asyan.org
добавить свой файл
1
Шановний Євграфе Каленовичу!

До Вас звертається редактор кульутрологічної програми "Остання барикада" (студія 1+1) Ярослава Гудзенко із такою пропозицією.

Наша програма являє собою дискусійний клуб, куди ми запрошуємо

найрізноманітніших цікавих співрозмовників - філософів, письменників, митців, публічних осіб тощо, і пропонуємо їм для обговорення актуальні теми.

Зараз у нас є задумка зробити дискусію на тему "Наукові докази існування Бога". Поштовхом до цієї розмови стала нещодавно видана у Москві книжка Річарда Суїнберна "Чи є Бог?". А відтак у програмі ми хтіли б поговорити про те, чому науковці не покидають думку про застосування суто раціональних методів і даних точних наук для обгрунтування можливості існування Бога та вирішення проблем віри, чому багато видатних осіб і великих вчених вважали за необхідне задекларувати свою віру у Всевишнього, який образ Бога дає можливість створити сучасна наука, чи є ці наукові докази насправді свідченнями існування Бога чи вони говорять про щось інше, як до цього ставляться у сучасному суспільстві, як до цього ставиться духовенство і чи взагалі потрібно у питаннях віри звертатися до раціонального мислення.

Якщо Вас зацікавила тема нашої майбутньої розмови, ми би з радістю запросили

Вас за наш круглий стіл. Будь-ласка, дайте нам швидше знати, як Ви ставитеся до такої пропозиції і за яким телефоном можна переговорити з Вами з приводу деталей майбутньої програми.

Наша адреса - barykada@1plus1.net, телефони 246 98 14, 490 28 12.

З повагою,

Ярослава Гудзенко,

редактор програми "Остання барикада" ]