asyan.org
добавить свой файл
1


УКРАЇНА

Розівська селищна рада

Розівського району Запорізької області

шостого скликання

чотирнадцята сесія

позачергова


РІШЕННЯ


      1. 3


Про зміну цільового призначення

земельної ділянки.


Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , ст.12,19,20,91 Перехідними положеннями Земельного кодексу України, розглянувши заяву гр.К Р.Л. який діє від імені К.Д.Р. на підставі довіреності посвідченої Розівською державною нотаріальною конторою Запорізької області від 04.02.2011 року про надання згоди на зміну цільового призначення частини присадибної земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд , яка знаходиться за адресою смт.Розівка вул. із земель житлової та громадської забудови в землі комерційного призначення.


Розівська селищна рада – ВИРІШИЛА :


1.Дати згоду гр. К.Д.Р. на зміну цільового призначення частини присадибної земельної ділянки для обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд із загальної площі 0,1205 га, за адресою смт.Розівка вул. із земель житлової та громадської забудови в землі комерційного призначення.

2.Контроль по виконанню даного рішення покласти на постійну комісію з питань сільського господарства та земельних відносин.


Селищний голова О.М.Щербань