asyan.org
добавить свой файл
1
РЕЙТИНГ

«Спортивна особистість Сумщини 2008 року»


  1. Краща молода спортсменка

Зайняте місце в номінал.

Прізвище, ім,я

Вид спорту

Спортивна організація

Кращий результат спортивного сезону

Тренери

1


Родіонова Поліна

стрільба з луку

ШВСМ Динамо



1 місце Чемпіонат Європи у командному заліку

Родіонова Наталія Валентинівна

Соло ненко Євген Васильович

Родіонов Сергій Валентинович

2


Керноз Євгенія

хокей на траві

Динамо



1 місце Кубок Європейський чемпіонів Трофі

Матвєєнко Вікторія Михайлівна

3.

Бузинна Марія


карате-до

ДЮСШ «Авангард»

1 місце Чемпіонат Європи

Лозовой Анатолій Леонідович


2. Кращий молодий спортсмен

1

Гончаров Олександр

лижні гонки


ДЮСШ м. Шостка

МОН



2 місце Чемпіонат світу серед школярів

Казановський Дмитро Олександрович

2

Казбан Артем

легка атлетика


Обласна ДЮСШ



Срібний призер чемпіоната України , рекордсмен України

Шерстюк Сергій Михайлович

3

Підгрушний Андрій

карате-до


СК «Терра-СКІФ»

2 місце Чемпіонат Європи

Лозовий Анатолій Леонідович


3. Кращий тренер молодих спортсменів

1

Родіонова Наталія Валентинівна

стрільба з луку


КДЮСШ Динамо

1 місце Родіоновой Поліни в чемпіонаті Європи

2

Радевіч Олександр

лижні гонки


ДЮСШ м.Конотоп

МОН

2 місце в чемпіонаті Світу серед школярів Лелетко Ірина

3 місце в ЧС Олександра Москаленко

3

Матвєєнко Вікторія Миколаївна

хокей на траві


Динамо



2 місце Чемпіонат Європи Трофі серед дівчат до 16 років

2 місце Чемпіонат України серед жінок


4. Краща спортсменка з не олімпійських видів спорту

1

Семенкова Вікторія

кікбоксінг

Охтирська федерація кікбоксінгу

Чемпіонка Світу


Янкаускас Юлій Михайлович

2

Бордакова Юлія

карате-до

ІФК СДПУ



1 місце Чемпіонат Європи


Лозовий Анатолій Леонідович

3

Резніченко Ольга

спортивне орієнтування

СДУ клуб «Орієнтир»

Неодноразова призерка чемпіонату України

Постельняк Світлана Андріївна


5. Кращий спортсмен з не олімпійських видів спорту

1

Угніч Ігор

карате-до

ДЮСШ «Авангард»

1 місце Чемпіонат Європи (кумі те)

Лозовий Анатолій Леонідович

2

Гутенко Віталій

карате-до

ІФК СДПУ


2 місце Чемпіонат Європи

Лозовий Анатолій Леонідович

3

Піскунов Віктор

пауерліфтінг

ДЮСШ «Спартаківець»

1 місце Чемпіонат України

Могильников Павло Михайлович


6. Кращий вчитель фізичної культури

1

Панченко Олена Миколаївна



вчитель фізичної культури Конотопської ЗОШ І-ІІІ ст. №7

Школа переможець Всеукраїнського конкурсу на кращий стан з фізичного виховання

2

Корж Світлана Олександрівна



вчитель фізичної культури ЗОШ №6 м.Суми



5 місце ЗОШ №6 у Всеукраїнських змаганнях «Ігри чемпіонів»

підготовка призерів Всеукраїнських змагань з легкої атлетики

3

Михно Людмила Сергіївна



вчитель фізичної культури Шосткинської ЗОШ № 7





7. Краща команда з ігрових видів спорту

1

Муніципальний спортивний клуб з хокею на траві «Сумчанка»



Динамо



1 місце Кубок Європейських чемпіонів Трофі, 1 місце Чемпіонат України

тренер Макаєва Світлана Миколаївна

2

СДЮШОР «Динамо»

хокей на траві


Динамо



1 місце Чемпіонат України серед дівчат 1992-1993 р.н.

