забезпечити бездоганний сервіс.

Взаємовигідні форми співробітництва, які пропонуються бібліотекам, включають товарне кредитування й оптимальні способи доставки літератури замовнику.

Книжкові фонди комплектуються літературою на підставі договорів на постачання книжкової продукції. Компанія здійснює доставку літератури в бібліотеки України власним транспортом і безкоштовно для замовника.

На сьогодні ми спільно з компанією «Ірбіс» займаємось розробкою нової методики комплектування бібліотек України в режимі реального часу з використанням сучасних інтернет-технологій.

ДК "Самміт-Книга" приділяє велику увагу розвитку видавничої, книготорговельної та бібліотечної галузей України. Компанія входить до складу засновників Асоціації виробників поліграфічної продукції, Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів України, Української бібліотечної асоціації.

Керівникам і співробітникам бібліотек-партнерів, які беруть участь у спільних програмах комплектування і видання, ДК "Самміт-Книга" пропонує гранти на поїздки на найважливіші професійні бібліотечні зустрічі, конференції, форуми в Україні, Росії та Туреччині.

Усе це свідчить про те, що наша компанія будує свої довгострокові взаємовідносини з бібліотеками, виступаючи як постійний і надійний партнер.

Ми дуже цінуємо свою репутацію надійного партнера, яку завойовували протягом семи років, завжди виконуємо свої зобов'язання, забезпечуючи високий рівень сервісу і професіоналізм обслуговування. Закликаємо бібліотеки до діалогу і встановлення партнерських відносин.
^

«Український книжковий проект» – Вузам України


РЕКТОРАМ ВИЩІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

ДИРЕКТОРАМ БІБЛІОТЕК

КЕРІВНИКАМ РЕДАКЦІЙНО-ВИДАВНИЧІХ ЦЕНТРІВ ВУЗІВ

^ Шановні колеги!

Враховуючи сучасні потреби в підготовці фахових кадрів для українського суспільства, дистриб'юторська компанія «Самміт-книга» приділяє особливу увагу створенню умов для підвищення якості освіти. Головним аспектом для нас є доступність джерел та оперативність отримання необхідних знань за допомогою якісно сформованої навчально-методичної бази.

Задля досягнення цієї мети «Самміт-книга» спільно з компанією «Ірбіс» втілює проект створення бази даних «КНИГИ УКРАЇНИ».

Концепція проекту сприяє процесу інтеграції української освіти
в європейську систему освіти.

Пропонуємо Вам об'єднати зусилля для створення єдиного інформаційного простору взаємодії видавців та користувачів навчальної і спеціальної літератури та прийняти участь в інформаційній підтримці вітчизняного навчального книговидання та книгорозповсюдження.

^ Наше партнерство надасть Вам можливість:

  1. Підвищити статус вузівської бібліотеки за допомогою комплектування фондів актуальними для навчального процесу виданнями;

  2. Використовування новітніх інформаційних технологій для підвищення якості забезпечення рекомендованою навчально-методичною та спеціальною літературою;

  3. Оперативно та суттєво розширити коло розповсюдження видань, які видаються безпосередньо ВУЗами, в тому числі малотиражних;

  4. Організації виставкових заходів навчальної літератури в навчальних закладах всіх регіонів України.

Очікувані результати:

  1. Підвищення якості вітчизняної освіти;

  2. Формування навчально-методичної бази;

  3. Створення інформаційно-пошукової системи, яка представляє інформацію про літературу, яка видається ВУЗами України, з можливістю звертання до неї з будь-якої точки планети;

  4. Організація інформаційної взаємодії на базі міжнародного стандарту електронного обміну даних Onix;

  5. Забезпечення бібліотек необхідними виданнями.
^

«Український книжковий проект» – Розповсюджувачам в Україні


«Самміт-книга»- одна з найпотужніших книготорговельних компаній України, яка апелює найширшим книжковим асортиментом книжкової продукції, канцелярських товарів для дому, офісу, мультімедіа тощо.

