asyan.org
добавить свой файл
1


Прес-служба Держгірпромнагляду у Запорізькій області

Запоріжжя, вул. Північне шосе, 25

тел./факс. (061)222-79-12 моб. 066-08-10-306

е-mail: presszptu@gmail.com сайт: http://www.dnop.zp.ua/

При використанні матеріалів посилання на прес-службу обов'язкове


Теруправління перевіряє технічний стан та безпечну експлуатацію котелень


28.01.13

З метою упередження аварій та нещасних випадків під час експлуатації котлів інспектора територіального управління Держгірпромнагляду у Запорізькій області перевірили стан дотримання вимог безпеки під час експлуатації газового обладнання та котлів в котельнях, які опалюють житлові будинки та технічний стан котелень у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.


Під час перевірки котельні ЗАТ "Василівкатепломережа" (м. Василівка), що опалює житловий сектор виявлено шість порушень. Зокрема: роботи із зняття заглушки в ГРП проводилися без наряду-допуску; на комплекті заглушок відсутня бірка із зазначенням діаметру та тиску; після проведення повторного інструктажу відсутній запис в журналі про допуск до роботи. За результатами перевірки до адміністративної відповідальності притягнуто посадову особу підприємства.


Також перевірено технічний стан котелень у 11 дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах. Під час перевірок виявлено 84 порушення. А саме: не проведено технічного опосвідчення котлів; відсутній дозвіл територіального органу Держгірпромнагляду на експлуатацію котлів; відсутні паспорти на котли; в деяких котельнях відсутні режимні карти котлів; відповідальній особі за справний стан та безпечну експлуатацію котлів не проведена перевірка знань з охорони праці. За результатами перевірки заборонено виконання двох видів робіт. До адміністративної відповідальності притягнуто сім керівників установ.