Матвєєнко Вікторія Миколаївна


8. Кращий спортсмен в системі «Інваспорт»

1

Філь Максим


футзал

СОЦ «Інваспорт»



1 місце Чемпіонат світу з футзалу спортсменів з вадами зору, кращий гравець змагань

Чхайло Микола Борисович

2

Гуменюк Антон


футзал

СОЦ «Інваспорт»



1 місце Чемпіонат світу з футзалу з вадами зору

«_»_»_)

3

Васильєв Роман

футзал

«_»_

«_»__»_

«__»_


9. Кращий тренер-чоловік

1

Шамрай Григорій Іванович

біатлон


ШВСМ


сестри Семеренко

2

Москаленко Олександр Миколайович

біатлон


МОН СДЮШОР «Гарт»

Сєднєв Сергій, Яковлєва Оксана

3

Голуб Юрій Миколайович

вільна боротьба


ШВСМ

Саєнко Світлана 1 місце Кубок Світу

Бурмістрова Катерина 3 місце Чемпіонат Світу


10. Кращий тренер-жінка

1

Байда Світлана Іванівна

біатлон


Динамо



сестри Семеренко 1 місце чемпіонат Європи

2 місце Чемпіонат Світу

2

Макаєва Світлана Миколаївна

хокей на траві


Динамо



команда 1 місце Кубок Європейських чемпіонів Трофі

1 місце Чемпіонат України

3.

Синявіна Раїса Федорівна

легка атлетика


ШВСМ



1 місце Чемпіонат України

учасник олімпійських ігор Шелест Олексій


11. Краща спортсменка з олімпійських видів спорту (жінки)

1

Семеренко Вікторія

біатлон

ШВСМ

Динамо



2 місце Чемпіонат Світу

1 місце Чемпіонат Європи

Байда Світлана Іванівна,

Шамрай Григорій Іванович, Бондаренко Віктор Михайлович

2

Яковлєва Оксана

біатлон

ШВСМ

Динамо


2 місце Чемпіонат Світу

Москаленко Олександр Миколайович

3.

Саєнко Світлана

вільна боротьба

ШВСМ

Динамо

1 місце Кубок Світу

Голуб Юрій Миколайович

Лазоренко Сергій Анатолійович


12. Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту (чоловіки)


Місце в рейтингу

Прізвище, ім'я спортсмена

Вид спорту

ФСТ, ДЮСШ

Вище досягнення спортивного сезону

Тренер

1

Седнєв Сергій

біатлон

ШВСМ, МОН, Динамо

3 місце Кубок Світу

Москаленко Олександр Миколайович

2.

Бережний Олег


Біатлон

ШВСМ, Колос, ЗСУ

3 місце Кубок Світу

Сердюк Микола Михайлович

3.


Шелест Олексій

легка атлетика


ШВСМ Колос


Чемпіон України

учасник Олімпійських ігор в Пекіні 27 місце

Синявіна Раїса Федорівна

Синявін Володимир Максимович


^ РЕЙТИНГ

«Спортивна особистість Сумщини 2006 року»

Чоловіки

Місце в рейтингу

Прізвище, ім'я спортсмена

Вид спорту

ФСТ, ДЮСШ

Вище досягнення спортивного сезону

Тренер

1

Біланенко Олександр

біатлон

ЗСУ

ІІ місце в чемпіонаті Європи в естафеті

Шевцов Віктор Васильович

Перший тренер Сердюк Микола Михайлович

2.

Григор’єв Володимир

Шорт-трек

«Динамо»

ФСТ «Україна»

ДЮСШ «Свема»

15 місце на зимових олімпійських іграх, абсолютний чемпіон України 5 місце на чемпіонаті Європи

Григор’єв Віктор Володимирович

3.

Брун Олег

Стендова стрільба

ФСТ «Спартак»

І місце в Кубку Європи

Поліщук Олег Володимирович

Тельний Ігор Ростиславович



Жінки

1

Єфремова Лілія

біатлон

«Динамо»

ІІІ місце на Олімпійських іграх

Вайлін Костянтин

2

Головченко Тетяна

легка атлетика

«Динамо»

ШВСМ

СДПУ ім. А.С. МАкаренко

І місце у чемпіонаті Європи з кросу

Сайко Петро Михайлович

Перший тренер Шандиба Борис Михайлович

3.

