asyan.org
добавить свой файл
1
"Браво!"
«Театр починається з вішалки», - говорив великий театральний режисер Костянтин Станіславський. На вішалці, що знаходилась на сцені обласного центру естетичного виховання учнівської молоді, розмістилися капелюхи, окуляри, хустка. Ці речі символізували театральні колективи з Полтави, Комсомольська, Лохвиці, Лубен та Шишак. Саме вони стали учасниками обласного огляду-конкурсу театральних колективів загальноосвітніх та позашкільних закладів «Браво», який відбувся 29-30 березня 2013 р. у м. Полтаві.

Як переможець зонального етапу конкурсу на обласний огляд від міста Комсомольська був запрошений шкільний театр «Романтики» Комсомольського НВК ім. Л.І.Бугаєвської. Під керівництвом Чабанової Аліни Володимирівни юні актори представили глядачеві обласного конкурсу виставу «Нові пригоди Кота у чоботях». Колектив використав сюжет відомої казки Ш.Перро і створив веселе, динамічне видовище, в якому головний герой Кіт демонструє свою чудову винахідливість, завзятість і добрий гумор для того, щоб довести хазяїну Жаку щиру відданість і любов, чим і захоплює глядачів та навчає їх добрим взаєминам.

Під час обговорення виступів та майстер-класу, який для учасників огляду провела заслужена артистка України, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри режисури Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (м. Київ) Шлемко Ольга Дмитрівна, члени журі високо оцінили роботу юних акторів із м. Комсомольська, а керівник колективу Аліна Володимирівна була нагороджена грамотою за кращу режисерську постановку. Тож завдяки спільним зусиллям та майстерності кожного учасника театрального колективу м. Комсомольськ був гідно представлений на обласному конкурсі-огляді і шкільний театр «Романтики» НВК ім. Л.І.Бугаєвської здобув диплом ІІ ступеня. Також грамотами нагороджені Галаган Лілія за перемогу в номінації «Краща жіноча роль другого плану» та Черевко Роман, який визнаний кращим у номінації «Краща чоловіча роль другого плану».

Погасло яскраве світло рампи на обласній сцені, втихли вдячні оплески глядачів, учасники шкільного театру «Романтики», отримавши задоволення і нові знання на заняттях зі сценічної мови та майстерності актора, повернулися додому, щоб продовжити займатися театральним мистецтвом, дарувати насолоду глядачеві і зі сцени нести людству правду життя.
Тесля Лариса Володимирівна, заступник директора з виховної роботи Комсомольського НВК ім.Л.І.Бугаєвської.