asyan.org
добавить свой файл
1
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ01.03.2013124


Про використання захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) області для господарських, культурних та побутових потреб


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 року № 253 «Про затвердження Порядку використання захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) для господарських, культурних та побутових потреб», керуючись статтею 6, частиною першою статті 13, пунктом 2 статті 27, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

  1. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам міст обласного значення:

1.1. До 30 червня 2013 року провести перевірку захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) стосовно їх використання для господарських, культурних та побутових потреб згідно з вимогами Порядку використання захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) для господарських, культурних та побутових потреб (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 року № 253, та надати до управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації інформацію за формою, що додається.

1.2. Довести до відома керівників підприємств (установ, організацій), на балансі яких перебувають захисні споруди, вимоги Порядку.

1.3. Щопівроку протягом 2013 - 2014 років до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом, інформувати управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації про дотримання вимог Порядку в частині: використання захисних споруд для господарських, культурних та побутових потреб; реконструкції захисних споруд; подальшого використання захисних споруд у разі зміни форми власності чи ліквідації підприємства.  1. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації:

2.1. Встановити контроль щодо належного виконання в області вимог Порядку.

2.2. Щопівроку протягом 2013 - 2014 років до 20 числа місяця, наступного за звітним періодом, інформувати обласну державну адміністрацію про дотримання вимог Порядку.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Ярошевського В.І.Голова обласної

державної адміністрації М.М.КостякДодаток

до розпорядження голови обласної

державної адміністрації

01.03.2013124


Форма

ІНФОРМАЦІЯ


щодо використання захисних споруд ЦЗ (ЦО) для

господарських, культурних та побутових потреб

_________________ району (міста)

(назва)


№ з/п

Назва підприємства

Адреса підприємства

Вид (сховище, ПРУ)

Номер захисної споруди

Використання ЗС

Форма власності

ПриміткаЗаступник голови обласної

державної адміністрації В.І.Ярошевський