asyan.org
добавить свой файл
1СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VІ СКЛИКАННЯ ХХІІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від 31 жовтня 2012 року № 1797-МР

м. Суми


Про надання згоди на передачу на баланс об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Правда-9» житлового комплексу за адресою: м. Суми, вул. Газети «Правда», 9


Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Правда-9» щодо передачі на баланс житлового комплексу за адресою: м. Суми, вул. Газети «Правда», 9, відповідно до статті 11 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.02 № 1521, рішення Сумської міської ради від 03.06.09 № 2680-МР «Про затвердження Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу колишнього балансоутримувача на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)» (зі змінами), беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 04 вересня 2012 року № 57), керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада


ВИРІШИЛА:


1. Надати згоду на передачу з балансу комунального підприємства «Сумижитло» Сумської міської ради на баланс об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Правда-9» житлового комплексу за адресою: м. Суми, вул. Газети «Правда», 9.

2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) підготувати розпорядження міського голови про створення відповідної комісії для здійснення передачі, зазначеної в пункті 1 цього рішення.


3. Комунальному підприємству «Сумижитло» Сумської міської ради (Зінченко В.А.) зняти з балансу житловий комплекс, зазначений у пункті 1 цього рішення, після підписання акту приймання-передачі з балансу на баланс в порядку, встановленому чинним законодавством.

4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.


Міський голова Г. М. Мінаєв


Виконавець: Щербак В.І.


_____________ 31.10.2012