Завалій Тетяна

лижні гонки

ФСТ «Україна»

ШВСМ

8 місце на Олімпійських іграх в естафетній гонці

Пестрякова Марина

Перший тренер Байда Світлана Іванівна




Юніори

1

Юнак Антон

біатлон

ЗСУ

ДЮСШ «Локомотив

ІІ місце на літньому чемпіонаті світу в естафетній гонці

Шевцов Віктор Васильович

Кулак Микола Іванович

2

Машко Андрій

лижні гонки

ФСТ «Спартак»

ДЮСШ «Україна»

І місце Кубок України

Шамрай Наталія Василівна

Шамрай Віктор Михайлович

3

Ченцов Віктор

біатлон

ЗСУ

І місце в

Шевцов Віктор Васильович

Крот Василь Васильович


Юніорки

1

Семеренко Валентана

біатлон

«Динамо»

Триразова срібна призерка літнього чемпіонату світу

Шамрай Григорій Іванович

Бондаренко Віктор Михайлович

Перший тренер Байда Світлана Іванівна

2

Семеренко Вікторія

біатлон

«Динамо»

ІІ місце у літньому чемпіонаті світу

«-«-«-«

3

Кулак Ганна

біатлон

ФСТ «Україна» ЗСУ

ДЮСШ «Локомотив

І місце в чемпіонаті України серед юніорів

Шевцов Віктор Михайлович

Кулак Микола Іванович



Юнаки

1

Сегеда Станіслав

легка атлетика

МОН

Білопільська ДЮСШ

ІІ місце у Всесвітній гімназіаді

Бєліков Володимир Павлович

2

Казбан Артем

легка атлетика

МОН

Обласна ДЮСШ

Неодноразова ний переможець чемпіонатів України

5 місце на Всесвітній гімназіаді

Шерстюк С.М.

3

Оніщенко Олександр

бокс

ФСТ «Україна»

ДЮСШ «Фрунзенець»

І місце у чемпіонаті України

Дубров Дмитро Леонідович


Дівчата

1

Пятаченко Вікторія

легка атлетика

СДЮШОР В.Голубничого

4 місце в естафетному бігу на Всесвітній гімназіаді, чемпіонка України

Яковлєв Володимир Анатолійович

2

Родіонова Поліна

стрільба з луку

КДЮСШ «Динамо»

ІІ місце Гран-прі Європи

ІІ місце у чемпіонаті України

Родіонова Наталія Володимирівна

Соло ненко Євген Васильович

3

Капуста Юлія

біатлон

МОН СДЮШОР «Гарт»

І місце першість України

Самохін Микола Борисович

Болтов Олександр Володимирович


^ Краща команда

1

«Динамо-Сумчанка»

Хокей на траві

«Динамо»

СДЮШОР «Динамо»

І місце Кубок Європейських чемпіонів (Трофі)

Макаєва Світлана Миколаївна

2

«Локомотив ЮЖД»

Настільний теніс

ФСТ «Україна»

ІІ місце у клубному чемпіонаті України

Хавкін Володимир Миколійович

3.

БК «Сумихімпром»

баскетбол

ФСТ «Україна»

7 місце у ХV чемпіонаті України серед команд Суперліги

Ендріайтіс Рімантас


^ Кращий тренер чоловік













Підготував

1

Григор,єв Віктор Володимирович

шорт-трек

ФСТ «Україна»

Григор,єва Володимира

2

Сайко Петро Михайлович

легка атлетика

СДПУ ім. А.С. Макаренко

Головченко Тетяну

3

Шевцов Віктор Васильович

біатлон

ШВСМ

Біланенко Олександра


^ Кращий тренер жінка


1

Макаєва Світлана Миколаївна

Хокей на траві

СДЮШОР «Динамо»

І місце команди «Динамо-Сумчанка» у Кубку Європейських чемпіонів

2

Байда Світлана Іванівна

Лижні гонки

КДЮСШ «Динамо»

Сестри Валентина та Вікторія Семеренко,

Тетяна Завалій

3

Григор,єва Антоніна Михайлівна

Шорт-трек

ДЮСШ «Свема»






^ Кращий дитячий тренер


1

Бєліков Володимир Павлович

Легка атлетика

Білопільська ДЮСШ

Сегеда Станіслав

2

Шерстюк Сергій Михайлович

Легка атлетика

Обласна ДЮСШ

Казбан Артем, Капран Ольна, Бугайов Олександр

3

Яковлєв Володимир Анатолійович

Легка атлетика

СДЮШОР В.Голубничого

Пятаченко Вікторія