asyan.org
добавить свой файл
1ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ0
Зареєстровано в Головному управлінні

юстиції у Херсонській області

"19" лютого 2014 р. за № 10/1461


Уповноважена особа органу державної реєстрації

О.В. Варавенко
7
.02.201470


Про встановлення граничних

торговельних надбавок

(націнок) на продукцію

громадського харчування, що

реалізується в загальноосвітніх,

професійно-технічних та

вищих навчальних закладах


Відповідно до пункту 12 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 “Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)” (зі змінами і доповненнями), керуючись статтею 6, пунктом 3 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації ”:


1. Встановити граничні торговельні надбавки (націнки) на продукцію громадського харчування, що реалізується в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, а саме:

на продукцію громадського харчування у розмірі не вище 50 відсотків до сировини та продуктів для приготування продукції власного виробництва;

на закупні (буфетні) товари, що використовуються для подальшого перепродажу споживачам без видозмінення, - не вище 20 відсотків.


2. Управлінню з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації забезпечити публікацію цього розпорядження в засобах масової інформації після його державної реєстрації в Головному управлінні юстиції у Херсонській області.


3. Це розпорядження набирає чинності з моменту його державної реєстрації, але не раніше дня його офіційного опублікування.


4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Устинова Є.О.


Голова обласної

державної адміністрації М.М.Костяк