asyan.org
добавить свой файл
1
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н А К А З


21 грудня 2010 року м. Луцьк №597


Про підсумки проведення

обласного конкурсу на кращий

робочий зошит для проведення

лабораторно-практичних робіт

з предметів професійно -

теоретичної підготовки


На виконання наказу управління освіти і науки від 01.04.2010 р. № 163 та з метою підвищення якості викладання предметів професійно-теоретичної підготовки, активізації роботи викладачів із удосконалення комплексного методичного забезпечення професій, розкриття творчих здібностей педагогічних працівників у реалізації завдань розвитку професійно-технічної освіти у квітні – жовтні 2010 року проведено обласний конкурс на кращий робочий зошит для проведення лабораторно-практичних робіт з предметів професійно-теоретичної підготовки із професій: кравець, кухар, електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.

Усього в конкурсі взяли участь 13 ПТНЗ області. На розгляд обласного журі було представлено 25 робочих зошитів для проведення лабораторно-практичних робіт з предметів.

Конкурс засвідчив, що у Володимир-Волинському, Камінь - Каширському ВПУ, Маневицькому, Ковельському, Старовижівському професійних ліцеях, ПТУ № 22 смт. Лукова, Луцькому центрі ПТО проведена відповідна робота щодо покращення комплексно-методичного забезпечення лабораторно-практичних робіт із предметів. Зошити, розроблені педагогічними працівниками вищеназваних навчальних закладів, відзначались належним науковим рівнем, доступністю для практичного використання, самостійністю напрацювань, відповідністю змісту державним стандартам ПТО з професій.

Не взяли участі у конкурсі педагогічні працівники ПТУ № 5 м. Ковеля, ПТУ № 11 м. Нововолинська, ПТУ № 27 м. Берестечка, Локачинської філії Оваднівського професійного ліцею.

На основі вищевикладеного та на підставі рішення журі

НАКАЗУЮ:

  1. Визнати переможцями та призерами обласного конкурсу на кращий робочий зошит для проведення лабораторно-практичних робіт:

  • з професії кухар:

І місце - Костючик С.Л., викладача Камінь - Каширського ВПУ (предмет «Облік, калькуляція і звітність»);

ІІ, ІІІ місця - не присуджувати;

- з професії кравець:

І місце - Крищук О.В., викладача Володимир-Волинського ВПУ(предмет «матеріалознавство»);

ІІ місце - Юскевич Л.А., викладача Володимир-Волинського ВПУ (предмет «Обладнання»);

ІІІ місце - Макарчук О.М., викладача Луцького центру профтехосвіти (предмет«Основи конструювання»);

  • з професії електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання:

І місце - Фугіля Ю.Є., викладача Ковельського професійного ліцею (предмет «Електротехніка»);

ІІ місце - Шевченко О.А., викладача Старовижівського професійного ліцею (предмет «Електротехніка»);

ІІІ місце - не присуджувати;

  • з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва:

І місце - не присуджувати;

ІІ місце - Марчука О.А., викладача Володимир-Волинського ВПУ (предмет «Трактори»);

ІІІ місце - Лісовецьку К.Р., викладача Маневицького професійного ліцею (предмет «Трактори»).

  1. Нагородити викладачів, переможців та призерів обласного конкурсу, дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації відповідно І, ІІ, ІІІ ступенів.

  2. Директорам Камінь-Каширського ВПУ (Брянику В.М.), Володимир-Волинського ВПУ(Смоляру В.А.), Ковельського професійного ліцею (Сахарчуку В.П.), Старовижівського професійного ліцею (Хлапуку А.В.), Маневицького професійного ліцею (Халику В.П.), Луцького центру ПТО (Завадській О.Є.) при наявності економії фонду оплати праці нагородити переможців та призерів конкурсу грошовими преміями за рахунок коштів навчальних закладів.

  3. Директорам ПТНЗ проаналізувати результати конкурсу та розробити заходи щодо удосконалення та зміцнення комплексного методичного забезпечення предметів.

  4. Навчально-методичному центру ПТО (Парфенюк З.І.) передбачити висвітлення питання впровадження відзначених робочих зошитів для проведення лабораторно-практичних робіт на секціях педагогічних працівників відповідних профілів.

  5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки Г.М. Грушку.

Начальник управління М.М.Попович


Іванюк Я.В. 772 224