asyan.org
добавить свой файл
1ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯУПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ


Н А К А З


31 грудня 2010 року м. Луцьк № 625


Про підсумки проведення обласного огляду-конкурсу кухонь-лабораторій професійно-технічних навчальних закладівНа виконання наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 11.10.2010 р. №429 у жовтні-грудні 2010р. проведено обласний огляд-конкурс кухонь-лабораторій з професії кухар.

У конкурсі взяли участь 10 професійно-технічних навчальних закладів.

Проведення конкурсу сприяло подальшому удосконаленню комплексного методичного забезпечення професійно-практичної підготовки згідно ДСПТО з професії кухар, зміцненню і розширенню навчально-матеріальної бази кухонь-лабораторій з професії, активізації роботи педагогічних колективів з розробки дидактичного забезпечення навчального процесу, підвищення якості професійної підготовки кваліфікованих, конкурентноспроможних на сучасному ринку праці робітників.

У ході вивчення роботи кухонь-лабораторій на місцях виявлено, що в ряді ПТНЗ проводиться відповідна робота над удосконаленням навчально-матеріальної бази з професії кухар. Здійснена реконструкція лабораторій у Камінь-Каширському ВПУ, Любомльському, Оваднівському професійних ліцеях, створено нову кухню-лабораторію у ПТУ №11 м.Нововолинська, проведено гаряче водопостачання у Торчинському професійному ліцеї.

Лабораторії усіх ПТНЗ щорічно поповнюються новим обладнанням, інструментом, посудом, навчальною та довідковою літературою.

Напрацьовано позитивний досвід з питань впровадження в навчальний процес майстер-класів у Торчинському професійному ліцеї, Камінь-Каширському, Луцькому ВПУ.

Накопичено цінний різноплановий дидактичний матеріал у Камінь-Каширському, Колківському ВПУ, Любомльському, Торчинському професійних ліцеях.

Успішно впроваджуються у навчальний процес сучасні новітні технології у Любомльському професійному ліцеї, ПТУ №11 м.Нововолинська, Нововолинському ВПУ.

Разом з тим, у ряді училищ площа кухонь-лабораторій не відповідає встановленим нормам, оснащення обладнанням – вимогам ДСПТО. Забезпеченість інструментом не розрахована на 15 чол. Не всі лабораторії мають відповідне естетичне оформлення, дегустаційні зали, куточки з охорони праці, сучасний інструмент. Мала накопиченість збірників рецептур з кулінарії, необхідних для якісного виконання навчальних планів та програм, поурочно-тематичних папок згідно ДСПТО.

На основі вищевикладеного та рішення журі

Н А К А З У Ю:

1. Визнати переможцем та призерами в огляді-конкурсі кухонь-лабораторій із професії кухар і нагородити дипломами відповідно І, ІІ, ІІІ ступеня управління освіти і науки облдержадміністрації:

І місце – Камінь-Каширське ВПУ (директор Бряник В.М., зав. лабораторією Ващук І.М.);

ІІ місце – Колківське ВПУ (директор Павлюк С.В., зав. лабораторією Васюхник Л.І.);

ІІІ місце – Оваднівський професійний ліцей (директор Ролюк В.С., зав. лабораторією Ходорек Л.І.);

– Любомльський професійний ліцей (директор Дутко В.М., зав. лабораторією Романюк Н.І.)

2. Директорам професійно-технічних навчальних закладів:

2.1. При наявності фонду оплати праці преміювати зав. лабораторіями, переможців та призерів обласного огляду-конкурсу за рахунок коштів навчальних закладів у розмірі:

за зайняте І місце – 50 % посадового окладу;

за зайняте ІІ місце – 40 % посадового окладу;

за зайняте ІІІ місце – 30 % посадового окладу.

2.2. Проаналізувати результати конкурсу, активізувати роботу щодо покращення матеріально-технічної бази, комплексного методичного забезпечення кухонь-лабораторій згідно ДСПТО .

3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки Грушку Г.М..

Начальник управління М.М. Попович