asyan.org
добавить свой файл
1

Соколова Галина Степанівна - художній керівник народного ансамблю танцю «Радість» Палацу учнівської молоді


У 1967 році закінчила Луцьке культурно-освітнє училище та отримала спеціальність «керівник самодіяльного хореографічного колективу. У 1985 році закінчила Луцький державний педагогічний інститут імені Лесі Українки за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання». У Палаці учнівської молоді працює з листопада 1967 року по даний час.

За значну роботу по ідейно-художньому і естетичному вихованню дітей Галина Степанівна нагороджена значком «Відмінник народної освіти» та «Заслужений працівник культури»

Талановитий, творчий хореограф, володіє особистісно орієнтованими технологіями навчання і виховання. Забезпечує формування в учнів естетико-духовних якостей, які сприяють розвиткові внутрішнього світу і творчого потенціалу учнів. На заняттях з хореографії використовує раціональні методи подання навчального матеріалу, надає учням допомогу, зберігаючи максимум їхньої самостійності.

Галина Степанівна - член журі творчих звітів колективів художньої самодіяльності Волинської області та член журі творчих звітів учнівської художньої самодіяльності «В життя через красу» м.Луцька, керівник методичного об’єднання хореографічного напрямку при міському управлінні освіти.

За багаторічну плідну роботу в справі виховання підростаючого покоління на національних традиціях, значні успіхи у творчому становленні та розвитку особистості засобами художньо-естетичного виховання, за активне впровадження нових форм і методів навчання і виховання учнів та передового педагогічного досвіду неодноразово нагороджувалась відзнаками. У 2005, 2007 роках стала лауреатом іменної премії міського голови. За досягнення в галузі хореографічного мистецтва удостоєна почесної відзнаки «Медаль Мирослава Вантуха» ( 2007 р.)

У 2008 році брала участь у міській та обласній виставках педтехнологій з творчою роботою «Хореографічна робота з дошкільнятами» і стала переможцем, за що була нагороджена грамотою обласного відділу освіти.

Творчість ансамблю відома в багатьох куточках України. «Радість» неодноразово побувала у Росії, Білорусії, Литві, Польщі. Болгарії, Чехії, Словаччині, Румунії, Голландії, Німеччині.