asyan.org
добавить свой файл
1

Перелік функцій студентів факультетів КНТУ під час підготовки і проведення обстеження пасажиропотоків у м. Кіровограді


 1. Ознайомитись з інструкцією з техніки безпеки та правилам поводження в транспортних засобах при проведенні обстеження пасажиропотоків та під час інструктажу наставником академічної групи.

 2. Зробити відповідний запис про отримання інструктажу в журналі по техніці безпеки, який знаходиться у наставника академічної групи.

 3. Ознайомитись з інструкцією по заповненню анкети з дослідження пасажиропотоків (інструкція і анкети знаходяться у наставника академічної групи).

 4. Ознайомитись з інструкцією по заповненню анкети з дослідження показників якості транспортного обслуговування населення міста (інструкція і анкети знаходяться у наставника академічної групи).

 5. Вибрати зміну участі у проведенні обстеження на маршруті та узгодити з наставником академічної групи: перша зміна - 6:00 – 14:00, друга зміна – 14:00 – 22:00.

 6. Разом з наставником академічної групи вибрати собі напарника, який змінює студента першої зміни на маршруті й обмінятися з ним номерами мобільного телефону.

 7. В день обстеження обов'язково при собі мати зошит і ручку.

 8. При роботі в першу зміну заміну студента-обліковця на маршруті його напарником краще проводити за півгодини до закінчення зміни, зв'язавшись зі своїм напарником по мобільному телефону, а також повідомити наставника академічної групи.

 9. Студент, що бере участь в першій зміні в день обстеження повинен встати раніше і в 4:30 бути на оголошуваних наставником одному з маршрутів підвезення до КНТУ, щоб встигнути на 5:00 на збір студентів на площі біля КНТУ.

 10. На площі КНТУ по факультетах і групах здійснюється збір першої зміни студентів. Після чого разом з наставником студенти, що працюють в першу зміну сідають у транспортні засоби на яких зазначено їх підприємство і маршрут, і їдуть на підприємство-перевізник. У випадку дощу збір здійснюється в актовій залі КНТУ.

 11. На підприємстві-перевізнику наставники академічної групи роздають студентам два скріплених пакети анкет (з обстеження пасажиропотоків та показників якості транспортного обслуговування) одночасно на першу і другу зміну під підпис в журналі реєстрації і розсаджують студентів по транспортним засобам на місця, найближчі до вхідних-вихідних дверей. В кожному пакеті знаходяться у скріпленому вигляді декілька анкет з обстеження пасажиропотоків і одна з дослідження показників якості.

 12. Студент, виїжджаючи на маршрут, починає заповнювати анкети з обстеження пасажиропотоку. Анкету з дослідження показників якості транспортного обслуговування населення краще заповнити на кінцевій зупинці під час перерви.

 13. Студент, що працює в першу зміну, під кінець зміни віддає другий незаповнений пакет анкет своєму напарнику, що його змінює, а свої заповнені анкети здає під підпис наставнику академічної групи.

 14. Студент, що працює у другу зміну здає свої заповнені анкети під підпис наставнику академічної групи на другий день.

 15. Про нештатні ситуації, а також в якості наведення довідок студент повинен телефонувати наставнику своєї групи, номер мобільного якого повинен мати.