Компанія співпрацює з 800 видавництвами України, Росії, Європи, США та Канади.

^ МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ, ЯК РОЗПОВСЮДЖУВАЧУ!

Комфорт та надійність: індивідуальний підхід до кожного клієнта, бездоганну договірну дисципліну, оперативність та точність у веденні тиражної документації, гнучки тарифні схеми, ретрансляція умов постачальника.

Асортимент: більш ніж 100 тисяч найменувань друкованої продукції, широкий асортимент періодики, канцелярських та супутніх товарів.

Експедиційно-транспортне та складське обслуговування :

   • отримання Ваших замовлень від друкарень;

   • сортування, пакування, зберігання продукції згідно з Вашими побажаннями;

   • оперативна доставка замовлень по Україні, в тому числі в точки продажу за погодженим графіком;

   • дозамовлення видань які вже є наявними в реалізації та оперативна доставка до складу резервів за погодженим графіком;

   • розробка та узгодження транспортної схеми доставки замовлення до Ваших складських приміщень;

   • інкасація;

   • вивіз нереалізованих примірників видань, які повертаються.

Інформаційне забезпечення

•  виходу нового видання, його переваг та особистостей, перспективах продажів

•  промо-акції, які проходитимуть серед читачів та дистриб'юторів з метою збільшення продажу;

•  зміна редакційної та тиражної політики вже популярних та відомих проектів;

•  розміщення інформації про діяльність Вашого підприємства на сайті «Самміт-книги».

•  а також будь яка інформація щодо діяльності наших вітчизняних та російських партнерів;

ДОСВІД: Ми готові ознайомити Ваших співробітників з технологіями продажу друкованої продукції, які успішно використовуються в мережі компанії «Самміт-книга», ознайомити з маркетинговою та статистичною інформацією, яка щомісяця оновлюється та аналізується, механізмом розподілення тиражів тощо.

Паралельно з цим ми будемо щиро вдячні Вам за пропозицію поділитися з нами накопиченим досвідом та знаннями з метою подальшого спільного відкриття нових горизонтів та вдосконалення нашої галузі.
^

«Український книжковий проект» – Регіонам України


АСОЦІАЦІЯМ МІСТ

ДЕРЖАВНИМ АДМІІНІСТРАЦІЯМ

МЕРАМ МІСТ УКРАЇНИ

Шановне панство!

З метою популяризації вітчизняної книги в регіонах України дистриб'юторська компанія «Самміт-книга» системно впроваджує програму з організації виїзної книжкової торгівлі в містах та районних центрах України та проведення книжкових свят, ярмарково-виставкових заходів, «Днів книги».

2007 рік оголошений роком «Книги в Україні» і у зв'язку з цим наша компанія намагається докласти максимум зусиль за для того, щоб це гасло надбало суттєвого та соціально значущого зміст.

Сьогодні ми вже заручилися підтримкою та сприянням від місцевих структур, навчальних закладів та бібліотек в організації означених заходів.

В асортименті дистриб'юторської компанії «Самміт-книга» представлена продукція ведучих видавництв України: науково-популярна та навчальна література, новинки та «бестселери» доступ до яких обмежений через відсутність досконалої системи розповсюдження.

Завдяки влаштуванню книжкових заходів мешканці міст, регіональних центрів, студенти, викладачі місцевих навчальних закладів та творча інтелігенція отримають можливість ознайомитися з широким асортиментом книжкової продукції та придбати необхідні видання за доступними видавничими цінами не залишаючи власних регіонів мешкання.

Наголошуємо на тому що дистриб'юторська компанія «Самміт-книга» має всі необхідні організаційні та технічні ресурси, необхідні для реалізації вище означеної програми в масштабах України та готова до активної співпраці з органами місцевої влади, міськими та районними адміністраціями.

Ми щиро сподіваємось на те, що яскраві «книжкові свята» проходитимуть в рамках загальноміських подій, таких як «День міста», «День заснування навчального закладу», «День родини», «День знань» тощо та будуть внесені до планів офіційних місцевих заходів на цей рік і надалі.