asyan.org
добавить свой файл
1Про формування бюджету

області на 2008 рік


Заслухавши інформацію обласної державної адміністрації щодо проведеної роботи по підготовці проекту бюджету області на 2008 рік, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2007 № 316 «Про схвалення Декларації цілей та завдань бюджету на 2008 рік (Бюджетної декларації)» та керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада вирішила:


1. Інформацію обласної державної адміністрації щодо проведеної роботи по підготовці проекту бюджету області на 2008 рік взяти до відома.

2. Обласній державній адміністрації спільно з постійними комісіями обласної ради продовжити роботу по виконанню затвердженого Плану заходів з підготовки проекту бюджету Сумської області на 2008 рік.

Особливу увагу приділити вирішенню питання щодо включення 25 відсотків рентних платежів за нафту, природний газ та газовий конденсат, які видобуваються на території області, до доходів місцевих бюджетів, що не враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів.

3. Обласній державній адміністрації щомісячно надавати інформацію обласній раді про хід підготовки проекту обласного бюджету на 2008 рік.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету, фінансів, планування.Голова

В. І. Шапошнік